Bannerlord Güncel Mod Listesi ⚔️

Users who are viewing this thread

Agalar savaş alanında öldürdüğümüz birlikler savaş sonu yaralı olarak ele geçiyor ya onu değiştiren bir mod varmı.

Ben direk savaşta öldürdüklerimin savaş sonrası da skor tablosunda ölü olarak gözükmesini istiyorum. Savaşta 300 adam öldürüyoruz savaş sonu 250 si yaralı yav :grin:

Pek ilgilenmiyorum beyler bu aralar. SP ile işim olmaz gibi duruyor bu gidişle :grin:

Bloc'un bu zamana kadar yaptığı modların zekatı 100 kişinin yaptığına bedel SP için.Bu bile Bloc'a hakaret olur 0 kalıyorlar direkt.

Last edited:
konunun başlıgı böyle degildi sanırım,1 nisan şakası mı ne o arada öyle oldu galiba.diger "şaka" lar düzeldi gördügüm kadarıyla,bu konu başlıgı neden hala bi garip halde duruyor?yoksa ben mi yanlış hatırlıyorum,konu başlıgında gerçekten "bossgrug" diye bişey var mıydı eskidende?varsa anlamı ne bunun? :smile:

konunun başlıgı böyle degildi sanırım,1 nisan şakası mı ne o arada öyle oldu galiba.diger "şaka" lar düzeldi gördügüm kadarıyla,bu konu başlıgı neden hala bi garip halde duruyor?yoksa ben mi yanlış hatırlıyorum,konu başlıgında gerçekten "bossgrug" diye bişey var mıydı eskidende?varsa anlamı ne bunun? :smile:
Forumada Fix lazım sanırım :iamamoron:

Custom troops mod 1.7.0'da işlemiyor çünkü change culture modu üzerinden custom kültürünü seçmen gerekirken 1.7.0 dan sonra vali ile konuşarak krallık kuruyorsun ve custom culture seçemiyorsun. Nasıl çözerim bu problemi. My Little Warband hata veriyor onu nasıl çözerim acaba?

Bilen birisi bana çalışan bütün modları ne yaparak aktif kullanabilirim öğretebilir mi acaba? My Little Warband çalıştıramadım bir ütrlü.

Allah Alllahhhh moda bak modaaa.

Back
Top Bottom