Bannerlord Türkiye

Bannerlord oyuncularını etkinlikler, turnuvalar ve dahası için buluşturmayı amaçladığımız grup.

Quick Overview

Category
Miscellaneous
Language
Turkish
Total members
73
Total events
0
Total discussions
0

Sticky posts

Lucon

Home made npc

SA
Beyler sefere girerken şu hatayı veriyor internette detaylı bi araştırma yaptım sadece nvdia ayarlarından görüntü keskinlestirmesini kapat diyo ama ekran kartım AMD yardımlarınız için şimdiden teşekkürler

d3d_device_->CreateTexture2D at rglGPU_device:create_texture_from_image failed! Unknown...
Read more…
Mod yapanlar hangi uygulamayla yapıyorlar ?
Lucon
Lucon
Çok karmaşık bir olay var, henüz Mod Editör yayınlanmadı fakat oyunda Mod hususu nasıl diye soruyorsan ilk başta C# bilinmesi gerekiyor.
FLaN KS
bazı kişiler mod paylaşmış bile kafa kesme modu gibi bide daha çok oyun sistemiyle değilde oyunun dış arayüzünde yapmak istiyom mesela sohbet bölümü dokunma lordlarla konuşma veya buna benzer bişi yapmak zormudur: /
Lucon
Lucon


bu linke bakın
Hata raporunu nasıl raporlayacağım ?
YUNUS EMRE PEHLİVAN
3. şahıs oynamama rağmen karakterim gözükmüyor. Ölünce gözüküyor.
YUNUS EMRE PEHLİVAN
Steam adım: Ye[P]Doom iletişime geçerseniz sevinirim gençler yani binde bir buradan görmem.
Lucon
Lucon

Yunus Emre DC'ye gelip Lucona yaz sana daha seri yardımcı olayım

Home made npc

Bannerlord iyi ki de bana 118 tl falanmış bana. Oyun 150-135 tl falan yoksa.
Oyunun ne zaman epic games'e çıkacağı hakkında bir bilgisi olan var mı? Bu ay içerisinde çıkarsa indirim kuponuyla alacağım. Çıkmazsa boşuna beklemiş olmayıp steam üzerinden almayı düşünüyorum.
ilk olarak merhaba oyunu yaklaşık 30 saat oynadım ve ilk 15 saatinde hiç bir hata ile karşılaşmadım fakat son gelen güncellemelerden sonra 30 veya 45 dakika sonra bir şehre veya bir savaşa girmek istediğimde oyun yükleme ekranında yada haritada donuyor bazen mücadele giriyor ve 1-2 saniye sonra...
Read more…

Home made npc

Skype ve discord?
Lucon
Lucon
Discord
Home made npc
Tmm o zaman ben oradayım
Öncelikler şunu belirtmek istiyorum ki Bannerlord gibi bir oyunu ne kadar beklesek azdır.Ellerinize sağlık. Ortaya koyduğunuz bu eserle sadece siz değil,bizde gurur duyuyoruz. Ancak tabi ki oyundan daha fazlasını istediğimiz için bazı yapıcı eleştirilerim olacak. Eğer dikkate alırsanız aklımda...
Read more…
RONDO ALLA TURCA
RONDO ALLA TURCA
Tespitler güzel. Düşmanın kalas gibi hiç tepki vermeden kaçması benim de dikkatimi çekmişti. Tek bir yöne doğru tepkisizce koşuyor, o kargaşa ve korkuyu hiç yansıtmıyor. Ateşli oklar güzel olabilir fakat onun için sanırım ayrı bi yanma mekaniği ve yanma hasarı gibi etmenler girecek, nasıl olur bilmiyorum. Formasyonlar konusunda ise benzer bir feedback beta oynarken vermiştim. Formasyonlar arttırılmalı.

Home made npc

Bannetlord'u patates açalım
Merhaba dostlar. Forum'u kullanmayı bilmediğimden buraya yazıyorum. Bazı problemlerle karşılaştım onları söylemek istedim, eğer moderatörler görürse bunları birşekilde tickedlarsa süper olur. Yaşadığım problemler aslında tamamen rp sel problemler.

1- Sonunda bir kalem oldu ve kalemdeki yaşayan...
Read more…
Airelhach
Airelhach
Oyun henüz early access olduğu için bir çok özellik aktif değil. Büyük ihtimalle zamanla düzeltilir.
Rumil
Merhabalar, henüz Bannerlord klanlar alt başlığı açılmadı, klan oluşturmayı düşünen üyeler varsa bu postun altına isimleriyle birlikte belirtebilirler mi?
ZamanYolcusu
Bannerlord Beta da sizde de çözünürlüğü Fullscreen e alınca oyun crash veriyor mu ?
Bende nedense veriyor. Windowed oynamak zorunda kalıyorum. Bilgisi olan varsa ve yardım ederse çok sevinirim.Teşekkürler.
Firates
Firates
Ben bu tarz bir hata yaşamıyorum fakat ben de çok crash yiyorum. Crashtan sonraki çıkan seçeneklerde hata raporu gönderirsen oyun yapımcılarına yardımcı olur ve gelecek versiyonlarda hatan giderilebilir.
ZamanYolcusu
ZamanYolcusu
1 aydır gönderiyorum ama gelen güncellemelerle bir şey değişmedi
Yıvalı
Hayırlı olsun
Firates
Discord açalım mı arkadaşlar?
Top Bottom