Mount & Blade II: Bannerlord - Tartışma Konusu

Users who are viewing this thread

https://game-news24.com/2022/06/20/the-mount-blade-2-bannerlord-crosses-the-pc-limit-date-for-release-on-playstation-and-xbox-one/
Sanırım, bu kadar haberi millet bir yerinden yazacak değil. Doğru olma ihtimali yüksek geldi bana, bu kadar yazan olunca.
Haberlere göre bu yılın 25 Ekim'inde oyun console'lar ile birlikte çıkacak.

Sanırım, bu kadar haberi millet bir yerinden yazacak değil. Doğru olma ihtimali yüksek geldi bana, bu kadar yazan olunca.
Haberlere göre bu yılın 25 Ekim'inde oyun console'lar ile birlikte çıkacak.
Epey ilginç. Eğer öyleyse bunun için şimdilerde bir duyuru yapması gerekmez mi Taleworlds'ün?

Umut bu topraklardan gideli çok oldu biliyorum ama umarım çıkış yaptıktan sonra gelecek güncellemeler yıllardır beklediğimiz büyüklükte olur. Olmayacağını biliyorum ama işte...

Eğer öyleyse bunun için şimdilerde bir duyuru yapması gerekmez mi Taleworlds'ün?
Yani yakında yapar heralde, eğer haberler doğruysa. Taleworlds önceden bu haber sitelerine bilgi vermiş olabilir, sanırım reklam bu şekilde yapılıyor bu dönemde.

çıkış yaptıktan sonra gelecek güncellemeler yıllardır beklediğimiz büyüklükte olur.
Valla eğer kendi oyunlarına olan yaklaşımları değişmeyecekse bırak yapmasınlar güncelleme falan, oyun tam çıkış yaptıktan sonra. Karşımıza stabil bir oyun çıkartsınlar yeter.

Bu haberin fake olduğunu düşünüyorum, paylaşan haber kanallarına bakın neden en popüler tüm dünyanın takip ettiği haber kanalları bu konuda bir şey yazmamış?(kaynak güvenilir olsaydı çoktan yazarlardı) ilk paylaşanlar neden sağlam bir kanıt veya iddia sunmamış? bu tarihi neye dayanarak yazmışlar? 3-5 teknik özellik yazan görsel var :grin: bu görseldekileri zaten tw söylemedimi ps4 ve ps5 için çıkacak cart curt.

Tarihin doğru olduğunu varsayarsak şunu söyleyim bu en fazla bir sızıntı olabilir gerçi öyle olsa bile sağlam bir kaynak vermesi gerekir.
Taleworlds önceden bu haber sitelerine bilgi vermiş olabilir
Resmi olarak duyurunca zaten tüm haber kanalları bunu yazacak neden böyle bir şey yapsınlar, belki bilerek sızdırabilirsin onuda 30k takipçisi olan haber kanallarına değilde oyunlar hakkında bilgi sızdırarak ün kazanmış adamlara yaptırırsın.
Ayrıca verilen tarihe yetişeceğini düşünmüyorum.

Biraz iddialı konuştum galiba zortlarsam güleriz zaferiniz bol olsun iyi forumlar. :grin:

Oyun kasıyor diye duel oynadım. Combat sisteminde, oynanış hissi olarak gözle görülür değişikliğe gitmişler ama iyi mi kötü mü anlayamadım :d

Şu duruma bir açıklık gelebilir mi lütfen ? Mod sıralaması ve mod yapımı için önemli çünkü
1.8 den 1.7.2 ye gectigim icin 100% emin degilim ama o modül mod yapimi icin önemli bir modul degil diye hatirliyorum. Ayrica Multiplayer diye modülde geldi mp icin ici bos tabi o modülün template gibi bir sey atmislar.

logosu seni rahatsiz ediyorsa, submodule.xml de official module un karsisinda false yaziyordur onu true yap. düzelir. 1.8 de Hero death ayarlari icin native icine yapmalari gereken seyi ayri modülde yapmislar iste. ha native ile birlestiremezler mi bu modülü diye sorarsan. birlestirirler hatta oradaki bütün modülleri tek modülde bile yaparlarda. Taleworldsün isine akil sir erdiremezsin. 1.8 de ayri modül olur ama 1.9 da baska module ile birlestirirler vs. O yüzden peki efendim diyip aktif edip gecicen.

1.8 den 1.7.2 ye gectigim icin 100% emin degilim ama o modül mod yapimi icin önemli bir modul degil diye hatirliyorum. Ayrica Multiplayer diye modülde geldi mp icin ici bos tabi o modülün template gibi bir sey atmislar.

logosu seni rahatsiz ediyorsa, submodule.xml de official module un karsisinda false yaziyordur onu true yap. düzelir. 1.8 de Hero death ayarlari icin native icine yapmalari gereken seyi ayri modülde yapmislar iste. ha native ile birlestiremezler mi bu modülü diye sorarsan. birlestirirler hatta oradaki bütün modülleri tek modülde bile yaparlarda. Taleworldsün isine akil sir erdiremezsin. 1.8 de ayri modül olur ama 1.9 da baska module ile birlestirirler vs. O yüzden peki efendim diyip aktif edip gecicen.
Cevap için teşekkürler.

Mod açıklaması efsane olmuş :grin:
Okuyunca fark ettim. Yanlış hatırlamıyorsam Warband'de lordları sancaklarından tanıyabiliyorduk. Sadece onların sancağını aldığımızda başka bir tane ile değiştiriliyordu. Bu özellik büyük olmasa da güzel bir detay. Umarım aynı üslup ile paylaşılan vanilla v2 modu falan da çıkar. "hayır oyuncularımız salaklar ki, warband'ın tüm karakteristik özelliklerini çıkartırsak oynamaya devam ederler" ile başlayan ve Warband'ın tüm özelliklerinin olduğu bir mod yapılır.

Okuyunca fark ettim. Yanlış hatırlamıyorsam Warband'de lordları sancaklarından tanıyabiliyorduk. Sadece onların sancağını aldığımızda başka bir tane ile değiştiriliyordu. Bu özellik büyük olmasa da güzel bir detay. Umarım aynı üslup ile paylaşılan vanilla v2 modu falan da çıkar. "hayır oyuncularımız salaklar ki, warband'ın tüm karakteristik özelliklerini çıkartırsak oynamaya devam ederler" ile başlayan ve Warband'ın tüm özelliklerinin olduğu bir mod yapılır.
Kesinlikle Warband'da ezbere bilirdik kimin bağrağı vs ama şimdi 2 yıldır oynamama rağmen hiçbir tip ve bayrak aklımda değil dostum..

Back
Top Bottom