Recent content by 34cengiz

1. In Progress Oyun açılmıyor direct3d 11 hatası

Yapılacak herhangi bir şey yok mu ? Configde değişiklikleri yaptım. Farklı beta sürümlerini denedim. Oyun dosyalarını doğruladım. Sildim tekrar yükledim. Ekran kartı driverlarını tekrar kurdum. Her seferinde aynı sonuç bi süre beyaz ekran ardından hep aynı hatalar.

Hocam umarım sorununu çözebilmişsindir, çözemediysen de mesajımı görebilirsin. Bende "Direct3D 11" hatası alıyordum. Sorunu, oyun dosyalarını bütünleyerek ve ekran kartı sürücüsünü güncelleyerek çözemedim. Sorunun çözümünü şu şekilde yaptım. NVIDIA GeForce Experience'den oyunun optimize edilmemiş olduğunu gördüm ve optimize ettim. Tekrar giriş yaptığımda düzelmiş olduğunu gördüm.Bu sorunu yaşayan herkese yararı olur umarım. İyi oyunlar!
  2. [YARDIM] Büyük Ordu Kuramıyorum?

frozenpainter said:
    Tweakmb diye program var, onunla birçok değişiklik yapabilirsin.
    Şurdan indir: https://forums.taleworlds.com/?topic=101731.0
    Büyük ihtimal native oynuyorsundur.
    İndirdikten sonra aç programı sağ üstte load module(warband) var onu seç ve çıkan ekranda nativeyi seç ve nativenin olduğu dosya konumunu seç
    Bunları yapınca soldan budget manegemnte gel, ordan troop wages kısmına gel ve: en altta 5 percent wages gibi birşey yazar, onu biraz arttır yeter.Ordaki sayı demek askerlerin maaşını %5 düşürür demek, her liderlik yenetegine verdiğin puan için.Diyelim orayı 20 yaptın, liderlik yeneginde 5 askerlerin maası 1 dinar olur.
    Tüm hepsini yapınca üstten save changes de ve oyuna tekrar gir, kayıtlı oyuna girebilirsin.

Değerli yorumunuz için teşekkür ederim peki krallıklarla ilişkileri de düzenleyebilir mi bu program ? :smile:
  3. [YARDIM] Büyük Ordu Kuramıyorum?

Merhabalar, Warband oynuyorum ancak biraz farklı. Yani bir takım şeyleri değiştirdim oyunda mesela asker moralleri her zaman mükemmeldir. Amacım büyük bir ordu kurmak fakat bu seferde maaşlarına yetişemiyorum. Maaşlarını azaltmak istiyorum nasıl yapabilirim? İnternette ve forumda araştırdım...
Back
Top Bottom