Recent content by Kaira

1. Kaira

[AR] Anatolian Raiders | Tencereyi ocağa ekliyoruz

Ben buradan daha fazla kolpa bi ortam görmedim.
    Hala daha görmedim.
  2. Kaira

Kalradya Senatosu

Ben de böyle bi oyun oynatmıştım. Tam SEKİZ sene önce!? Ufak bi şok oldu.

3. Kaira

Forum Lakırtısı

Ben aslında yoğuuummmmm.
    Varsın varsın biliyorum, sinemaya gittik beraber.
  4. Kaira

İlkbahar Lakırtısı

Selam. Forum değişmiş. Nickler sıfırlanmış. Biri Kayra nickini benden gasp etmiş. Hoş olmamış. Early Access oyun alınmaz. İyi forumlar.
  5. Kaira

Ateşli silahlar ile taktik atıcılık platformu

Pederin eski 7,65'liğiyle poligonda biraz atmıştım. Baya keyifli ancak maddi açıdan külfetli olduğu için çok eğilemedim bu işe. Aklımda ama ileride bir gün mutlaka girişeceğim şu tactical olaylarına.
  6. Kaira

Ben buradan daha fazla kolpa bi ortam görmedim.
  7. Kaira

Stüdyo Armağan

Stüdyo Armağan neden var? Neden bu kadar çok fooğraf atılıyor? Taleworlds yapay zekası için yüz örnekleri mi topluyor? Yoksa bizim fotoğraflarımızı üçüncü kullanıcılara satarak para mı kazanıyor?
  8. Kaira

Stüdyo Armağan

lorddarknes said:
    İçerde süpermen t-shirtü varmı  :iamamoron:
    Henüz değil, daha süper kahraman yönümü keşfedemedim :grin:
    ErkutErdem said:
    Trenchcoat mu lan o, yakışmış.
    Hee, uzun zamandır istiyordum bir tane geçen ay alabildim anca. Tişikkirlir.
  9. Kaira

Tarih İle İlgili Sorular

Erozbey said:
    En çok kıl olduğum şey Arap ve Fars isimlerini Türk ismi gibi kültürümüze sokmak.
    Bu bin yıl önce geçerli bir şikayetti, bugün pek değil.
  10. Kaira

Selam, klana girmek için nereye başvuruyoruz?
  11. Kaira

Mount & Blade II: Bannerlord - Tartışma Konusu

Sahi Armağan beyle röportaj yapan kimse niye şirketin gelecek projeleriyle ilgili soru sormuyor? Bannerlord da Bannerlord, oyun çıkmadan doyduk zaten Bannerlord'a.

Mesela revaçta olan competative oyun sistemini Mount&Blade'e uyarlamayı düşünüyorlar mı?
    Mount&Blade evreninde geçen ancak farklı janraya ait bir oyun planları var mı? (Kart oyunu bile olabilir.)
    Ya da hiç Mount&Blade evreninin dışında apayrı bir hikayeye yönelmeyi düşündüler mi?

Şirket belki bu söylediklerimi yapabilmek için hala yeterince büyük olmayabilir ancak en azından bir gelecek vizyonları vardır diye umuyorum.
  12. Kaira

Euro Truck Simulator 2

Ya bu oyun bende çok fps drop yapıyor akıcı şekilde oynayamıyorun sebebi ne ola ki?
  13. Kaira

Nostalji Platformu

O şiddete varan şeylerin tabii ki savunulur bir yanı yok benim tepkim biraz da aman stadlarda küfür etmeyelim aman meşale yakmayalım falan duyarları kasan futbol romantiklerine. Yoksa o maçta yaşananlar her zaman yaşansın demiyorum. Ben sadece kimsenin Ömer Bayram’ın oynadığı, futbol demeye dilimin varmadığı şeyi izlemek için para verip stada gittiğini ya da nevizadede bir bara oturduğunu düşünmüyorum. Adam özgürce bağırıp çağırmak için gidiyor, futbolun Türkiye’de de işlevi bu neticede. ABD’deki ne bileyim Amerikan Güreşi gibi, çok da sportif kaygılarla insanları değiştirmeye çalışmak manasız. Futbol bir tenis değil en nihayetinde.
  14. Kaira

Nostalji Platformu

Ya tamam bu video çok ekstrem bir video elbette, bu görüntülerin yaşanmasını tabii ki istemem ama mesela şimdi attığım videoda Galatasaray taraftarları mı futboldan daha fazla keyif alıyor yoksa Juventus taraftarları mı ? Bence Galatasaray taraftarları. Sportif açıdan hangi takım daha başarılı zaten bunu tartışmaya gerek yok. Evet Galatasaraylıların görünüşü medenilikten uzak ama zaten Türkiye'de bence futbolun sportif niteliği de pek yok, koca bir showbuissnes sektörü. E hal böyleyken insanlar da tribüne kaliteli spor izlemek için gelmiyorlar, katarsislerini yaşamak için geliyorlar, bunun da önüne geçmemek lazım.

15. Kaira

Nostalji Platformu

Unuttuk da ne oldu, çok mu başarılı olduk sportif açıdan, çok mu kupa kaldırdık. En azından o zamanlar tutku vardı, şimdi o da yok. Yani şiddet eylemlerine özlem duymuyorum tabii ama en azından bir işe yarasaydı bu futboldaki değişim.
Back
Top Bottom