Recent content by 0xsaSalx0

1. 0xsaSalx0

Warband//With fire and sword

warband
  2. 0xsaSalx0

Yeniyim Bir kaç sorum olucak

Warband da daha çok eğlenirsin.Bide diplomasi modunu yapıştır :razz: Çok fazla seçenek oluyor.Yani anlatmak istediğim WFAS warbandın bir alt modeli bence.Çünkü Warbanda her türlü sistem var.WFAS un tercih edilmesinin tek sebebi silah onuda bazı modlarla temin edebilirsin.
  3. 0xsaSalx0

Varşova Fethi

hanlarda adam bulman lazım 170 kişi ile kesin alırsın ama para az diyorsan lordlardan görev yap ilişkini geliştir ve seni takip etmesini sağla
  4. 0xsaSalx0

Lordları Kendi yanına Çekme ve Bir kaç soru

Bence bu konuya bir göz at tüm soruları çözülür http://forums.taleworlds.com/index.php/topic,186263.0.html
  5. 0xsaSalx0

Hassan Sabbah,Haşhaşiler ve Alamut Efsanesi

poulus said:
    Konu İçin Teşekkürler Bu Adamın Haşhaşileri ve Kendisi Yüzünden Selçuklu Sultanları Öldü :cry:

görevleri o ki :razz: konu için teşekkürler
  6. 0xsaSalx0

Çözemediğiniz soru mu var?Sorun yanıtlayalım.

ilginç geldi soru bana D yada A bence
  7. 0xsaSalx0

Oyunda gerçekten Şehir Suyu zehirleniyor mu ?

Egeadam said:
    Bende bu görevdeyim ama bir türlü alamadım ya benim grubum 110 kişilik içerde var 250 kişi nasıl alıcam kaleyi ya :sad:

Çok rahat alırsın mühendislik becerinin yüksek olması ve şehir suyunu zhirlemen yeterli.Şimdi %10 elendi şehir suyu ile 225 kişi kaldı 110 kişisin senin iyi bir zırh ve silah aldığını düşünerek 20 kişiyi aldın diyelim.Canın çok azaldı ve bir köşeye geçtin.Ordundan herkesin en az 2 kişi öldürmesi ile rahat kaleyi ele geçirirsin ki buda zor bir şey değil :wink:
  8. 0xsaSalx0

Lordları Kendi yanına Çekme ve Bir kaç soru

lordları yanına çekmek için ilişkinizin yüksek olması ve kralları olan ilişkilerin düşük olması lazım.Veagir de lordlar buluncuğu sürece taraf elenmez.Hepsinin ayrılıp başka bir tarafa geçmesi lazım
  9. 0xsaSalx0

Kızların yaptıkları subliminal mesajlar

naptınız siz bu kadar inmeyin bu işlere daha neler var tüm filmlerde var subliminal mesajlar
  10. 0xsaSalx0

Çözemediğiniz soru mu var?Sorun yanıtlayalım.

Soru olmadığı için ben soruyorum.

Yalancını tanımı nedir?

yalan söyleyebilen yada yalan söyleyemeyen anlamında
  11. 0xsaSalx0

alternatif "Siz İletinizi Yazarken" mesajları

Uyarı:Siz ileti yazarken millet forumda kavga çıkarıyor
  12. 0xsaSalx0

alternatif "Siz İletinizi Yazarken" mesajları

Uyarı:Siz ileti yazarken millet WFAS u 3 dolara satın alıyor sen burda hala yazı yazıyon
  13. 0xsaSalx0

Diplomacy vs Native

LasTKinq53 said:
    Peki,Turnuvaya girince çimenliklerin üstünde savaşmamız hata mı ?

Native yerinde kesinlikle dimlomasiyi tercih ederim çünkü nativenin devamı ve daha fazla seçenekli modudur.Turnuva sonundada çimenlik çok garip mi ?
  14. 0xsaSalx0

Rusya ve Kırım Bugu Lütfen Yardım Edin !!

HİLE kullanarak yapabilirsin.Bir krallığa savaş aç.Mareşaline git.Hile menüsünü aç.Şurayı ele geçir ya da onun gibi bir seçenek olcak.Moskavayı seç.Çar ıda serbest bırak.Grup menüsünden çarla konuşarak serbest bırakabilirsin.Anlatmak istediğimi anladın sanırım
  15. 0xsaSalx0

Böyle bir şey var mı ?

o ancak WFAS de oluyor Warband da olmuyor.Ama kodlarla ülkenin rengini değiştirip adınıda krallığın adını yap :wink:
Back
Top Bottom