oyun gelişimi hk da

Users who are viewing this thread

maserelmaci

Recruit
Merhaba seri oyun geliştirme ekibi…mount ve blade den warbanda ve şimdide ilgi lorda kadar tümlerinizi ve heyecanla oynadım ve destekledim.warband azgad evlat ve hafif karanlık 1.bölüm gibi çok heyecan verici senaryosal modlar halan çıkmadı?.sizlere fikir ve önerilerim olacak.bu bölümde taşınmak kadar okumamızı gerekli genel eğitimler hakkında bilgili p oyuncu yeni okuma konusunda.oyun ile yıl silah zırhı kuşanmadande yaşam sürülse çiftçilik vs buradayken satın alma -köy savunması için kişisel gelişim -köy köyünden ileri gelen seçimlerden alma ve çiftçilikten 3-5 üründen şehre doğru yoldan köyümüzden ve çiftçilikten alınacak satma - köyümüzden ailemiz ve savunması için köyde olsaydık hayatta kalmış ve bu şekilde ilerleyebiliriz. Tüketim kanısındayım.Ayrıca ortadaki diğer köy da olsa krallıklar arasından seçim yapılır.düşünüyorum.veBaşka bir başlayış seçeneği eklense ve orada krallığımızı ve diğerlerini şekillendirip oyuna kral olarak başlayacak ve bu oyun içinde de krallığı biraz daha bize nedense güçlerinden güçlerinden krallık topraklarına kadar daha fazla zevkli bir bölüm olacak. lütfen burada projem hususları oyun geliştirme ekibine iletebiliyor çok mutlu olabilirim...........bu tarz yaşamsal kılacaktır oyunu

gereken. gerekm gerekşebilecek durumda 2 tamamlayışına zorlanabilir. bir bölüm açılıp bunu yapabilecek bir açılsa çok güzel olur.oyuna köylüolarak başlama ve eğitim programından saldırıyla ailemizin anne babanın kaderinden kaçmayı amaçlayan olaylarla ilgili hikaye ile çok uyumlu olacak.i.i.i.i.i.i. Başlamak için hazırlanmaya başlamam.

Ben okuduğumdan hiçbir şey anlamadım, neyse artık tam sürüm haricinde oyuna büyük bir güncelleme geleceğine dair bir umudumuz kalmadı zaten, boşver abi.

Ben okuduğumdan hiçbir şey anlamadım, neyse artık tam sürüm haricinde oyuna büyük bir güncelleme geleceğine dair bir umudumuz kalmadı zaten, boşver abi.
Mp de denk gelmiştim sana yanlış hatırlamıyorsam, insanlar multi kısmına doğru yönelmeye başlamış gibi :grin:

Mp de denk gelmiştim sana yanlış hatırlamıyorsam, insanlar multi kısmına doğru yönelmeye başlamış gibi :grin:
Ben bile beyim ben bile! Yıllardır ruh hastası gibi hiç sıkılmadan sürekli SP oynayan ben şimdi 'SP' açılımını yazasım bile gelmiyor xD
Warband MP oyuncusu değildim oyun çıktıktan yaklaşık 6 ay sonra SP den sıkılmıştım ama bannerlord oynayasım vardı MP girmiştim, o zamandan beri oynuyorum sarıyo. Sanıyorum birçok oyuncu ben ve royalusun yaşadığını yaşarak MP a göz atıyo, tabi custom serverlar ve yeni güncellemede (mart güncellemesi :grin:) oyuncunun artmasında etkili olmuştur, umarım daha çok oyuncu olur MP gerçekten keyifli.

Ben bile beyim ben bile! Yıllardır ruh hastası gibi hiç sıkılmadan sürekli SP oynayan ben şimdi 'SP' açılımını yazasım bile gelmiyor xD
Kesinlikle beyim seninle de sürekli karşılaşıyorum zaten eheh
Warband MP oyuncusu değildim oyun çıktıktan yaklaşık 6 ay sonra SP den sıkılmıştım ama bannerlord oynayasım vardı MP girmiştim, o zamandan beri oynuyorum sarıyo. Sanıyorum birçok oyuncu ben ve royalusun yaşadığını yaşarak MP a göz atıyo, tabi custom serverlar ve yeni güncellemede (mart güncellemesi :grin:) oyuncunun artmasında etkili olmuştur, umarım daha çok oyuncu olur MP gerçekten keyifli.
Kesinlikle, biraz daha oyuncuya ihtiyacı var mp nin, o zaman tadından yenmez

Umarım dahada güzel olur zamanla beyim :grin:

Back
Top Bottom