Recent content by Axelrensemo

1. Epic gamesden aldığım oyun mp girmiyor

not: çözüm epic games başlatıcısını yönetici olarak başlatmak
  2. Epic gamesden aldığım oyun mp girmiyor

Dün epic gamesin indiriminden yararlanmak ve bi zamandır aklımda olan bannerlordu satın aldım indirdikten sonra epic games üzerinden açamadım. oyunun kurulu olduğu dosyalardan açtım. Oyunun multisini denemek istediğimde ise "could not login to epic" hatasını alıyorum. oyunu temiz kurulum yaptım...
  3. Resolved Uzun süren yükleme ekranları

save dosyasını istediğiniz gibi yükledim
  4. Resolved Uzun süren yükleme ekranları

7450 gün 4 kral tahta geçip öldü 5. kraldayım
  5. Resolved Uzun süren yükleme ekranları

Merhaba, iyi forumlar. uzun süredir oynamış olduğum save dosyası bana sıkıntı çıkarmaya başladı ana ekrandan oyuna geçiş süresi aşırı arttı aynı şekilde kayıt almasıda eskiden 30 saniye bulmayan kayıt işlemi şimdi 5dk üzerine çıkıyor sanırım save dosyasının boyutundan kendisi 155mb ancak engel...
  6. In Progress Klanımdaki dağılmayan birlik

peki öyle yaparım yardımınız için teşekkürler attığım save dosyasındaki sorun umarım çözülür
  7. In Progress Klanımdaki dağılmayan birlik

hayır mod kurulmadı 1.5.6 dan 1.5.7 ye geçirdim 1. karakter öldüğünde 1.5.6 daydım
  8. In Progress Klanımdaki dağılmayan birlik

save dosyasını istediğiniz gibi yükledim ayrıca bu save de update ile birlikte isimlerde error name olarak geçiyor ona bir çözüm varmıdır?
  9. In Progress Klanımdaki dağılmayan birlik

ilk karakterim yaşlılıktan Öldükten sonra oğluyla devam etmiştim yeni karakterle Oynamaya çalışırken ölen Karakterin birliğinin dağılmadığını fark ettim kendisi sürekli orda dağılıyor diyor ama dağılmıyor Yardımcı olabilirmisiniz https://hizliresim.com/r6aTI2 ekleyemedim) bu benim ilk...
Back
Top Bottom