Recent content by alicanercan07

1. alicanercan07

Bannerlord Multiplayer Loot Problem,

Aynı sorun bende de var.
  2. alicanercan07

Need More Info Bannerlord, bir garip kasma sorunu

Merhabalar iyi forumlar tuhaf bir kasma sorunum var, Mesela Hızlı savaş yapmak istediğimde 100 vs 100 savaşlara giriyorum fakat hiç bir kasma ve takılma sorunu yaşamıyorum. Fakat single player yani hikaye bölümünde girdiğim 10 vs 10 savaşlarda bile takılma ve kasma sorunları yaşıyorum, Ayarları...
  3. alicanercan07

Oyun içi değerlerim neden böyle ?

Arkadaşlar sistemim şu şekilde multiplayer gireyim dedim kastığı için değerlerime bir göz attım sizce bu sisteme göre normal mi ? GTX 1050Tİ 4GB i7 2600 8GB Ram
  4. alicanercan07

Modun üzerine mod ekleme ?

Merhaba herkese çok severek oynadığım bir mod var fakat bazı konularda eksiklikleri canımı sıkıyor örneğin ben bu moda kafa kesme ve yeni yüzler eklemek istiyorum bunu yapabilir miyim modda bir sıkıntı olur mu ?
  5. alicanercan07

Ban nasıl kaldırılır ?

Peki bunu nasıl sağlaya bilirim acaba ? ve Oyunda kullandığım Nick mi yoksa steam kullanıcı adım mı ?
  6. alicanercan07

Ban nasıl kaldırılır ?

Arkadaşlar oyunu Steam üzerinden alalı çok uzun zaman oldu 1000 saatin üstünde bir oynama sürem var. Şimdi sorunum bu yaklaşık 4 ay önce Multiplayer Serverlerinden MountAndSiege isimli Serverden ban yedim... Bugün oyuna bir gireyim dedim ve o serverda hala banlı olduğumu ve giriş yapamadığımı...
  7. alicanercan07

AD 1257 Yi İndiricem Fakat Bir Kaç Soru

Anladım sağol istersen bide çok düşük ayarla oyna direx 7 falan yap bakarsın olur
  8. alicanercan07

Varmı peki bir sorun kardo ?
  9. alicanercan07

Mod Warband 1.143-1.153 sürümlerini gerektirir. Diyor kardeşim benim ki 1.158
  10. alicanercan07

Ya bende hata vermedi nasıl indiricem nerden indiricem SVN ne bilgi istiyorum kardeşim
  11. alicanercan07

Ya şimdi benim pc 32 bit ad1257 indiricem ama nerden indiricem oyun versyonum 1.158 şimdi sorum şu bu oyunun SVN diye bir versyonu da varmış kafam çok karıştı yani bana 1.158 mod ile uyumlu full sürüm bir link verebilirmisiniz modun konusuna baktım link göremedim de
  12. alicanercan07

[SP] Yeni Çağ : 1453 | YAKINDA !

Hasan_Hasan said:
    Arkadaşlar haberi aldım.Arkadaş yeni pc almış,dosyaları yedeklemeyi unutmuş.Mod en geç 1,5 haftaya hazır.

ohaaaaa
  13. alicanercan07

26 oldu çıkmadı
  14. alicanercan07

Çıkartın şunu artık canlarım
Back
Top Bottom