Recent content by asuganbeg

1. asuganbeg

Warband Görsel Çalışmalarım

Güzel çalışmalar, güzel emek. Tebrik ederim kardeşim. Bu alanda ilerlersen çok güzel bi kariyer çıkarabilirsin bu alanda.
    Teşekkür ederim kardeşim, yıllardır bu işi hobi olarak yapıyorum bu konuda bayağı bir mesafe katettim. Kariyer konusunda ise başka bir mesleğim var, photoshop benim için hobiden öteye gitmeyecek :giggle:
    Güzel çalışma :smile:
    Teşekkür ederim :smile:
  2. asuganbeg

Bir yerlerde paylaşmamın sakıncası olur mu?
    Olmaz, referans olarak forumun konu linkini gösterebilirsin.
  3. asuganbeg

Hepinize teşekkür ederim. Evet çoğunu yaparken saatlerimi harcadım ama buna değdi sanırım.. :giggle: Devamı gelir mi pek emin değilim :neutral:
  4. asuganbeg

Esenlikler, bu başlık altında oyunda geçirdiğimiz güzel vakitlerden aldığımız ekran görüntülerinden birkaç çalışma yaptım, sizlerle paylaşmak istiyorum. :giggle:
  5. asuganbeg

Resolved Warband oynarken Oyunu küçülttüğümde direkt kapanması (alt+tab)

Bu sorunun çözümünü 6 yıldır ben de bulamadım fakat şöyle bir alternatifi var. Steam'ın bir özelliği var; oyun içerisindeyken Alt + Enter kombinasyonunu kullanarak oyunu pencere moduna alıp öyle Alt + Tab yapabilirsin. Biraz uğraştırıcı bir iş ama oyundan atma riski yok en azından.
  6. asuganbeg

TR_Battle [AKTİF]

Luz1kA said:
    EmreRe1z said:
    Oyuncu Adınız:EmreRe1z
    Steam Adresiniz:https://steamcommunity.com/profiles/76561198325546105/
    Yaşınız:20
    Mensubu Olduğunuz Klan: Yok
    Neden Yönetici Olmalısınız?: Native Sunucularında Ailevi Dini Küfürleri engelleyip disiplini sağlamak için
    Yönetici Tecrübeleriniz: Çok var
    Referans: Çoğu kişi olur isim lazım olursa güncellerim

Yönetici Tecrübelerini ve Referanslarını güncellediğin zaman dikkate alınacak.
    Bizim başvuruları da bir dikkate alsanız keşke... En azından reddedildi yazısını görseydim.  :smile:
  7. asuganbeg

Star Wars & Bear Force II - Cumartesi Eventi

Eğlenceli bir etkinlik olacak gibi, katılacak olan tüm topluluklara ve yöneticilere başarılar dilerim.  :party:
  8. asuganbeg

Warband Veda Turnuvası - Grup Bilgileri, Maç Rezervasyonları

Thorin said:
    asuganbeg said:
    Thorin said:
    Arkadaşlar, oylama da forum dışı kişilerin oy kullandığını tespit ettik. Turnuva yöneticisi ve hakemleri tartışarak grup aşamasının 5 Ocak ta başlamasına karar verdik. Karar kesindir ve değişmeyecektir. Tartışmak isteyen varsa bölümünde tartışabilir, burada değil.
    Forum dışı kişiler, turnuvaya katılacak olan fakat forum hesabı bulunmayan bazı arkadaşlarımdı. Onların dışında turnuvaya katılmayıp da oy kullanan var mı bilmiyorum. Tartışma, bir konuyla ilgili karşıt ve değişim fikrine açık olan düşünceleri karşılıklı olarak öne sürme ve kararlaştırma biçimidir. Kararı vermişsiniz ve değiştirmeyeceğiz diyorsunuz daha neyini tartışacağız? Herkese başarılar.
    Forum dışı derken turnuva dışı kişileri kastettim. Elimizde ekran görüntüleri de var ve eğer çok istiyorsan özelden ekleyebilirsin, paylaşabilirim. Bir kaç kişinin sınavı yüzünden koskoca turnuva'nın gidişatını değiştiremeyiz. Turnuva'nın tarihini görerek katıldınız. Tartışmadan kastım tam olarak buydu. Böyle bir açıklamaya cevap vermeyeceğimi sanıyorsan da bir şey diyemem. Lütfen bu konu altında daha fazla gereksiz yorum da bulunmayın. Turnuva bu, öyle yada böyle 5 Ocak başlama tarihi. Bütün katılımcılara bol şans diliyorum.
    Muhatabım sen değilsin çünkü sende tartışma potansiyeli göremiyorum. Turnuva sahibi arkadaşa sesleniyorum. Madem oynayacak kişiler biziz, o halde neden turnuva ve içeriklerini bizim isteklerimiz ve sizin tartışmalarınız doğrultusunda adil bir biçimde şekillendirmiyorsunuz? Turnuva dışı kişiler oy kullandı diye neden o birkaç kişi bütün oylamayı iptal ediyor? Lütfen turnuvaya katılan takımların liderlerine tek tek sorup görüşlerini alın ve turnuvayı öyle başlatın.
  9. asuganbeg

