Recent content by Ava

1. Ava

[RN] Revenge Of Nobility

Yıl olmuş 2013...
  2. Ava

[RN] Revenge Of Nobility

Bonservisi bizde, kiralık olarak anadolu takımlarına yolladık tecrübelenmesi için.
  3. Ava

[Kapalı] TR_VendettaBattle - Native Battle Sunucusu

Class sınırı olmaması büyük bir kayıp bence sunucu için. Belirli maplerde kesinlikle oyundan zevk alınamıyor. Mesela Nehrin Yanındaki Tarla'da bir Svadya açılsın en az 15 atlı oluyor ve ne kadar denensede durdurmak imkansız. Aynı şey bazı maplerde okçulardada geçerli.
  4. Ava

Team Rush Rush [RRush]

Araf said:
    Yiğit'ten Team Rush Rush jingle'ı: http://youtu.be/6aySbIum-74

En kısa zamanda Joy'dan heavy metal cover'ını bekliyoruz.  :razz:

Ahahaha çok iyi ya =) Mutlu yıllar.
  5. Ava

En iyi klan

Yine mi bamya..
  6. Ava

[RN] Revenge Of Nobility

Dediğim gibi diğer konularda ne düşündüğünüz pek umrumuzda değil konuyu başka yere çekmeye gerek yok. Ama hileci diye damgalamak verdiğimiz emeği hiçe saymaktır. Bu konuda tüm Warband camiasından anlayış bekliyoruz. Sadece bizim için değil hiçbir klanın bu şekilde suçlanması hoşumuza
    gitmiyor. Önceki mesajımdaki teklif geçerli, RN hileci diyorsanız ve kantılamak istiyorsanız patch'in çıktığı gün bekliyor olacağız.
  7. Ava

[RN] Revenge Of Nobility

Başka konularda kimin ne dediği pek umrumda değil ancak bizi hileci olarak göstermeye çalışanlara buradan açık olarak sesleniyorum, hilenin çözüldüğü gün içersinde onlarla maç yapmak istiyoruz. Öyle milletin arkasından hileci diye konuşmak kolay.
  8. Ava

Son..

Hilesiz olmaaz :grin:
  9. Ava

Son..

Teşekkürler maç için.
  10. Ava

[RN] Revenge Of Nobility

Konunun daha fazla kirlenmemesi için kilitliyorum. Dediğim gibi elinizde hileyi kanıtlayacak birşeyler varsa bana ÖM atmanız yeterli. Ama yoksada kişisel kinleriniz yüzünden klana saldırmayın.

Kimse bilip bilmeden bizim arkadaşlık ortamımızada laf atmasın lütfen. Biz her türlü oyunu beraberce oynuyoruz. Klanın pasif olduğu şu dönemde bile TS'ye girip muhabbet ediyoruz. Sadece bunu diğer klanlar gibi milletin gözüne sokmaya çalışmıyoruz bu kadar basit.

Maç tekliflerine açığız, antrenman maçıda olabilir. Yeni hileyi kodladık denememiz gerekiyorda (:

Buradan teklif yapabilirsiniz;
    http://www.revengeofnobility.org/forum/index.php?board=6.0
  11. Ava

[RN] Revenge Of Nobility

Monte lütfen uzatmayalım. Kimseye bişey ispatlamak zorunda değiliz. Otoblok yapmakla suçlanıyoruz birde hey Allah'ım.
  12. Ava

[RN] Revenge Of Nobility

Boş tartışmayı uzatmayalım. İftira atan arkadaşlarda yok atmıyoruz diyorlarsa buyrun konu açık SS vs. koyabilirler.
  13. Ava

[RN] Revenge Of Nobility

Burası benim konum ve hilecilikle suçlanıyoruz. İftira atmak kolay. Arkamızdan herkeside buna inandırabilirsiniz. Bir Lan Game'e bakar.
  14. Ava

[RN] Revenge Of Nobility

Hayır anlamıyorum size ne yaptıysak bu kadar kinle dolmuşsunuz. Yazmayın. Biz size yazıyormuyuz? Bu kadar basit.
  15. Ava

[RN] Revenge Of Nobility

Bakın pasif klanın arkasından bile nefretinizi dinginlemeyip boş boş atıp tutuyorsunuz. Ben bu Warband hilesini ne gördüm ne de duydum. Son zamanlarda böyle şeyler ortaya çıkmaya başladı. Bizi hileci olarak göstermeye çalışan klanlar belli. Kendilerinin oyun içerisinde hiçbir başarısı olmadığını hepimiz biliyoruz. Kimisi maç teklifini kabul etmez, kimisi yenildikten sonra olay çıkartıp haksız haliyle haklı çıkan klanlar. Hatta bunlardan birisi yenilecek diye WTL'ye bile katılamayan bir klan. Şimdi bunlar çıkıp bize hile hile diyince ortaya çok komik bir görüntü çıkıyor.

Tamamen kişisel nefretleri yüzünden klana böyle saldırılar düzenleyip kendilerini tatmin etmeye çalışıyorlar. Egoları o kadar büyük ki biz bunlara yenildiysek bunlar kesin hilecidir şeklinde dolaşıyorlar. Arkadaşlarımız tatile gittiği için pasifteyiz, ancak döndükleri ilk gün sizinle maç yapmaktan çekinmeyiz. Madem "hileciyiz" ve bu hile ortadan kaldırıldı. Yenilmemiz beklenir değil mi? Ama bu "klanları" yendiğimiz taktirde kendileri gerekli adamlığı gösterip özür dileyecekler mi? Hiç sanmıyorum. Biz Revenge Of Nobility klanı olarak kendimizi kimseye kanıtlama ihtiyacı duymuyoruz. Bizi bilenler biliyor. Bizim klanımızda olmayıp bizim ts'mizde takılan bir sürü arkadaşımız var. Onlara sorun, bir kez hile lafı geçmiş mi?

Kısa kesmek gerekirse hakkımızda düşündüklerimiz umrumuzda değil. Arkamızdan "yaa hileci bunlar yaa :'(" kendilerini ve çevrelerini tatmin etmeye çalışanlara kolay gelsin. Ama onlarda içlerinde biliyor ki RN Türkiye'nin en iyi Warband klanıdır.
Back
Top Bottom