UEFA Şampiyonlar Ligi

Users who are viewing this thread

Bende ondan çok korkuyorum zaten. Kağıt üstünde kurulan kadroya da çok güvenmiyorum bu arada ama zaman gösterecek bakalım.
Kasımpaşa maçının ilk yarısını izledim. İleri hat lincoln-kewel-arda dönemini hatırlattı. Güzel organize.

Defansta durum hala aynı. Presse karşı basit top kayıpları var... Luyindama-Nelsson ikilisi düzgün oynayamıyor... Marcao-Nelsson daha düzgün olabilir. Luyindama press altında basit top kayıpları yapıyor zaten geldiğinden beri. Nelsson da patlayacak gibi pek doğru pozisyon alamıyor gibi geldi.

Kasımpaşa maçının ilk yarısını izledim. İleri hat lincoln-kewel-arda dönemini hatırlattı. Güzel organize.

Defansta durum hala aynı. Presse karşı basit top kayıpları var... Luyindama-Nelsson ikilisi düzgün oynayamıyor... Marcao-Nelsson daha düzgün olabilir. Luyindama press altında basit top kayıpları yapıyor zaten geldiğinden beri. Nelsson da patlayacak gibi pek doğru pozisyon alamıyor gibi geldi.

Nelsson'u ben de çok beğenmedim ama savunma da anlaşmak çok zor iş o yüzden biraz zaman vermek lazım. Ama Rumenler beni birazcık yanılttı bu maç umarım hep böyle devam ederler.

Onun dışında savunma top çıkarırken neden bu kadar yalnız anlayamıyorum. Maç boyunca sürekli presse karşı top kaybettik, orta saha biraz daha yakın oynasa ve desteklese belki de sorun çozülecek.

Bu arada ben artık Marcao'nun Galatasaray forması giymemesi gerektiğini düşünüyorum. Teşekkür edilip yollar ayrılmalı.

Buyuk ihtimal geri döner. Ekonomiye duygusal yaklasmazlar. Tek piyasasi olan topcu. Luyindama yapsa mesela salarlardi bence.
Ben futbol konusunda duygusal bir insanım, o yüzden ben Galatasaray forması ile görmek istemiyorum bir daha Marcao'yu. Ama tabii ki bu bana kalmış bir tercih değil neler olacağını göreceğiz hep beraber.

Galatasaray’dan bu sene cacık olmaz. Nerede canlı bomba, çer çöp, gelecek vaadetse de her an cortlayacak oyuncular varsa aldılar gene. Mancini dönemi devre arası transferleri hatırlattı; Burdisso, Ontivero falan. Öte yandan Fatih hoca 2000’li yıllardaki kafayla devam ediyor. Defanstan kısa pasla çık karşıdaki takım da anguttu zaten. Ayağı top yapan bir Fego var onun da durumu malum. Rakip takım ileride basıyor, senin stoperin topu on sefer dürtmekten pas atmayan Luyindama. Buna rağmen hâlâ aynı oyun başlatma şekli. Kenardan müdahale yok. Hocanın yardımcıları da stajyer zaten yiyorsa hocaya tavsiye versinler bakalım. Yani hocamı severim ama bu sene şampiyon da olsa son olsun artık. Modern ve pratiğe uygun futbol istiyorum Galatasaray’da. Mancini’nin İtalya’sı gibi. Tekniği az futbolcular fakat taktisyen Mancini gibi bir td hayalim. İnşallah Fener yerine başkası şampiyon olur bu sene tek temennim.

Last edited:
muhammed gitmiş halil gelmiş. aga bunun neresi mantıklı? muhammed hala potansiyel umudu verirken halil'in hiç bir olayını görmedim. ne diye bunu gerçekleştirdiler?

muhammed gitmiş halil gelmiş. aga bunun neresi mantıklı? muhammed hala potansiyel umudu verirken halil'in hiç bir olayını görmedim. ne diye bunu gerçekleştirdiler?
Mustafa kaldı takımda. Ki zaten gönderilmesi çok saçma olurdu. Ben hala Diagne-Mustafa ikilisinde gözüm kapalı Mustafa'yı seçerim. En azından beyni var. Fatih Terim'in son kurbanı olmaz umarım.

Mustafa kaldı takımda. Ki zaten gönderilmesi çok saçma olurdu. Ben hala Diagne-Mustafa ikilisinde gözüm kapalı Mustafa'yı seçerim. En azından beyni var. Fatih Terim'in son kurbanı olmaz umarım.
Gs Zamalek'e bonservis parasını zamanında vermediği için gidemedi diyolla. Yani Gs fırsat olursa göndermek istiyor. Bu dönem performansı iyileşmezse ocakta gider büyük ihtimal.

Marcao-nelsson ikilisi gercekten daha iyi oynadi. Iyi ki harcanmamis marcao. Enteresan macti. Lazio gsnin iyi olmasindan mi sönük kaldi emin degilim ama normalden kotulerdi. Romanlar gayet iyi gidiyor.
Fener gene cenabetlige devam ediyor.

Lazio hem bireysel, hem de takım olarak kötüydü dün. Galatasaray'da Kerem ve kısmen Yedlin dışında sırıtan biri yoktu, uzun süre sonra takım beğendim gençlik aşısı yaramış gibi görünüyor.

Çiçildao'yu beğendim baya ama Morutan dün çok pas hatası yaptı ama kumaşı iyi gibi hatalar olur sıkıntı yok. Fatih hocam lütfen bi' de artık şu Babel sevdandan vazgeç gözünü seviyim ya.

Back
Top Bottom