Recent content by aresada07

1. aresada07

Sultans Gaming ?

Vaycanına! Teşekkürler sultanım.
    *önünde eğilir*
  2. aresada07

meinGaming [MG] - Oyuncu Topluluğun Sesi -HATIRA-

Başarılar  :party:
  3. aresada07

[Easy RP] Genesis Roleplay AÇILDI

Kaptan33 said:
    Sunucumuzdan nefret eden ama dakikası dakikasına her türlü güncellemeyi takip eden , sahte hesaplarla sunucuya girip şehirde dolaşan . Ben sunucu açılmadan sunucuyu bol bol gezersiniz kıskançlığınızdan dediğimde sert bir şekilde hayır diye her kıskança selam olsun ! Sunucumuz açıktır. TR_Genesis_RPG
    Daha fazla laf etmiycem.100 saat warbandın ile bir PW sunucusu yönetmeye çalışıyorsun.2 hafta 25 kişi takılır sonra adminlerinle rol yaparsın canım.Ve de sen bize neden hala küfürlerinin cevabını veremiyorsun koçum benim?Zaten bir tane türk pw sunucusu açıldığında yine sunucuda sen ve senin egon olucak sadece :smile: Bir daha bize laf etmediğin taktirde konuna birşey yazmıycam fakat şu küfürlerinin hesabını bi vermeni istiyorum :smile:
  4. aresada07

Kaptan33 said:
    Eve tsunucu sahibi olarak 142 oynama saatim var . Tek türk PW sunucusuyuz şuan . Böyle kıskançlıklar çekememezlikler olacak elbet  normal karşılıyorum. Birde herkesin gönlünü yapmadığım ve hataları affetmeyip direk perma ban attığım için çıldıranlar hatta delirenler var, umrumda değilsiniz ! :smile: Herkese iyi oyunlr dilerim sunucu açıktır.
    Saniyede 5-6 T chat kullanımı olan bir sunucuda oynamak pek umrumda değil de paşam sen o küfürleri neyle açıklayacaksın?Sunucuya adam gibi köprü bile yerleştirememiş 100 saatli bir sunucu sahibinden ne beklersin.Hala cevap bekliyorum koçum benim.TS de dilenmelerini falan pek söylemiyorum istersen onları da anlatabilirim :smile: Bu arada madem tek türk sunucusu sizsiniz,birazcık kaliteniz olsun da insanlar güzel sunucu görsün.Dedicated scriptsiz bir sunucu gibisiniz.Baştan savma bir edit,daha oyuna yeni balamış bir sunucu sahibi,oyuncularına küfür eden bir sunucu sahibi.Sorularımıza cevap vermeyecek kadar mı düşüksün :grin: Hadi paşam bekliyorum küfürlerinin açıklamasını.
    "Genesis RPG,Türk PW sunucularının(1 tane var zaten :S ) en iyisi!"
  5. aresada07

Bu arada sunucu açıldı sabah biraz oynayalım dedik ve bakın neler oldu.
    İlk olarak sunucuyu eleştirmekten dolayı arkadaşım perm yedi.Steamden bu arkadaşa uyarı yaptım bu gidişle sunucu tutmaz tarzında ve steamden silindim.Eleştirimi backspaceden devam ettirince de sunucudan perm yedim.
    TR_Genesis_RPG nin sahibi dediğiniz elemanın sunucu içerisindeki tavrını da şu şekilde belirteyim:

Lethal dediğimiz eleman Kaptan33.Gördüğünüz küfürlere o an sunucuda oynayan herkes şahittir.Bu arkadaşa prim yaptırtmayın.
    Ayrıca bu arkadaşın warbandda toplam 100 saat civarı vardır.Belirttiği gibi PW aleminin en iyi sunucusu olmaya çalışıyorlarmış.Çok beklersiniz canım bu davranışlarla,eleştirilere bu tarzda davranmanızla en fazla 2 hafta sunucunuz dolar.(dolar dediğime bakma işte 20-25 kişi bol randomlu oynarsınız :grin: ).
    Ve bir de daha 2 hafta önce TSmizde süründüğünü da hatırlatayım.Geçen seneki CS:GO sunucunda olduğu gibi burda da sağlayamıyorsun disiplini.Çeki düzen ver kendine :smile:
  6. aresada07

