Recent content by AşkMilitanı

1. Mount & Blade II: Bannerlord - Tartışma Konusu

Yeni güncelleme ne zaman gelecek nerdeyse 5 aydır oyuna düzgün bir içerik eklenmedi.
  2. Mount & Blade II: Bannerlord - Tartışma Konusu

Hotfix geldi yine yangınlar yine ben :grin: (Bu hafta güncelleme beklemeyin demek istiyorlar diye yorumladım)
  3. Mount & Blade II: Bannerlord - Tartışma Konusu

Oyunda seçtiğimiz kültürün topraklarında hikayesi ve görevleriyle başlasak oyun daha bir güzel olacak birde oyuna başlarken seçtiğimiz kültürün askerlerini toplayabilmeyiz sadece -köylerden alınanlar(bunlar tüm kütürlerin köyleri olabilir - garnizonlarda yetiştirilenler -paralı askerler -katılan haydutlar - çeteler şeklinde olsa oyunda giripte oynarken bu sistem keşke böyle olsaydı dediğim bir durum arkadaşlar . Birde alınan köylüler hangi ülkeden olursa olsun yetiştiren kültürün askeri ekipmanlarını ve motiflerini taşımalılar.Bunlarda benim önerim.
  4. Need More Info Multiplayere Giremiyorum (Battle Eye )

Battleye bu dosyayı blokluyor "\Windows\System32\BfLLR.dll " ve multiplayere giremiyorum servere almıyor beni ilgilenirseniz sevinirim .
  5. Mount & Blade II: Bannerlord - Tartışma Konusu

silip tekrar yükleyenelr var diye biliyorum battle-eyeyi. öyle düzeltenler yani.
    Yeni gördümde battle eye yi nasıl silecem program ekle ve kaldır bölümünde görünmüyor.
  6. Mount & Blade II: Bannerlord - Tartışma Konusu

Bu bahsettiğin şey için önce oyunda başkent sistemi olması lazım. Bunun da yapay zekaya işlenmesi lazım çünkü başkentin değeri diğerlerinden daha yüksektir. Bunun Bannerlord içinde olacağını sanmıyorum. Bunun yerine, senin dediğinden de yola çıkarak, bazı şehirlere/bölgeye özel ünitler olabilir. Mesela:
    Askar - Jawwal veya Ghilman unitleri recruit edilebilir
    Varcheg - Forest people unitleri recruit edilebilir olsun vs. Ana fikri anladınız. Şehre özel olmasına gerek de yok, sadece bu kültürden unit veren bir noteable da olabilir.

https://support.steampowered.com/kb_article.php?ref=2037-QEUH-3335&l=turkish öncelikle şunu yap, eğer olmazsa antivirüsü kapatıp tekrar dene. Daha da olmuyorsa yardım kısmına konu açman gerekiyor.

Tamam teşekkürler ilgilendiğin için.Umarım çözerim
  7. Mount & Blade II: Bannerlord - Tartışma Konusu

Evet sorunum gösterdiğin gibi antivirüsten özel izin mi vermem gerekiyor.Bende sadece blocked yazan bölümde system32 var içindeki bir dll yi gösteriyor.
  8. Mount & Blade II: Bannerlord - Tartışma Konusu

Arkadaşlar daha çok buraya giriliyor diye yazıyorum ama multiplayere giremiyorum ben windows system32 de bir dosya engelliyor gibi bir hata veriyor battleeye.Daha önceden böyle bir sorunum yoktu son patch ile oldu.
  9. Mount & Blade II: Bannerlord - Tartışma Konusu

Bunlarıda modcular yapacaksa işimiz var.Daha mevsimler tam olarak eklenmedi ilkbahar sonbahar göremiyoruz ,hava olayları yok vaad edilen animasyonların birçoğu henüz eklenmedi .Modculara bırakmazlar bunları öyle tahmin ediyorum sonuçta oyunun temeli bunlar en azından bir sancak tuttururlar herhalde :smile:
  10. Mount & Blade II: Bannerlord - Tartışma Konusu

Sefer haritasında animasyonlar arttırılacak mı acaba bende bunu merak ediyorum mesela hava olaylarına göre yağmurlu bir bölgeden geçiyorsak yağmur yağsa tipi varsa haritanın o bölgesinde tipi çıksa atların ayakları karlı bölgelerde yere batsa ve yükümüze göre hızımız düştüğünde bunu net görsek vb .
  11. Mount & Blade II: Bannerlord - Tartışma Konusu

Berberede bir dükkan lazım metin 2 deki depocu gibi koymuşlar ortaya :smile:
  12. Mount & Blade II: Bannerlord - Tartışma Konusu

Okuyorum hepinizin yazdığını ama tek tek dönmek gibi alışkanlığım yok daha çok duygularımı yaşayıp bırakıyorum aralıklarla aynı şeyi yazıyorum çünkü nabız yoklamak istiyorum diğer insanlar ne düşünüyor üstüne neler yazacaklar diye .
  13. Mount & Blade II: Bannerlord - Tartışma Konusu

Üsluba takıldım yani açıkçası tartışmaya gerek yok .
  14. Mount & Blade II: Bannerlord - Tartışma Konusu

Ya da durun cevap vermeyelim haklısınız kendisini ciddi biri zannetmesin.
  15. Mount & Blade II: Bannerlord - Tartışma Konusu

Sevgili taleworlds lütfen uzun süre beklemenin sonunda kargo kutusunun içinden hıyar çıkan insanların yaşadığı duyguyu yaşatma bize lütfen şu güncelleme güzel olsun lütfen :smile:
Back
Top Bottom