Recent content by Amidamaru

1. Amidamaru

Bannerlord Esir bugu

oyunun sürümünü açık olarak yazmamışım. 1.2.9.34019 sürümünde oynuyorum.
    bende de aynı sorun var.şehirim de satıyorum asilleri,bi bakıyorum zindandalar.tekrar yapıyorum,tekrardan oradalar.
  2. Amidamaru

[WB][SP]Native More Troopers Mod

mod da şöyle bir sorunla karşılaştım.lord kurtarma görevlerin de,yeni yaptığın askeri birimler etrafta sadece geziyorlar :grin: ne bana saldırıyorlar ne de ben onlara saldırabiliyorum.henüz krallıklarla savaşmadığım için de,büyük savaşlarda da böyle oluyor mu bilmiyorum.
  3. Amidamaru

Ertuğrul Gazi Ve Osman Gazi: Bir Milletin Uyanışı V08 ÇIKTI YENİ GÜNCELLEME

oyunun yükleme ekranındayken,kaplamalar bölümün de aşırı derece bekledim ve bi 20 dk sonrasının sonun da,ayarlar bölümüne geldiğin de,mod run time eroru verdi.(bu modlar da ilk defa bu kadar bekleme yaşadım ve run time hatası aldım).modu daha oynayamadığım için bu benim ilk sorunum oldu =)
  4. Amidamaru

Prophesy of Pendor Türkçe Yama(%30) 3.9.5 İndirme Linki

merhaba.çeviri durumunda bir ilerleme var mı acaba ??
  5. Amidamaru

[WB][SP] Calradgyr (v2.2 - 30.06.2020)

güncellemeden sonra eski savemize devam edebiliyoruz di mi ? çünkü baya güzel ilerliyorum ve sardı bu mod =)
  6. Amidamaru

[WB][SP] Calradgyr (v2.2 - 30.06.2020)

iki saat oynadım gerçekten başarılı buldum,eline sağlık.bir sorum olacak sana;
    -oyun da sadece haydut vb şeyler de ilerleyebilir miyiz ? örn: haydut kralı filan olabiliyor muyuz ?
  7. Amidamaru

[WB][SP]Diplomacy 4.litdum (v1.7 yayınlandı - 28.02.2023)

tereyağ olayı bende de oluyor.köyü yağmalıyorum sadece tereyağ çıkıyor :grin:
  8. Amidamaru

DOĞU AVRUPA 905 MODU ÇIKTI!

ben mod da ok ve kundaklı yay okunu hiçbir şehir de bulamadım.sildim tekrar yükledim gene bulamadım.
  9. Amidamaru

DOĞU AVRUPA 905 MODU ÇIKTI!

modu beğendim başarılarının devamını dilerim.ayrıca müzik seçimlerin de çok güzel olmuş.
  10. Amidamaru

Kortlcha's Expansion to Native Modu (SP) (WB) v9.5 Patch çıktı!

ben en son 8.5 i yükledim bügün,oynadım demin çıktım hatta.ben de şöyle bir sorun oldu dört yol hanından çıkamadım.bide oradaki halk hep aynı cümleyi söylüyorlardı,unuttum şuan :grin: bide lordların çok azı çıplaktı,üst kısım.ve son olarakta bu son 8.9 u yükledikden sonra save dosyaya sorun olur mu ?
  11. Amidamaru

modu çok beğendim ellerine sağlık.bir sorum olacak türkçe yaması çıkıcak mı acaba ? bazı yerler de ingilizcem sınırlı kaldı.
  12. Amidamaru

[SP]M&B Warband 11. Yüzyıl Mod

merhaba.bu modu deli gibi bekliyorum,umarım en yakın zaman da bize kavuşturursun bu modunu :smile: kolay gelsin.
  13. Amidamaru

merhaba.bunlardan hangilerini yüklesek kafi ? :facepalm:
  14. Amidamaru

[WB][SP]Atilla The Hun

merhaba.moddan bir haber var mı acaba ?
  15. Amidamaru

Mount And Blade Warband İn The Name Of Jerusalem Türkçe Çeviri (BİTTİ)

peki dostum.teşekkürler hemen yapıyorum    :grin:
Back
Top Bottom