Bannerlord Güncel Mod Listesi ⚔️

Users who are viewing this thread

Hayırlı tezkeler kardeş. Modları çalıştırmada sorun yaşıyorum.
Benim sıkıntım şu harmony'i indirdim.Modlar kısmına dosyayı ekledim.Hem vortex'ten hem de manuel olarak denedim olmadı.winrar'ı sildim tekrar indirdim olmadı.170 beta,165'te denedim yine çalışmıyor.Sorunu bi türlü bulamadım.reddit te şu konuyu buldum https://www.reddit.com/r/Bannerlord/comments/qjnmax/couldnt_verify_some_or_all_of_the_code_included/ onlarda çözememiş.Ne yapmam gerekiyor? Modların hepsini ayrı ayrı denedim.Harmony,UIExtenderEx ,Butterlib,MCM bunları sırayla denedim yine olmadı.Diğer modlarda bunlara bağlı olarak çalışmadı.Bi yardım sana zahmet.

YANITLA

@çepnibey Hocam oyuna girdiğinizde modların çalışmadığına emin misiniz? O uyarı bana daha çok oyunların mod dosyalarına karşı olan genel mesajı gibi geldi. Tam çevirince: "Biz moduledeki dosyaları doğrulayamıyoruz. Bu doğrulanamayan module kullanımından kaynaklı sorunlardan TW sorumlu değildir."

Yani her mod kullandığınız oyunda genel olarak kullanılan uyarı tipidir bu.

Edit: Doğrulayamamasının sebebi, module dosyasının TW'e ait olmaması.

Hotfix falan gelmiştir. Bir problem çıkmıştır bir mod veya daha fazlasıyla ilgili. Siz modlarınızın arasında güncelleme yapan falan olmuş mu onu kontrol edin bence. Bayadır ben oyunu oynamadım ama paylaştığınız reddit postundaki gibi yazıyorsa, o çok genel geçer bir uyarı modlanabilir oyunlarda. Hatta bu uyarı daha önce vardı zaten. Daha önceki versiyonlarda modlu oyuna play'e bastığınızda siyah bir pencere çıkıyordu. Pencerenin başında aşağıdaki module'ler TW'ün değil veya doğrulanamadı gibi bir şey yazıyordu. Çok mod yükleyenler görmemiştir, pencerede aşağı doğru gidip module listesi bitince bir uyarı daha vardı aynı burdaki gibi, TW çıkacak sorunlardan sorumlu değildir diye. Bence TW bu yazıyı kimse dikkat edip görmüyor diye direkt launcher'a, TW'ün olmayan module'lerin yanına ekledi.

ya kimse laf atmayacaksa yapılmakta olan bir türk veya osmanlı modu varmı merak ettim de bilgisi olan bir arkadaş varmı?

kaoses tweak güncellendi güzel oldu. calradia expanded ve kingdoms güncellenmeden bannerlord girmeyi düşünmüyorum.
RTS camera, kaoses tweak, improved garrisons, raise your banner, open source armory, calradia expanded, calradia expanded kingdoms, better time, looteveryone, customspawns, realistic battle AI ve Drastic battle modları olmadan oynamam. şuan hepsi güncel ve calradia expanded bekliyorum. o da gelsin girerim. zaten oyunda 5 tane devlet var hiç biri bi işe yaramayan, koskoca imparatorluk diye yutturdukları 3 devlet toplamı 15 şehir 30 köy :grin: bari calradia expanded olsunda devlet + şehir sayısı artsın.

kaoses tweak güncellendi güzel oldu. calradia expanded ve kingdoms güncellenmeden bannerlord girmeyi düşünmüyorum.
RTS camera, kaoses tweak, improved garrisons, raise your banner, open source armory, calradia expanded, calradia expanded kingdoms, better time, looteveryone, customspawns, realistic battle AI ve Drastic battle modları olmadan oynamam. şuan hepsi güncel ve calradia expanded bekliyorum. o da gelsin girerim. zaten oyunda 5 tane devlet var hiç biri bi işe yaramayan, koskoca imparatorluk diye yutturdukları 3 devlet toplamı 15 şehir 30 köy :grin: bari calradia expanded olsunda devlet + şehir sayısı artsın.
Kaoses Tweak güncellendi ama hata veriyor bende çalışıyor ama ayar yapamıyorum mod ayarı listesinde yok.

Back
Top Bottom