Kıyafetin Krallık Rengine Göre Değişmesi

Users who are viewing this thread

Merhaba arkadaşlar. Kıyafetlerin rengi tabi olunan krallığın rengine göre değişiyor ben bu durumdan hiç hoşlanmıyorum. Güzelim zırhı giyiyorum gayet güzel ama bir krallığa katılıyoruz kıyafet rengi de değişiyor çok saçma değil mi bu durum ne alaka yani? Mesela ben Khuzaitlere katıldım güzelim palto dansöz elbisesine döndü tüm zırhlarda kıyafetlerde oluyor bu. Bunu çok saçma bulan bir ben miyim? Hadi sancak rengi değişsin de kıyafet ne alaka?

a3yqkzm.png

Merhaba arkadaşlar. Kıyafetlerin rengi tabi olunan krallığın rengine göre değişiyor ben bu durumdan hiç hoşlanmıyorum. Güzelim zırhı giyiyorum gayet güzel ama bir krallığa katılıyoruz kıyafet rengi de değişiyor çok saçma değil mi bu durum ne alaka yani? Mesela ben Khuzaitlere katıldım güzelim palto dansöz elbisesine döndü tüm zırhlarda kıyafetlerde oluyor bu. Bunu çok saçma bulan bir ben miyim? Hadi sancak rengi değişsin de kıyafet ne alaka?

a3yqkzm.png
Benimde memnun olmadığım bir durum bu. Lakin buna el atacaklarını sanmam. Warband'de böyle değildi istediğimizi rengi değişmeden giyiyorduk. Faction'u öne çıkarmak için böyle bir şeye ihtiyaç yoktu bence. Bunun aksine renk seçimini bana bıraksa aslında daha güzel olurmuş.

Şöyle diyeyim mesela ben düşman ve dost birimlerin tepesinde gökten inme bayrak gibi durmasını hiç sevmiyorum ve kapatıyorum.Renk olmasa bende hiç zevk alamam mesela.Sadece oyuncuya özel renk seçimi sunulmalı ama bence.

Last edited:
Back
Top Bottom