Bannerlord Güncel Mod Listesi ⚔️

Users who are viewing this thread

Kozmetik ve zırh yamalarını yeterince gördük. Beni bu saatten sonra oynanışı ve rol yapmayı güçlendirecek modlar heyecanlandırır. Çünkü zırh konusunda topluluk belli standartlara elişti. Umarım aynı şey içerik olarak da olur.
Sika modu sunacak gibi dostum bunları bize ama en babasını Arda modumuz sunacak içinde kaybolucaz ana hikayenin.

mod launcher sıralamasında sürekli hata almaktayım ilk sıra şeklinde belirtilen spoiler da mesela autotrader ın nerde olması gerektiği görünmüyo ikinci sıra sayfası varmı

mod launcher sıralamasında sürekli hata almaktayım ilk sıra şeklinde belirtilen spoiler da mesela autotrader ın nerde olması gerektiği görünmüyo ikinci sıra sayfası varmı
Butrloader yükle otomatik sıralıyor. Core modlar ilk 5'te olması lazım onun dışındakilerin nerede olduğunun çok önemi yok. Unblock dll'yi açman yeter Butrloader'den.

Müthiş ambiyans kaçırıyor TW
Foruma katıldığımdan beri hayallerimin arasında olan bir şey; Sefer haritasının bazı bölgelerinde yağmur yağması, bölgesel sis olması, çölde yine bölgesel fırtınalar olması, kar yağması falan..... Bölgesel olması, tüm mapte aynı anda olmaması da ayrı bir dinamiklik katardı ah be....

Foruma katıldığımdan beri hayallerimin arasında olan bir şey; Sefer haritasının bazı bölgelerinde yağmur yağması, bölgesel sis olması, çölde yine bölgesel fırtınalar olması, kar yağması falan..... Bölgesel olması, tüm mapte aynı anda olmaması da ayrı bir dinamiklik katardı ah be....
Baya güzel eklenti olmuş. Ordumla sabahın erken saatlerinde, 2.5 kat büyük düşmana karşı zafer kazanıp silüetlerinin sisli havada kayboluşunu izlemek çok keyifliydi.

Bu da diğer açısı:
Oyunum esnasında güzel sahnelere denk geldikçe bu yoruma editlerim. @Royalus mutlaka ekle bu modu.
Cidden çok iyi olmuş, basit ama oynanışa zevk katan bir özellik ve yapması da zor değildir bence çok anlamasam da mod işlerinden. Demek istediğim firma da çok rahat ekleyebilirdi

Bu mod ne böyle? Acil Türkçe yaması lazım.

Last edited:

Bu mod ne böyle? Acil Türkçe yaması lazım.

Banner Kings acayip olmuş, fakat diplomacy modu ile çalıştıramadım, kendi sayfasında çalıştığı yazıyor fakat yalan

Back
Top Bottom