Recent content by 4Sunshine

1. 4Sunshine

Bilgisayarımın aşırı yavaşlamasının sebebi

Cihazım baya yaygın olan Asus K555U, steam dışından pek oyun indirmediğim ve genellikle resmi siteler dışından program indirmemeye gayret ettiğim için virüsten şüphelenmedim.Ama yaklaşık 1 sene içinde  i5 2.3 ghz 4gb rami olan bilgisayarım gittikçe yavaşlamaya başladı, yaklaşık 1 2 ay önce eset...
  2. 4Sunshine

Masaüstünde ping tester

Ya hacı bunları biliyorum mesele benim internetimdeki dalgalanmalar yoksa warbandda 80 ping fazladır ama lolde 80 pingi öp başına koy ben sadece internet hızımı bilmek istiyorum, zaten oyun oynarken alttan indirme yapmak ne haddimize instagramda foto yüklense şükür duası ediyorum.
    Speedtest i biliyorum da 2 dk falan sürüyor sabırsız olduğumdan genelde oyuna girip bakıyorum
  3. 4Sunshine

Masaüstünde ping tester

Tam konu isminde yazdığım gibi birşey istiyorum, internetin ne zaman hızlı ne zaman yavaş olacağını kestiremiyorum, oyuna girmeden önce pingim kaç bir baksam iyi olur hem kanser olmak istemiyorum hem de insanları mağdur etmek istemiyorum, sürekli internetten yapmak da bunaltıyor insanı.
  4. 4Sunshine

League Of Legends | 6. Sezon

ErkutErdem said:
    ben olsam mid oynardım küfürleri reportlardım riot düzeltiyor raporlama sistemini artık ceza yiyen sen olursun.
    doğru, artık ben de reportluyorum mesaj da geliyor 40 dk sonra falan ceza aldıysa teşekkür ederiz sayende olumsuz davranan bir oyuncuyu ceza uyguladık vs. ama r2'ye de tamamen hak veriyorum çünkü öyle insanlar var ki alttan alsan bile anlaşamıyorsun zaten anlatmış orda insanları çileden çıkarıyolar şalter atıyor haliyle :smile:
  5. 4Sunshine

graves oynamadım ve bende yok ama, bir arkadaşın ;oğlum bu alan vuruyor, bunla focus atılmaz ki dediğini duydum.doğru mudur, eğer öyleyse graves gerek kaçma skilli gerekse dayanıklılığıyla solo top veya jung bile olabilir sanırım
  6. 4Sunshine

samurayahmet said:
    Sabaku no Gaara said:
    samurayahmet said:
    Kierra said:
    ekko, zed ve full ad jarvan4 oynamaktan çok zevk alıyorum ya
    Oo ekkoyu çözmüşün zamqi :party:
    lahana duo dereceli girek kanser olacam
    o9p5Yb.png
    zaa

edit: Evet işsizim xd
    lan bi kere attık zaten fedledin leblancı oyun taşıdı eşşek sıpası :grin:
  7. 4Sunshine

Sheryuu :d
  8. 4Sunshine

samurayahmet said:
    Kierra said:
    ekko, zed ve full ad jarvan4 oynamaktan çok zevk alıyorum ya
    Oo ekkoyu çözmüşün zamqi :party:
    lahana duo dereceli girek kanser olacam
  9. 4Sunshine

Cpt.Ghost said:
    Morgana oynamaya başladım. Rünleri dizmeye param olmadığı için AD rünleriyle giriyorum. Kabiliyetler ve itemler hakkında bahseder misiniz?

Sup oynuyorum.
    Keşiftaşı zhonya donmuş yürek başlıca tavsiye ettiğim itemler, tabi karşıda ad falan yoksa donmuş yürek yerine banshee falan da yapabilirsin ama bu 3 ü başlıca tavsiye ettiklerim bir de bot olarak sihirbaz çizmesi mi ne onu veya gezgin yapabilirsin
  10. 4Sunshine

The Braveman said:
    ErkutErdem said:
    Poppy,taric falan nasıl olacak acaba.Fiorayı ciddi güzel bir heroya dönüştürmüşler.Rankedda karşıya gelmişti bi kere bizim koridordaki adam 0-7 çıkmıştı tfye bir kere geldi sur verdik zaten adam penta atmıştı.Öyle bir snowball herosuydu.Ha zayıflaştırmışlarmı hayır dahada iyi olmuş hero ama biraz yetenek isteyecek artık.

