Mount & Blade II: Bannerlord - Tartışma Konusu

Users who are viewing this thread

1.8.1 geldi.Sürüm fix'leri daha fazla olurdu ara fix'ler bile.Amaçsız bir sürüm ile karşı karşıyayız.
Belliydi böyle olacağı. Daha önceden 1.8.0'i fixleyen sürüm yapacağız diye söylediler zaten. Benim garibime giden 25 ekimdeki çıkış için betada test etmeden mi yama yayınlayacaklar?

Belliydi böyle olacağı. Daha önceden 1.8.0'i fixleyen sürüm yapacağız diye söylediler zaten. Benim garibime giden 25 ekimdeki çıkış için betada test etmeden mi yama yayınlayacaklar?
Kendilerince sürpriz olacaklarını düşündükleri için gelecek fix'lerden dolayı beta sürümsüz çıkartırlar gibi geliyor! :grin:

unknown.png

Çok yakında ….

Güzel birkaç özellik var. Merdiven düşürme gibi. Çünkü kuşatma aleti olmadan atla dümdüz koşup tüm orduyu surdan geçirtebiliyordum. Diğer bir iki özellik de iyi en azından 2 senedir yalvardığımız bazı şeyler eklenmiş. Onun dışında bu çıkış tarihini oyunun asıl erken erişim tarihi olarak sayıyorum. 2020 yılında çıkış yapan Erken Erişime Erken Erişim'di. Şimdi Erken Erişim'e geçtik. İnşallah bundan sonra lafları ağzımıza tıkarlar da asıl güncellemeler, DLC'ler vs. gelir.

Planlar arasında diplomasiden 2 kelime olarak bahsetmeleri beni üzdü.

unknown.png

Çok yakında ….
şu kale - şehir savaşlarına bir el atsanız?
kuleye duvara istediğim askeri istediğim gibi dizemiyorum böyle olunca hiç bir şekilde keyifli hissettirmiyor. resmen sinir oluyorum kazansamda kaybetsemde bir önemi yok...
örneğin 100 piyade 60 okçu ile savunuyorum, okçuları 20 20 20 bölebiliyorum ve nereye koyarsam koyayım savaş başladığında ya kafalarına göre başka noktada pozisyon alıyorlar (otomatik kontrole bıraktığımda) ya da oldukları yerde mal gibi bekliyorlar (otomatik kontrolü pasif ettiğimde).

Bir yayıncı yeni aseray şehirlerine bakıyordu gerçekten çok güzel gözüküyorlar, şehirleri değerlenirmek adına içerik eklemeleri eklenir mi bilmiyorum ama eklenmezse o kadar boşa uğraşılmış olur yazık yani harcanıyor güzelim tasarımlar

Back
Top Bottom