Bannerlord Güncel Mod Listesi ⚔️

Users who are viewing this thread

Diplomacy Modunu kurduğumda bende çöküyor,hiç bir şekilde açılmıyor 10-20 tane mod yüklü olduğu halde sadece 2 diplomacy modu var biri direkt diplomacy diğerinde 1 kelime ekide vardı 2 sindede çöküyo oyun hiç bi şekilde açılmıyo bu sadece bendemi var?

Fourberie yi tavsiye ederim bu arada listedede var
Spoilerda modda olan birşey yazdım herşeyi ben keşfetmek istiyorum diyosanız bakmayın.
şehire darbe atıp başına geçebiliyosunuz bayabi güzel mod

Birde Warbanddaki cRPGnin yapımcıları bannerlordada mod çıkarmış offlineda şuan beta olarak çıkmış sanırım onlineada warbanddaki gibi çıkmaya hazırlanıyolar anladığım kadarıyla online cRpg Beta diye bir sunucu vardı geçen.

Diplomacy Modunu kurduğumda bende çöküyor,hiç bir şekilde açılmıyor 10-20 tane mod yüklü olduğu halde sadece 2 diplomacy modu var biri direkt diplomacy diğerinde 1 kelime ekide vardı 2 sindede çöküyo oyun hiç bi şekilde açılmıyo bu sadece bendemi var?
Nexus'daki diplomacy anlamsız bir biçimde haftalardır bozuk. Diğer modlarla bir alakası yok. Bu linkten indirip manuel kurulum yap. Sonra üzerine de Türkçe yama yap sorunsuz oynarsın.

Hud gizleyebileceğimiz bir mod var mı? Sefer haritasında fotoğraf modu yok fakat güzel manzaralar çıkıyor bence fotoğrafını çekmek isterdim ama arayüzün gözükmesi rahatsız ediyor

Nexus'daki diplomacy anlamsız bir biçimde haftalardır bozuk. Diğer modlarla bir alakası yok. Bu linkten indirip manuel kurulum yap. Sonra üzerine de Türkçe yama yap sorunsuz oynarsın.
Diplomasi modundan şüpheleniyordum ancak arayüz ölçeklendirmesini değiştirdiğim ara başladı çökmeler. Şuan giriyorum, biraz ilerleyince oyundan atıyor.

Back
Top Bottom