Recent content by Aka_Akrep

1. Aka_Akrep

WB M&B Warband Güncelleme Değişiklik Listesi

bu versiyonda gene yeni oyun başlatmak gerekiyomu yoksa kendi saveme devam edebilirmiyim ona göre indireceğimde
  2. Aka_Akrep

Taleworlds Responders Academy - [Yeni Nesil]

TurkishOttoman said:
    hayır keteni kime giydircen :grin:
    Bilmem zengin görüncez ya :smile: arap yağı bol bulmuş hasabı :smile:
  3. Aka_Akrep

Sanchez said:
    Aka_Akrep said:
    Herkeze öncelikle iyi günler benim bir kaç ufak sorum vardı.
    Forumda daha önceden verilmişti ama bulamadım.
    -Ziyafet verirken hanemdeki bulunması gereken eşyaların listesi verilmişti listeyi tekrardan verebilirmisiniz ?
    şimdiden teşekkürler.

listeyi tam olarak tek tek hatırlamıyorum ama yiyecek her maddeyi almalısın.. domuz eti, tavuk eti, üzüm, zeytin, ekmek, bal, sosis, kurutulmuş et ve balık, meyve..
    İçkilerden bolca almalısın.. Bira ve Şarap
    Kandiler için Yağ alman gerek ve de zenginlik göstergesi için de Baharat bolca

çömlek keten kadife falan lazımmı ?
  4. Aka_Akrep

Herkeze öncelikle iyi günler benim bir kaç ufak sorum vardı.
    Forumda daha önceden verilmişti ama bulamadım.
    -Ziyafet verirken hanemdeki bulunması gereken eşyaların listesi verilmişti listeyi tekrardan verebilirmisiniz ?
    şimdiden teşekkürler.
  5. Aka_Akrep

Var Olan Devletin Tahtına Çıkmak?

hepsini avlamak isteme sebebimde kale ve şehirlerini daha rahat elegeçirebilmek için.
  6. Aka_Akrep

Onu yaptığımda kaçamıyorlarsa. bir ülkenin lordları ve krallarını toplamaya çalışacağım da bakalım hepsini esir alınca ne olucak merak ediyorum.
  7. Aka_Akrep

lordlar ve krallar normalde esirimizken kaçabiliyorlar, peki onları kalemizin hapishanesine atarsak ordanda kaçabiliyorlarmı?
  8. Aka_Akrep

kendi krallığımda şehirde nasıl turnuva ve ziyafet veririm

Forumda daha önceden görmüştüm ama malesef aramama rağmen bulamadım ziyafet vermek için gerekli olan malzemeler ve sayılarını bilen biri tekrardan verebilirmi veya linki bana atabilirmi ?
  9. Aka_Akrep

WB Warband SP Taktik Rehberi

Burada cevap gelmeyince mecburen diğer tarafada yazdım.
  10. Aka_Akrep

Exp asker para vs. hepsini yapablceginiz guzel bir yöntem :D

Konuda beni güldüren olay oyunun sunmuş olduğu hileleri yapmaktan bile sıkılıyolar.
  11. Aka_Akrep

multiplayer da senaryo oynanabilmesini sağlayan bir mod varmı ?

Oyunun performansı çok iyi bana göre mmorpg si oyunun bağımlılık yaratmasına sebep olacaktır. (Tabiki iyi açıdan)
  12. Aka_Akrep

Lordları yanına çekmek

Alhedras said:
    ilk olarak swadia idin ve rhodok'lar ile savaş halindeydin. Bu da tüm rhodok lord'ları ile olan ilişkilerinde - puan almışsın demektir.

sonra swadia'dan ayrıldın ve veluca lord'u Kastor ile rhodok'a karşı isyan başlattın. düşmanın değişmedi, hala rhodok'a karşı savaşıyorsun.

Yani devamlı savaştığın bir adamın hemen dostun olmasını bekleyemezsin. isyan sırasında karşı taraftaki lordları ikna etmen için yüksek karizma, ikna yeteneği, onur ve nam gerekir.
    İlk aşamada swadia dan lord çekmeye çalışırsan daha başarılı olabileceğini düşünüyorum. Yada daha önce hiç saldırmadığın krallıkların lordlarını bir dene istersen. Bende işe yaramıştı.
  13. Aka_Akrep

Multiplayer Oynayamiyorum :S Yardim Lutfen.

WockeeZ said:
    Crackle oynayamazsın. Ayrıca bunu burda söylemen banlanmana neden olur!
    Yav 30 Lira vermek şu oyuna bu kadar mı zor? Günde 1 lira koysan birazda sabırlı olsan bir ayda alırsın oyunu.  :evil:
    İllede kredi kartı gerekmemektedir yada internetten almanızda şart değil d&r dan nakit 29,90TL ye alabilirsiniz. Ki d&r çoğu yerde bulunmaktadır. Emeğe biraz saygı gösterelim, bizim alacağımız orjinal oyunlar oyunun gelişiminde çok büyük rol oynamaktadır.
  14. Aka_Akrep

Multiplayer Oynayamiyorum :S Yardim Lutfen.

orjinal mi kullanıyosun crack mi?
Back
Top Bottom