Kaptan33 said:
    Saçma yorumlarıyla projemi kirletmeye çalışan arkadaş SfenksTR tarafından fena şiddete mağruz bırakılmış anlaşılan. Herkese iyi forumlar dilerim! Sunucu Durumu : AÇIK
    Ben sana hiçbir zaman kötü bir yorumda bulunmadım ama şu forumda yazdıklarından sonra artık yeter dedim.Senin ne Laurence a ne Ephesosa ne de diğer insanlara hiçbirşekilde böyle konuşmaya hakkın yok.
    Bizim TSmize geldin;5dkda bir sordun sunucu ne zaman açılıcak diye,bize ortak olmak istedin,kendi vds'n ile sunucuyu açmak istedin,sunucu dosyalarını istedin.Laurence sana sadece 1GB ramli bir sunucu PW ve Scriptlerini kaldıramaz dedi.Senin gelip bu lafları saymaya hakkın yok.Senin PW modunda ilerlemenin(ilerledin mi bilemem)bir aracı da bizleriz.Nankörlük etme lütfen laflarına dikkat et.
  7. aresada07

Anket

Hayırlısı be gülüm
  8. aresada07

PW Mod Harita Yapımı Yardım Lütfen!!

Kimse yardım etmiyor mu ?? :sad:
  9. aresada07

PW Mod Harita Yapımı Yardım Lütfen!!

Merhaba arkadaşlar, Şimdi Persistent World modu için harita yapmak istiyorum.Fakat factiona katılma classlarını koyduğumda commoner olarak çıkıyor.Bu commoner'ı nasıl değiştirebilirim? Bir de haritama su nasıl ekleyebilirim? Teşekkürler.
  10. aresada07

TR_Vatan_RP ||>PW Server<||Hayırlı Uğurlu Olsun Cümleten

Ad:Ares(Gerçek adım ares sormayın lütfen)
    Günlük Aktif Olma Durumu:7-8 saat
    Neden Biz Neden Sizi Kabul Edelim?Rol yapmak ve oyunucularla ilgilenmekten hoşlanan birisiyim.Ayrıca 4 rp sunucusunda adminlik yapmışlığım vardır.
    Role Play Bilgisi [10 Üzerinden]:10/9
    İletişim Bilgileriniz:Steam:aresada06
    Adminler Team Speak 3 Sunucumuzda Olmasıda Gerekir +Mikrofon Olması Gerekir: TS3:Var Mikrofon:Var
  11. aresada07

TR_Crusaders_PW | Kapanmıştır

İsim:Ares
    Oyun ismi : Ares_Tr
    Günlük Aktif Zaman :7-8 saat
    Deneyimleriniz :3 Sunucuda adminlik yaptım.
    Teamspeak3 : Var
    Mikrofon : Var ama yok.Yani müsait olduğumda var.
    Neden biz ve neden sizi kabul edelim ? :] EU-TR Sunucuyu yönetmek sadece TR veya sadece EU sunucuları yönetmekten daha zorlayıcıdır.Bu sunucuya bir katkım olmasını isterim.
  12. aresada07

Jerusalem Guardians [Jerusalem]--ALIMLAR AÇIKTIR

PW oynarken HellFire ın davranışlarından hiç memnun olmazdım,Hayırlı Olsun :wink:
  13. aresada07

WB PW Mod RP Tüyoları

Teşekkürler, bilmeyenler için yararı olmuştur umarım.
  14. aresada07

Wfasta Harita Yapmak - Yardım Lütfen

Wfasta harita yapmayı biliyordum ama spawn noktalarını unutmuşum.Lütfen yardımcı olabilirmisiniz. Spawn noktaları kaça kaçtı ?
  15. aresada07

Anatolian Gaming Sunucu Kiralama

Güzel Olucağa benziyor. :wink:
Back
Top Bottom