Resolved GPU Problem - ticaret ekranı veya benzeri ekranlara girerken alıyorum

Users who are viewing this thread

Oyun Versiyonu {Örn: v1.0.0]
e.1.6.4
Oyun Sürümü
Ana Sürüm
Mod kullanımı
Hayır, mod kullanmadım.
Dump numarası (OPSİYONEL)
2021-12-02_09.39.11_fb3c05005343d9342ee64163754af802
2021-12-02_09.39.11_fb3c05005343d9342ee64163754af802

Bu kaçıncı hata alışım bilmiyorum, o yüzden birebir yardım almak istedim artık. En kısa sürede dönerseniz sevinirim
Not: GPU son sürümde olmasına rağmen hala aynı hatayı alıyorum

Edit: Biraz önce yediğim crash

Edit 2: Belirtilen işlemi yaptım, 10dk sonra ekteki crash ı aldım

A possible fix for GPU Crashes​

If your PC has two different GPU adapters (Intel Integrated and Nvidia for example) and the game keeps crashing on GPU, you can try the workaround below to fix it:
  • Changing the graphics adapter that the game uses. This setting can also be changed in the in-game options menu. Locate the “engine_config.txt” file at "C:\Users\YOUR USER NAME\Documents\Mount and Blade II Bannerlord\Configs" and open it, find graphics_adapter value and change it to 0.

edit 3:
bu bölümde verilen bu cevabı uyguladım half olacak şeklinde, 1 saattir oynuyorum ve crash almadım ancak görüntüde düşüklük oldu. Başka bir çözüm varsa seve seve dinlerim. Bu hatayı alan arkadaşlar içinde adımları geri almadım aynı bu şekilde gerçekleştirdim artık crash yemiyorum.

edit 4: Akşam üzeri oyunu kapatıp yeniden açtım, yine aynı craslar başladı :sad:

Last edited:
Merhaba, bu sorunu bildirdiğiniz için teşekkürler. Ne yazık ki, bu konuya ilk oluşturulduğunda yanıt veremedik. Oyunun en güncel live veya beta sürümlerinde bu sorunu yaşamaya devam ediyorsanız, lütfen bu ileti dizisine bir yanıt bırakın, böylece araştırma için ekibimize iletebiliriz.

Merhaba, bu sorunu bildirdiğiniz için teşekkürler. Ne yazık ki, bu konuya ilk oluşturulduğunda yanıt veremedik. Oyunun en güncel live veya beta sürümlerinde bu sorunu yaşamaya devam ediyorsanız, lütfen bu ileti dizisine bir yanıt bırakın, böylece araştırma için ekibimize iletebiliriz.
Selamlar, cevabınız için çok teşekkür ederim. Singleplayer oynamayı bıraktım. Multiye devam ediyorum ve multide bir sıkıntı yok. Olurda single oynamaya başladığım da olursa size iletirim ancak olcağını düşünmüyorum son geliştirmelerden sonra. Teşekkürler, kolay gelsin.

Back
Top Bottom