Recent content by İbrahim Buğrahan

1. İbrahim Buğrahan

WB Ticaret Rehberi

Çok teşekkürler umarım taşınır .
  2. İbrahim Buğrahan

Village loot error with ss

When i loot a village this error appears i check the game files on steam but nothing changed  :cry: 
  3. İbrahim Buğrahan

M&B Warband | Türkçe Çeviri Hata Çözümleri | v0.9 | 01.01.2014

Normalde lonca başkanıyla henüz görüşmedin yazıyordu , çeviriyi yükledim kurdum şimdi ingilizcesi yazıyor  :???:

118dhu8.jpg

Edit: Ve yukarıda sancar hanın ismi normaldede doğru yazmıyordu çeviriyi kurdum hala aynı  :cry:
  4. İbrahim Buğrahan

WB Ticaret Rehberi

Zaten oyunda ticaret geliştirilmemiş benim gibi sadece tüccar olmak isteyen varsa diye yaptım.
  5. İbrahim Buğrahan

WB Ticaret Rehberi

En iyi şekilde yapmaktan ziyade o dediğin ticaret rehberlerinin versiyonları eski ve rehberde yazanların oyundaki karşılığı yok yani rehberlere yanlış demiyorum versiyon ilerlediğinden oyunda biraz değişmiş bende en yeni versiyona uyarlıyarak yaptım yani güncelledim bi nebze 
  6. İbrahim Buğrahan

WB Ticaret Rehberi

Ticaret El Kitabı Öncelikle: Evet forumda bir kaç tane ticaret rehberi var fakat çoğunun tarihi eski veya versiyonu eski, bundan dolayıda rehberlerde yazanların çoğu eşleşmiyor yada azı eşleşiyor, o yüzden bu rehberi yapma gereği duydum umarım beğenirsiniz. Başlarken:İlk önce tabiki klasik...
  7. İbrahim Buğrahan

Krallıklar ve Uyguladıkları Stratejik Haraketler

Tek çözüm yolu : İkna:10 Liderlik:10 150 Svadya şövalyesi . Feel the fear  :twisted:

Edit: Jeremusu unutmayalım şövalyeleri canlı tutması için  :lol:
  8. İbrahim Buğrahan

Deniyiceğim,ben gönderdiğim yoldaşın ikna kabiliyetinden kaynaklandığını sanıyordum benimkilerin hepsi düşükte  :sad:
  9. İbrahim Buğrahan

Hani şu kendi lehimize kullanabileceğin bağlantılar varmı diye birşeymi ?  :grin:
  10. İbrahim Buğrahan

Village loot error

Can anyone help ?
  11. İbrahim Buğrahan

Bir taht talibini başa geçirmeden kendi krallığını bağımsız olarak kurunca belli bi süreden sonra krallıkların hepsi düşman oluyor yoldaşları iyi niyetlerimi sunmak için gönderiyorum kabul etmiyorlar ,krallığımı tanımıyormuş adımla hitap ediyormuş .Diyorki al süvariyi al bütün topraklarımı ele geçir  sonra ben iyi niyetlerimi sunucam sana  :grin: . Ama öylede zevksiz oluyor diplomasi modda öylemi bilmiyorum ama .
  12. İbrahim Buğrahan

Village loot error

When i loot a village this error appears : Script Warning Error codline:43 . i check the game files on steam but nothing changed  :cry: .
  13. İbrahim Buğrahan

sör gregor cleange karakter tanıtımı

Başta kaç günlük save olduğunu görmesem kesin hile derdim  :grin: baya uğraşmışsın .
  14. İbrahim Buğrahan

Köy yağmalama hatası

Native
Back
Top Bottom