http://puu.sh/ja9Zl/c3a0d85e64.jpg gelecek rework poppy'e
    o leş tipi düzeltseler yeter :grin: heroda bi anormallik görmüyorum.ama skillerde de değişiklik olacak heralde

taric e gelince, eski siondan bile daha çok rework lazım bence, her türlü skill koyarak karakteri çok yönlü yapmak istemişler ama ne yapsa tam olmuyor, yetersiz kalıyor, stun desen çok az, zırh azaltmak için adamın dibine gireyim derken canının yarısı gidiyor zaten(stun atıp koşmaya başlasan bile) can çoğaltma skilli de tırt,ap mi kasalım tank mı, ultisi desen ne idüğü belirsiz bişey verdiği bonus bonus olsa bari, soraka alıp yarı tank yarı ap kassan daha mantıklı, oyunda ilk rolü destek olan bi heroyla hayatta yarışabileceğini zannetmiyorum.

bu sene bi ara taric oynamıştım, botta benim adc öldü adamı kurtaramadım, adam kızdı bana filan, dedim kardeşim ne yapayım bütün skillerimi attım.adam da dedi zaten ona kızıyorum niye taric aldın :grin:
  11. 4Sunshine

DOTA 2 - 7.07c

Mucahit Han said:
    LapisLazuliciAmca said:
    Mucahit Han said:
    LapisLazuliciAmca said:
    http://www.dotabuff.com/matches/1652158851 Ölmeyen bristleback buildi. Adamı kesemiyoruz yahu. 5 kişi anca kesiyoruz. Silver edge çıkın dedim bizimkilere de dinlemediler :sad:
    Klasik bb build'i bu yahu. Yoksa yanlış mı hatırlıyorum. Biraz daha late'e kalsaydı pipe'ta bitircekmiş.
    Maçın ortasında item değiştirmiş sanırım. Shiva falan da kasmıştı. Zaten bristlenin kendisi ölümsüz de adam ilginç bir şekilde daha da ölümsüz olmuştu.
    Zaten arkasını döndü mü ölümsüz. :lol:
    Rosh keserken arkadaşın "Kanka ben götümü döneyim siz kesin"  lafı geldi aklıma :grin:
  12. 4Sunshine

Bilgisayar Kasası Toplama ve Laptop Seçme Merkezi

Sürekli sorup durdum biliyorum, abra a5 v4.1 in de muadillerine göre fazlasıyla iyi olduğunu da gördüm yanlız, tasarımı cidden hoşuma gitmedi ve içimde kalır diye korkuyorum.17.3 de olsa fena olmaz diye düşünüyorum., bir de aralarında ses kalitesinde bi fark olur onu sormak istiyorum, subwooferdan dolayı falan.

http://www.monsternotebook.com.tr/urun_kiyaslama.aspx?lang=tr-TR&kat=1105&uKods=475430,475680
  13. 4Sunshine

Beyler bu canını yediğimin yeni spikeri bilgewater etkinliği bittiğinde de kalacak mı ?
    WZ69OY.jpg
    Spiker biraz etkinliğe mahsus gibi konuşuyor sürekli deniz muhabbeti falan ama
    , beyin özürlü gibi konuşan spikerden gına gelmedi mi sizce de?
    Hiç değilse şu anki spikerde biraz yaşam sevinci var, sesi sert, vurgu falan yapıyor biraz yapmacık gibi olsa da oyuna eğlence katıyor.
  14. 4Sunshine

Neutron!1! said:
    Palamedes said:
    Tbf ye gitmeyi düşünüyorum.Konaklama sıkıntım var sadece.İstanbul da oraları bilen var ise yakınlarda iyi bir otel var mı?
    Bilet nasıl buldun ya ? Bende sadece verdiği kodları istiyorum onun dışında izlemek amacım yok. Turnuvaya gidipde kodu kullanmıcak olanlar bana atarsa sevinirim  :grin: :grin:
    Biletix'te bitti mi yoksa ?  :shock:
  15. 4Sunshine

Yakınlarında oturuyorum ama bildiğim otel yok, yine de araştır elbet vardır.
    Ben bileti ve sunduğu güzellikleri alıp gitmemeyi planlıyorum :grin:
Top Bottom