Recent content by anaxiel

1. Melee Combat Dengesizlikleri / Saçmalıkları

Edit 30.04.2020 ana yazıya eklenmiştir
  2. Melee Combat Dengesizlikleri / Saçmalıkları

Sürekli vur-kalkan-vur-kalkan insanı bayıyor pvp dediğin olay aynı loop'u tekrarlamaktan ibaret oluyor, bunun üzerinden bir taktik geliştirilmemeli katılmıyorum, melee combat bu olmamalı
    Evet 2H weaponlar fazla güçlü, benim elimde one hand sword var, karşıda 2H sword, aynı anda sallıyoruz ama o daha erken vuruyor, böyle bir saçmalık da var, one hand hızlı olmayacaksa ben niye one hand kullanayım?
    One hand weaponlarda ise aşırı blocklama saçmalığı var, adam one hand sabre ile 2H axe blockluyor sersemlemiyor da,
    Melee combatta büyük dengesizlik/tutarsızlık var, combat akmıyor insana zevk vermiyor çile çektiriyor yavaşlığıyla mantıksız dinamikleriyle
  3. Melee Combat Dengesizlikleri / Saçmalıkları

Merhabalar, Eski bir Warband multiplayer bağımlısı olarak, yaklaşık 4-5 gündür Bannerlord multiplayer oynamaktayım, 100 kişilik custom serverlarda genellikle, ancak saçmalıklardan yılmış bir vaziyette bıraktım oynamayı, oyundan zevk alınmasını engelleyen önemli hususlar var, 1) Vuruşun...
  4. Resolved Bazı Buglar ve Dengeler (Siege Bug'ı, Kervan dengesi, Retreat kolaylığı, Birliklerin dizilim sorunu, Okçular, Tactics, Leadership, Combat)

4- Onun için galiba f4 ya da f5 ile ok yönünü kendin belirleyebilirsin

6-o perk henüz aktif değil

7- leadership ilerletmen için ordu toplaman lazım başka türlü hiçbir artış olmuyor.(hanlardan asker toplayınca ufak bir artış oluyor)
    Sağ alttaki bayraktan derebeylerini orduya çağırıp beraber gezmeniz lazım şahsen benim 3 tane birligim var klanda çağırmak nüfuz istemediği için asker verip topluyorum oyun boyu beraber geziyoruz şuan liderlik 100 e ulaştı 300 gün falan dolmadan

Leadership dediğiniz gibi yapınca artmaya başladı, ancak sadece bu şekilde artış olmamalı.

Vassal olunca clan üyelerini çağırıp haritada boş boş dolanıyorum, bekliyorum sırf leadership artsın diye. Leadership sadece bu şekilde artmamalı, 120 kişilik parti yönetiyorum, 50 tane esir götürüyorum, onlarca savaş yapıyorum leadership bi gram ilerlemiyor, clan üyelerinin partilerini toplayınca patır patır ilerliyor. Bu durumun düzeltilmesi gerekiyor.
  5. Resolved Bazı Buglar ve Dengeler (Siege Bug'ı, Kervan dengesi, Retreat kolaylığı, Birliklerin dizilim sorunu, Okçular, Tactics, Leadership, Combat)

Merhabalar, 1) Siege Bug'ı Kuşatma savaşında merdivenle kale surunun yakınına çıkıyorum, Ancak sura çıkmıyorum merdivende duruyorum biraz aşağıda ki vuramasınlar diye, Bunun üzerine düşman askerler merdiveni kullanarak surlardan inmeye çalışıyor, Bulunduğum merdivende arkalarını dönmüş bir...
  6. Bazı Buglar

Merhabalar, "Khuzait Heavy Lancer" birliğinin üzerine gelindiğinde statlar yanlış gösteriyor, "One arm: 20" gibi, 120 olması gereken statlarda 20 yazıyor, Ayrıca atlı birliklerin vuruş kabiliyeti fazla zayıf, accuracy çok düşük her savurdukları boşa gidiyor en üst düzey birlikler dahi bu...
Back
Top Bottom