Mount & Blade II: Bannerlord - Tartışma Konusu

Users who are viewing this thread

arkadaşlar bu batanya şehirlerinde benden başka sorun yaşayan var mı?sanırım atladıgım olmadı,tek tek hangi ülkenin hangi şehri varsa gezdim.eski sürümlerdede,şuan oynadıgım 1.6.4tede.batanyaya ait hangi şehre girersem gireyim,aşırı derecede bi kasma yaşıyorum.genel olarak pcde,şehirleri gezmede filan sorun var diycem ama alakası yok.batanya şehrinde 2 adım atamıyorum kasa kasa,donarak ilerliyorum.ordan çıkıp diger devletlerin şehirlerine giriyorum,en ufak bi sorun yok.batanya şehirlerinde neden gezemiyorum ben anlamadım :smile: hiç batanya ile oynamadım,batanyaya ait bi şehir almadım,savaş anında nasıl olucak hiçbi fikrim yok yani.ama normal gezeyim dedigimde bu halde ise,heralde savaşa hiç başlayamam bu şehirlerde.yarın,önce kalelerede bakıcam.bakalım kalelerinde gezebiliyormuyum rahat rahat.ondan sonrada sırf meraktan bi batanya şehrinde savaşa giricem,bakalım nolucak...

Sonradan gelen patch'lerde ki değişiklikler önce ki versiyonlarda açılmış olan save'i etkiliyor mu? Örneğin 1.5 de oynuyorsam oyunu 1.6'ya aldığım zaman değişiklikler 1.5 de açılmış oyunda da oluyor mu?

Sonradan gelen patch'lerde ki değişiklikler önce ki versiyonlarda açılmış olan save'i etkiliyor mu? Örneğin 1.5 de oynuyorsam oyunu 1.6'ya aldığım zaman değişiklikler 1.5 de açılmış oyunda da oluyor mu?
Etkileyebilir. Savini garantiye almak istiyorsan sabit bir versiyonda kalmanı ya da savini yedeklemeni tavsiye ederim. versiyon yükseltiğinde değişiklikler savinde gözükebilir de gözükmeyebilir de. Ben olsam yukarıda dediğim gibi yapardım.
Peki ya sence?

Etkiliyor ama modüller üst üste bindiğinden bazı featurelarda sıkıntı olabiliyor. Yeni save açmak en mantıklısı yeni gelen patchi buna uygun görüyorsan.

Boş vaktiniz varsa mutlaka izleyin yayını. Verilen harika ve dolu cevaplar var. Oyun üzerine Oldukça verimli bir sohbet dönmüş. Diğer yayınlar yanından bile geçemez hatta öyle söyleyeyim.

Özet geçebilen olursa çok iyi olur aslında. Yayın süresinin maşallahı var da
ben özet geçeyim hemen sana.

verilen cevaplar

-not alıyorum
-üzerinde çalışılıyor
-olabilir de olmayabilir de
-tam bir şey söylemem doğru olmaz
-optimizasyon ve crash'ler önceliklerimiz
-o konuda tam bir bilgim yok.

yayın bitti.

verilen cevaplar

-not alıyorum
-üzerinde çalışılıyor

yayın bitti.
Evet gerçekten "verimli" bir sohbetmiş.

verilen cevaplar

-not alıyorum
-üzerinde çalışılıyor

yayın bitti.
Ben aynı cevapları sadece zırhlar için ve kuşatma mekaniği hakkında konuştuklarında kapattım. Hiçbirşey yapmıyoruz öyle yatıyoruz havasında oldukları konuşmalardan belli...

Arkaşlar meraba,

Bir zamanlar botların levellerine göre savaşma becerileri olucaktı hatırlıyor musunuz? Hani yüksek levelli botlar böyle feint felan atıcak daha iyi blok yapıcak felan, allah için buna ne oldu? Video vardı ya her şey çok güzel gözüküyordu bu botlar niye hala salak salak kalkan açık geliyor bana, karşımda lejyon bana bir kere dokunamadan bir kere blok yapamadan niye ölüyor. Bütün zorluk seviyeleri en zorda ,neden neden nedennn?

Arkaşlar meraba,

Bir zamanlar botların levellerine göre savaşma becerileri olucaktı hatırlıyor musunuz? Hani yüksek levelli botlar böyle feint felan atıcak daha iyi blok yapıcak felan, allah için buna ne oldu? Video vardı ya her şey çok güzel gözüküyordu bu botlar niye hala salak salak kalkan açık geliyor bana, karşımda lejyon bana bir kere dokunamadan bir kere blok yapamadan niye ölüyor. Bütün zorluk seviyeleri en zorda ,neden neden nedennn?
Ben önceki sürümlerde bir çok kez fake feint atan botlarla karşılaştım aslında. Belki de güncel sürümden kaynaklıdır bu problem.

Çok sevgili Taleworlds, yük atlarını binek olarak kullanamamaktaki amaç neydi acaba? Oyundaki binek atları minimum 10 binicilik isterken biniciligi 10'un altında olan yeni yoldaşlar nasıl öğrenecek bu at binmeyi?

Ben önceki sürümlerde bir çok kez fake feint atan botlarla karşılaştım aslında. Belki de güncel sürümden kaynaklıdır bu problem.
1.6.3 te ve 1.6.4 te aynı, recruit ile lejyonerin hiç mi farkı olmaz ya. Örneğin arenada lejyoner ve recruit karşı karşıya otomatik geçersen turu lejyoner alıyor çoğunlukla ama izlemek istersen tam bir dehşet izliyorsun ilk kim vurmayı başarırsa genellikle o kazanıyor lejyonerin tek avantajı zırhı oluyor.

Back
Top Bottom