Recent content by ATAKCocuk

1. WB 2011 Tamamı Çözülmüş Çıkmış Sorular (Warband With Fire And Sword Rehberi)

Teşekkür ederim soru olması önemli değil merak uyandırsın yeter elimden geldiğince yardım ederim.
  2. WB 2011 Tamamı Çözülmüş Çıkmış Sorular (Warband With Fire And Sword Rehberi)

Sorunun cevabını konu içerisinde verdim artık oradan da yarım edeceğim sizlere.
  3. fire and swor warband ile nerde ise aynı bence hiç güzel değil

Grafiklerle oyun oynuyorlar abim siz hiç mi mario filan oynamadınız grafiğe bakmayın o kadar asker değişti İsveç askerlerine denk bir asker var mıydı warbandda?
  4. Rodoklar mı? Nordlar mı ?

Taktik üzerine savaş. Şöyle yap askerlere beni izleyin de sonra sadece nişancılar de ve nord kahramanlarına hücum emri ver sonrasında rodoklarla git onlarda gelecektir uzakta durun siz nord kahramanlarının ölüşünü seyrederken sıkın sıkabildiğiniz kadar okları. He birde kuşatma için oynuyorsan git adam akıllı piyade al.
  5. WB 2011 Tamamı Çözülmüş Çıkmış Sorular (Warband With Fire And Sword Rehberi)

Sorular varsa söyleyin yardımcı olalım bu arada evet en iyi askerler İsveç'te en iyi ateşli silahlar Kazak'da en iyi atlar Kırım'da en iyi kılıç Rus'da en iyi zırhlar Lehistan ve İsveç'te. Böyle dağıtmışlar her yere.
  6. WB 2011 Tamamı Çözülmüş Çıkmış Sorular (Warband With Fire And Sword Rehberi)

Merhaba arkadaşlar uzun zamandır forumda ziyaretçi olarak dolaşıyorum, yeni üye oldum ilk mesajımda bu. Bu rehberde tamamen karşıma çıkmış ve çözdüğüm sorunlar var eh biraz da karşıma çıkmamış sorunlar. Neyse uzatmadan başlayayım: BAŞLANGIÇ İlk olarak oyunu hileli mi hilesiz mi oynayacağınıza...
Back
Top Bottom