Recent content by armydas

1. armydas

Dörtyol Hanı - Genel Sohbet Konusu

Vaktiniz varsa online çözümler bulabiliriz.  :) Uğraşmak isteyen herkesle iletişime geçebilirim. Kısa film senaryosu yazma teknikleri ve sinema hakkında da yardımcı olurum, bunlarla ilgili kitap vs. de önerebilirim. Bu arada filmi yurt içi ve yurt dışı film festivallerine yollayacağız ve...
  2. armydas

Dörtyol Hanı - Genel Sohbet Konusu

İyi akşamlar dostlar.   Ben İzmir'de 3 yıldır freelance yönetmenlik ve sinematograflık yapıyorum. Bu sene mayısa kadar ön prodüksiyonunun bitmiş olması planlanan fantastik bir kısa metrajlı film projem var ekibimle. Senaryosu ana hatlarıyla (genel öykü ve alt metin) belli fakat üst metni...
  3. armydas

[WB][SP/MP] Tales of Middle Earth [The Lord of The Rings]

Ekipten sadece Paarthur var, zaten hep ortaktık hala öyleyiz. Bunun dışında forumdan birisi yok, İzmir'den köklü bir firmayla çalışıyoruz. Ama son kez tekrarlayayım şu an olumlu giden fakat kesin olmayan bir prosesin içerisindeyiz.
  4. armydas

Warband'le alakalı bir şey olduğunu söylemedim, sadece süprizimiz var.  :lol: Hatta bu konudaki materyallerle de pek ilgisi yok ama sizi heyecanlandıracak bir şeyin peşinde koştuğumuza garanti veriyorum. Söz vermemekle beraber şu an her şey olumlu gidiyor.
  5. armydas

Horrrrt.  8-) İyi akşamlar gençlik. Uzun süredir görüşemiyoruz ama çok konuşulmuş sonrasında, eski bir dostunuz olarak açıklığa kavuşturayım. Sınav senemdi ve birçok tepkiden çok bunalmıştım. Yaşın ve o dönemki sorumluluk ve stressin etkisiyle moda ara vermeye karar verdik. Daha doğrusu...
  6. armydas

Taleworlds Müzisyenler Topluluğu

İyi akşamlar ahali,   Uzun süredir uğramıyorum buralara kim aktif kim değil bilmiyorum ama bir vakit bu başlıkta birileri dijital ortamda enstrüman kullanmadan müzik yapıyordu. Polifonik oluyordu hatırladığım kadarıyla , orkestra gibi kurguluyorlardı.   Ben de şimdi bir kısa film...
  7. armydas

Taleworlds Müzisyenler Topluluğu

Home-studio işi bir demo
  8. armydas

Şu kızları anlamıyorum;

let mi gugıl det for yu
  9. armydas

Şu kızları anlamıyorum;

1-) Alfalardan hoşlandığı halde gidip milletin yancısı vasıfsız bi' çocuk bulup onlarla çıkmaları (sırf boş kalmamak için) 2-) Kendilerine kötü davranıldığı zaman daha çok bağlanmaları (kısmen maçoluk sevmeleri) 3-) "Yan cebimde dursun" olayı 4-) Yapılan kısıtlamayı sözde dert edinmeleri, aynı...
  10. armydas

İlişki Konusu - "Seviyosan bence git konuş abi"

Lan şeyi fark ettim; bu konuya ilk kez 9. sınıfta yazmıştım çok tuhaf geldi şimdi. :o Fikir çok güzelmiş. Bence bi google it...
  11. armydas

Taleworlds Metal Cemiyeti

Konuyla, vokalle, gitar tonuyla, şarkı düzeniyle ilgili. Genelde fantastik, mitolojik sözleri/ klipleri falan olanlar power metal oluyor eğer brutal yoksa ve melodik, harmonizerlı dist.ler vs. varsa. Powerın herşeyini karşılıyor silence in the snow ama albümün geri kalanı öyle değildir belki...
  12. armydas

Matt Heafy geçen sene sesini kaybetmişti ses rengi değişti, mid iken biraz daha tiz oldu ve brutal yeteneğini yitirdi. Muhtemelen bu yüzden power metale dönüyolar. Ben hammerfalla benzettim baya şarkıyı ve yeni yapıyı. Yine fena sayılmaz ama yazık olmuş o kadar yeteneğe ve eski tarza. Ama...
  13. armydas

Trivium severler biraz yıkılabilir, yeni albümlerinden bir parça yayınladılar ve power metale dönmüşler (bence kendi metalcore tarzları onları trivium yapıyordu, kötü olmuş). Telefondan link vermeye üşendim ismini vereyim direk: Silence in the Snow
  14. armydas

Psikolojik Danışma Hattı

Hikayelerin içeriği detay gibi kalıyor sonuçta ikisinde de brütüslük olayı var ben haklıysam büyük ihtimalle senin olayında sen de haklı oluyorsun. O yüzden bu arkadaşın da dediği gibi içinde kalmamış oldu, yola devam.
  15. armydas

Gomez'in Türkiye'de Küçümsenmesi?

Almanya'da başarılıyken fiorentinada batmasının sebebi oyun tarzları uyuşmuyor ve takım da yeterince kaliteli değil. Gomez panzer bi santrfor demba ba gibi, top sürmemesi lazım, sadece son vuruş ve kafa topları... Bir de fiorentina kadrosunun açıklarının, kanatlarının orta ve assist...