Forum Lakırtısı

Users who are viewing this thread

Şşş. Sakın tek bir kelime daha edeyim deme... Niye biliyor musun?
Forumun bu boşluğuna gerçekten gözüm alışmadı. Nasıl öldü acaba forum, evet Türkiye'de genel olarak forumlar ölüyordu ama Taleworlds göz açıp kapayıncaya kadar yok oldu adeta. Çok garip.

Eee naber nasılsınız ? Evlenip barklandınız mı, çoluk çocuk var mı, iş güç ne alemde?

Ben 2 sene Fr hazırlık okudum, daha 1. sınıfa yeni geçtim. Aynı tas aynı hamam bomboş yaşamaca.

Buralar çok değişmemiş ama ben çok değiştim. Şu forum temasını yine sevemedim, forumun ölmesinin sebeplerinden olabilecek kadar kötü bir seçim olmuş gerçekten.

Forumu bıraktığımdan bu yana okul bitti, staj bitti, avukat oldum. Hayatımda güzel gelişmeler yaşadım, her şey yolunda gitmeye başladı. İş, aşk ve diğer önemli konularda daha rahat adımlar atabilmek için askerlik vazifesini tamamlamam gerektiğini düşündüm. Hava kuvvetlerinde yedek subay olarak 1 yıl görevde bulunacağım. 3 gün sonra eğitime gidiyorum, umarım arkamda güzel anılar bırakıp dönerim.

Askerlik öncesi 2 haftalık boşlukta hayatımı baştan sona tahlil ettim, bu sabah da aklıma burası geldi.Bu forum (banlanan hesabımla birlikte ?) ergenlikten yetişkinliğe geçişimi gösteriyor, hayat çok garip :smile:

Last edited:
Buralar çok değişmemiş ama ben çok değiştim. Şu forum temasını yine sevemedim, forumun ölmesinin sebeplerinden olabilecek kadar kötü bir seçim olmuş gerçekten.

Forumu bıraktığımdan bu yana okul bitti, staj bitti, avukat oldum. Hayatımda güzel gelişmeler yaşadım, her şey yolunda gitmeye başladı. İş, aşk ve diğer önemli konularda daha rahat adımlar atabilmek için askerlik vazifesini tamamlamam gerektiğini düşündüm. Hava kuvvetlerinde yedek subay olarak 1 yıl görevde bulunacağım. 3 gün sonra eğitime gidiyorum, umarım arkamda güzel anılar bırakıp dönerim.

Askerlik öncesi 2 haftalık boşlukta hayatımı baştan sona tahlil ettim, bu sabah da aklıma burası geldi.Bu forum (banlanan hesabımla birlikte ?) ergenlikten yetişkinliğe geçişimi gösteriyor, hayat çok garip :smile:
Hayırlı tezkereler dostm, herkesin hayatının öyle ya da böyle düzene girmiş olduğunu okumak çok hoşuma gidiyor. :grin: Keşke bir gün forumdan birkaç insan toplanıp oturabilsek.

Can yoldaşı dostlar çekildi gittiler
Ecel çiğnedi hepsini birer birer
Yan yana oturmuştuk hayat sofrasına
Bizden birkaç kadeh önce sızdı gittiler.

forumda çok eskiden olanlar cevap verebilirmi forum ne ara ve neden terk edildi.
Eskiden forum kültürü vardı. Ben küçükken girip forumlarda takılırdım. Şimdiki insanlar 15-20 yaş aralığı full sosyal medyada takılıyor. Ve sirkülasyon olmayınca eskiler de büyüyüp iş güç sahibi oldu. Kimisi evlendi çoluğa çocuğa karıştı. Ben misal üniversitemi bitirdim. İşim var bu sene sonu askere gidicem. Bir çoğu için geçerli bu herhalde. Bannerlord duyurulduğunda daha liseli bebeydik yaşlandık evlenme çağına geldik oyun hala erken erişim. ??

Back
Top Bottom