Hava türleri ne zaman gelecek?

Users who are viewing this thread

Lord Stamar

Sergeant
Aşırı sis , hafif sis , sağnak yağmur , hafif yağmur , aşırı kar fırtına vs ne zaman gelecek bunlar? Atmosfer çeşitliliği lazım artık onların üzerine ne zaman gidilecek?
@MArdA TaleWorlds

Dediğin hava durumları oyunda zaten mevcut. Sadece sahnelerde yok, bir de dinamik hava şartları oyun motoruna uygun değil. Yani savaş sırasında bi anda yağmur falan yağamaz.

Dediğin hava durumları oyunda zaten mevcut. Sadece sahnelerde yok, bir de dinamik hava şartları oyun motoruna uygun değil. Yani savaş sırasında bi anda yağmur falan yağamaz.
Sefer haritasındaki gökyüzü bile dinamik değilken ( Fotoğraf değişiyor sürekli, mö den kalma sistem :d) dinamik hava durumu beklememek lazım bence de

Savaş veya şehirde hiç yağmur gördünmü? çünkü yok..
Sefer haritasındaki gökyüzü bile dinamik değilken ( Fotoğraf değişiyor sürekli, mö den kalma sistem :d) dinamik hava durumu beklememek lazım bence de
Dinamik beklemedim ama hava savaş ve şehirlerde o yok yani bir giriyorsun yağmurlu falan.

Uzun zamandır singleplayer oynamıyorum da; o yüzden o tarafa dair bir yorum yapamam ama multiplayerda Captain Battle modunda var yağmurlu harita falan. Yani oyunda var yağmur kar vesaire, yapılmamış değil yani.
2026da inşallah bakalım olacak herşey öyle hissediyorum.

Sadece kar yağması var. Yağmur falan yok. Olsa güzel olabilir. 1.7.2 güncellemesini beklemek lazım. Sanırım sancaklı askerler eklenecek bu versiyonda.

daha oyuna eklememişler. betada varken campaignde yok :grin:

Yalnız bu harita mod falan değilse çok güzel gerçekten. Özellikle sağanak yağmurun üstüne arada bir çakan şimşekler atmosferi bambaşka bir oyuna çevirmiş resmen. Umarım bu tarz detayları oyun tamamlanmadan tek oyunculuda da görürüz.

Back
Top Bottom