Bannerlord Güncel Mod Listesi ⚔️

Users who are viewing this thread

Tabiki :grin: TW fixlemeleri sonrası zaten bir çoğuna uptade geliyor.
Modlardan ilk dört modu yüklüyorum oraya kadar sıkıntı yok başka mod yükleyeyim diyorum oyun patlıyor çözümü var mı acaba bunun?
Edit: çakışan bir mod varmış sildiğimde diğerleri çalıştı. Konu için teşekkürler.

Last edited:
Modlardan ilk dört modu yüklüyorum oraya kadar sıkıntı yok başka mod yükleyeyim diyorum oyun patlıyor çözümü var mı acaba bunun?
Edit: çakışan bir mod varmış sildiğimde diğerleri çalıştı. Konu için teşekkürler.
Merak ettim hangi mod beyim? Sorun olup çözemezseniz her zaman yazabilirsiniz.
Better Exception Window; Hata aldığınızda raporlar durumu ve cidden kendi başınıza rahatça sorunu çözebiliyorsunuz.Kesinlikle öneririm.1.7.0

Code:
Metot bulunamadı: 'TaleWorlds.CampaignSystem.IMbEvent`4 TaleWorlds.CampaignSystem.CampaignEvents.get_HeroRelationChanged()'.

bu şekilde hata alıyorum hocam ne yapmalıyım?

listede göremedim ama şu modu youtube da bikaç kanal önermiş,gerçekten hoşuma giden nadir modlardan oldu.gerçi oyun stabil degil + modun yüklenmeside kolay degil gibi görünüyor.bu yüzden yükleyip deneyemedim ama not aldım,ilk deneyeceklerimden birisi bu mod olucak.tam sürüm çıkmadan çokta modlara baglanmak istemiyorum.şimdi bu modu begendim,ugraşıp kuracam ondan sonra ufacık bi güncelleme gelecek ve mod çalışmayacak filan o riske hiç giremiycem :smile:

@Royalus ⚜ Lordum elimde aslanlı kılıç modu var. Fakat son güncelleme ile mod kullanılamaz halde. Nexus'tan da silinmiş. Modu yaşatacak birileri var mı tanıdığınız? Kılıcı bir görsen tam Vlandia'nın aslan yürekli lordlarını yaraşır...

Back
Top Bottom