Forum Lakırtısı

Users who are viewing this thread

Aleyküm selam, ya senin ticaret daha çok tereyağı üstüne değil miydi, ben mi yanlış hatırlıyorum? Gonderiler, kina falan ne alaka?
Svadya battı ya reis. Olanlar oldu şimdi burda anlatılmaz.

Yarrrrroglek, bana yani Praven şehrine bir mesaj gönderdi. Bi mektup. Mektupta senden daha güçlüyüm yazıyordu. Zaten oldum olası şu Vaegirleri sevmemişimdir. Biz Kalradya diyarında Amerikaysak onlar da Rusya. Bekle lan geliyorum dedim, sinirlendim tabi. Bu da bana yine bi mektup gönderdi. Bekliyorum cnm, Reyvadindeyim, kapiş diye bi mektup. Neyse ben saldırdım, pusu kurmuş çakal. Tarumar etti adeta beni. Tüm askerlerim öldü. Peki ben öldüm mü? Tabiki de hayır. Böyle bişey sadece modlarda olur. Ondan dolayı elbette kaçtım yani. Pravene gittim, Vaegirler geliyor ben size yardım edemem dedim. Hemen sarayıma koştum, içeriden gizli tünelime girdim, ordan gizli odaya. Ordaki tüm tereyağlarını aldım atlara yükledim. Ve Kalradyayı terkedip Carpentaria Körfezine gittim. Orda bir tercüman aracıyla iletişim kurdum ve burdan nereye gidebilirim diye sordum. Yeni Gine dediler. Ve ben hemen Yeni Gineye kaçtım. Burda tereyağı ticaretine başladım. 50gram tereyağına 20 papua yeni gine kinası veriyor burdaki enayiler. Çok iyi, Yeni Gine cennet cennet.

Back
Top Bottom