Çok Eşlilik Ölüm İdam ve Çocuk Sahibi Olmak

Users who are viewing this thread

Merhabalar Herkese Benim Merak Ettiğim Ve Aklıma Takılan Sorular Var Bunları Size Sormak İstiyorum Belki İçinizden Nasıl Olduğunu Bilen Birisi Vardır

1)Nasıl Birden Fazla Eş Alabilirim
Module System ve Kodlama İşine Yabancı Değilim Ancak Birden Fazla
Eş Alabileceğimiz Mod Veya Module System Kodu Var mı

2)Ölüm
Bunuda Çok Merak Ettim Ölüm Bannerlord da var keşke warband da olsaydı Dediğim Birşey
Bazı Modlarda Ölüm Olmasada İdam Sistemi Var Nordların Yükselişi ve Azgad Bunlara Örnek Olarak Gösterilebilir
Sadece Yabancıların Yapmış Olduğu age of arthur Modunda İdam Ölüm Çocuk Sistemi Öldükten Sonra Çocuğumuz olarak Oynama Gibi Olaylara Rastladım
Bu Türden Şeyler Genellikle Yüksek Bir Scripterlık (kod yazma yeteneği) istiyor Ben Uzun Bir Araştırma Yapsam Da Böyle Bir Mod Yada
Bu Türden Bir Osp Kodu Bulamadım

3)İdam
Dediğim Gibi Norların Yükselişi Azgad Ve Diğer Sayılı Modda Olan Bir Özellik Bu Modların Yapımcıları Bana Bu Kodları Özelden Ulaştırırsa Evde Halay Çekerim
Mesela Ben O Modda Birisini İdam Ettiğimde Mapden Siliniyor ancak Karakter Penceresinde Duruyor
Kralları İdam Ettiğimde ise Yerine Başka Biri Kral Oluyor
Kendi Moduma Eklemek İstiyorum ancak osp kodu yok malesef

4)Bir Lordu İdam Ettiğimde Dul Kalmış Karısıyla Evlenebilirmiyim
Norların Yükselişi Azgad modlarında lordu idam ediyorum Ancak Karakter Penceresinde Adam Duruyor Bari Ölüm Nedeni Ve Öldüğü Belirtilsin Dediğim Bug
Age Of Arthur Modunda Yok ama Belirttiğim Modlarda Var Soruya Gelecek Olursak Ben Öldürdüğüm Lordun (Örnek: Lord Klargus) Karısıyla Evlenmek İstiyorum
Ama O Özellik Yok

5)Çocuk Sistemi
Ben Zamanın Hızlı Aktığı Bir Modda Çocuk Sahibi Olmak Ve Onun Büyüdüğünü Görüp Onun Yerinde Oyunu Oynamak İstiyorum Böyle Bir Mod Varsa Bana Söyleyin
Eğer Yoksa Kodu Olması Lazım Bana Söyleyebilirmisiniz

Evet Bu Özelliklerin Çoğu Warband da Yok Sadece Bazıları Bannerlordda var Ancak Ben Geliştirdiğim Bu Moda Bu Özellikleri Eklemek İstiyorum Ama Malesef Warband
Motoruyla Mümkün Olacak Şeylere Benzemiyor Sadece Sizden Yardım Talep Ediyorum İyi Günler

Back
Top Bottom