İntel’in 11.Nesil işlemcisini neden önermiyorlar ve PC özellik yorumu?

Users who are viewing this thread

Evet beyler duyduğum tek şey ‘11.nesil sakın alma sorunlu’ diyorlar nedenini anlamadım.
Ayrıyetten sizce bu özellikler nasıl?
ktHezM.jpg
Mesela Bannerlord ekran kalitesi full olarak alacağı fps tahmini kaç olabilir?

Last edited:
Evet beyler duyduğum tek şey ‘11.nesil sakın alma sorunlu’ diyorlar nedenini anlamadım.
Ayrıyetten sizce bu özellikler nasıl?
ktHezM.jpg
Mesela Bannerlord ekran kalitesi full olarak alacağı fps tahmini kaç olabilir?
Çok güzel bir sistem; fakat ram 4x16 mı yoksa 2x32 mi, nasıl? Ve DLSS teknolojisi sayesinde; düzenli bakımını da yaparsan seni en az bi 8 yıl falan götürür. 11. nesil konusuna gelecek olursak da benchmark testlerde pek çok açıdan 10. nesille kafa kafaya (En azından GPU performansı olarak) ondan dolayı önermiyor olabilirler bir de biraz ticari amaçlı olabilir diye düşünüyorum 11. neslin çıkma sebebini. Son olarak ben son 3,5-4 aydır I5 11. nesil bir işlemci kullanıyorum çok şükür bir sorunla karşılaşmadım gayet memnunum.

Çok güzel bir sistem; fakat ram 4x16 mı yoksa 2x32 mi, nasıl? Ve DLSS teknolojisi sayesinde; düzenli bakımını da yaparsan seni en az bi 8 yıl falan götürür. 11. nesil konusuna gelecek olursak da benchmark testlerde pek çok açıdan 10. nesille kafa kafaya (En azından GPU performansı olarak) ondan dolayı önermiyor olabilirler bir de biraz ticari amaçlı olabilir diye düşünüyorum 11. neslin çıkma sebebini. Son olarak ben son 3,5-4 aydır I5 11. nesil bir işlemci kullanıyorum çok şükür bir sorunla karşılaşmadım gayet memnunum.
2x32 dostum çok sağolasın bilgi için ??

2x32 dostum çok sağolasın bilgi için ??
Rica ederim abi ne demek? Yardımımız dokunduysa ne mutlu! Bu arada 2x32 yapmakla iyi yapmışsın dual chanelda daha fazla performans alırsın ramlerinden, ama 4x16 yapma imkanın varsa yapmanı tavsiye ederim (64 GB'ı arttırma gibi bir planın yoksa tabi) ramlerin işi çok daha rahatlaşır :grin: .
Hayatım üç oyunla geçiyor zaten beyim.
Silkroad Online,M&B serisi ve BFME serisi.
Adam bu üç oyun için 3090lı pc topluyor. İşte sadakat diye buna derim! xD

Rica ederim abi ne demek? Yardımımız dokunduysa ne mutlu! Bu arada 2x32 yapmakla iyi yapmışsın dual chanelda daha fazla performans alırsın ramlerinden, ama 4x16 yapma imkanın varsa yapmanı tavsiye ederim (64 GB'ı arttırma gibi bir planın yoksa tabi) ramlerin işi çok daha rahatlaşır :grin:
Çok teşekkürler dostum ??
Adam bu üç oyun için 3090lı pc topluyor. İşte sadakat diye buna derim! xD
İşte feraset işte fazilet işte adam gibi adamlık!?
Bizim aşkımız tek taraflı sanırım dostum.

Back
Top Bottom