Thorin said:
    Arkadaşlar, oylama da forum dışı kişilerin oy kullandığını tespit ettik. Turnuva yöneticisi ve hakemleri tartışarak grup aşamasının 5 Ocak ta başlamasına karar verdik. Karar kesindir ve değişmeyecektir. Tartışmak isteyen varsa bölümünde tartışabilir, burada değil.
    Forum dışı kişiler, turnuvaya katılacak olan fakat forum hesabı bulunmayan bazı arkadaşlarımdı. Onların dışında turnuvaya katılmayıp da oy kullanan var mı bilmiyorum. Tartışma, bir konuyla ilgili karşıt ve değişim fikrine açık olan düşünceleri karşılıklı olarak öne sürme ve kararlaştırma biçimidir. Kararı vermişsiniz ve değiştirmeyeceğiz diyorsunuz daha neyini tartışacağız? Herkese başarılar.
  10. asuganbeg

Dikkate aldığın için teşekkür ederim.
  11. asuganbeg

Maç günlerini 18 Ocak ve sonraki dönemlere alabilir misiniz? Sınav haftasına denk geliyor.
  12. asuganbeg

TR_Battle [AKTİF]

Oyuncu Adınız: Asugan/Filinta
    Steam Adresiniz: http://steamcommunity.com/id/asuganbeg
    Yaşınız: 21
    Mensubu Olduğunuz Klan: Invaders
    GUID: 4145804
    Neden Yönetici Olmalısınız?: Ulaşılabilir biriyim, eğer aktifsem sunucu içerisinde doğabilecek sıkıntılara anında müdahale edebilirim.
    Yönetici Tecrübeleriniz: TR_Fight_Duel, TR_Fight_Arena, TR_Fight_Ant, TR_Invaders, TR_RegalAce
    Referans: Sanel, Willes

13. asuganbeg

TR_Battle [AKTİF]

Oyuncu Adınız: Filinta
    Steam Adresiniz: http://steamcommunity.com/id/asuganbeg
    Yaşınız: 21
    Mensubu Olduğunuz Klan: Invaders
    GUID: 4145804
    Neden Yönetici Olmalısınız?: Oyun içerisinde aktif olmam, oyun komünitesinde tanınır biri olduğumu düşünüyorum. Ulaşılabilir biriyim, sunucuda oluşabilecek herhangi bir soruna çevrim içi isem anında müdahale edebilirim.
    Yönetici Tecrübeleriniz: TR_Fight_Arena, TR_Fight_Duel, TR_Fight_Ant, TR_Invaders
    Referans: Yok..
  14. asuganbeg

Warband Multiplayer ölüm noktası. (Farkındalık videosu).

Gameshero said:
    Warband'ın zaten öldüğünü biliyorduk fakat ben bunu gördükten sonra ölmeyi bırak, evrenden silindiğini anlamış bulunmaktayım. Çok özür dileyerek söylüyorum fakat sadece EGONUZU tatmin etmek için 140TL vereceğinize, gidin bir eskort ile birlikte olun daha çok zevk alırsınız.
    Daha ne denir ki, emeğine sağlık.
  15. asuganbeg

Aktif Oyuncu Listesi

Cerci said:
    asuganbeg said:
    Bladee'nin en azından Cabbar arkadaşımızdan daha yüksekte olması, Mesronn'un da aynı şekilde 90+ puanla listede bulunması, Charon'un da listede bulunmasını ayrıca Fearless'in de listede daha yüksek sıralarda olması gerekiyor. Her ne kadar bireysele değil de takım oyununa baktığınızı söyleseniz de bence Bladee, Mesronn ve Charon her şekilde ister bireysel olarak ister takım oyunu olarak önlerinde olan birkaç oyuncudan çok daha iyi performans gösterebilir. Ayrıca tanımadığınız veya klan ortamlarında olmayıp da çok iyi oyuncu olduğunu düşündüğüm daha nice insan var. Herkese başarılar.
    Listede ki çoğu kişi arkadaşı olduğu için böyle bir sonuç çıkmış takmamak lazım neyse emeğe saygı
    :d
Back
Top Bottom