Resolved Konularda göremediğim yeni bir crash hatası

Users who are viewing this thread

Şu an karşılaştığım başka bir crash hatasından bahsetmek istiyorum. 1.6.0 betasındayım ve Komplo birliği yakala görevini yapıyorum. Bu görevde kalemin yakınında devriye gezen ve bizim ana görevlerimizden olan Neretzesin budalalığı görevinin devamındaki parçaları bulduktan sonra imparatorluğu birleştirme seçimini yaparak seçtiğimiz kadından aldığım bir görev bu. Bu komplo birliğiyle savaştıktan sonra önce esirler sonra envanterlerini yağmalamam gereken kısımda envanterden bir şey alsam da almasam da bitti dediğimde crash hatası alıyorum. Önceki hatanın aynısı yazıyor. Ne yapacağım, ilgilenirseniz sevinirim. Şu anda crash hatasının ID sini de göndereyim size hatta.

This is my crash ID: 2021-07-30_14.36.38_099c2a77c3c6e24dedd077f4b6216217

Ancak hemen ardından ERROR: cannot cleanup crash report. yazısı çıktı. Ne yapacağım bu konuda bir bilgim yok cidden. Oyunda o adamlara saldırmasam da devam edebiliyorum diye tahmin ediyorum ancak o adamlara saldırmazsam da kalemde isyan çıkartıyorlar ve görevi de yapamıyorum.

Özet : 1.6.0 Betasında ana görevlerden devam ederken 50 kişilik Komplo Birliği'ni yendikten sonra onların eşyalarını yağmalama kısmından çıkarken crash hatası alıyorum.
Nasıl Çoğaltılır :
Hile kullandınız mı ve varsa hangisi : Hayır
Sahne Adı (ilgiliyse):
Medya (Ekran Görüntüleri ve Video):
Bilgisayar Özellikleri :
İşletim Sistemi: Win 10
GPU: Nvidia GTX 1660 süper x
GPU Sürücü Sürümü: en son sürüm
İşlemci: Ryzen5 2600
RAM: 16 GB HyperX
Anakart: ASUS B450M-K
Depolama Aygıtı (HDD/SSD): 1 TB HDD

Merhabalar, ekibimiz bu sorunu çözmüş. Önümüzdeki güncellemelerle oyuna eklenir. Teşekkürler.
Sorunu güncellemeyle çözdüğünüzü söylediniz ancak sorun çözülmemiş. Bende hiç olmazsa 1.6.0 sürümünde çözülmemiş. Önceden 1.6.0 beta yazarken şimdi 1.6.0-1.6.0 yazıyor ama herhangi bir güncelleme indirmesi olmadı steamde. Sorunun çözülmeme nedeni bu olabilir mi? Sorun güncellemeyle çözüldüyse 1.6.1 beta sürümüne geçmem mi gerekiyor yoksa normal şartlarda 1.6.10-.1.6.0 sürümünde de çözülmüş olması mı gerekiyor?

Merhabalar. Sorun çözüldü evet, ama oyuna ne zaman işleneceğini yada hangi güncellemeyle geleceğini söylemem mümkün değil.
Önümüzdeki güncellemeler
Haklısın öyle duruyo ama bunu yazarken kast ettiğim şey bir sonraki güncelleme değildi :grin:
Geçtiğimiz günlerde yayınlanan güncelleme beta da olan e1.6.0 versiyonunu canlı versiyona çevirdi ve artık beta versiyonu e.1.6.1.

Teşekkür ederim ilginiz için, beklemedeyiz o zaman...
Merhabalar. Sorun çözüldü evet, ama oyuna ne zaman işleneceğini yada hangi güncellemeyle geleceğini söylemem mümkün değil.

Haklısın öyle duruyo ama bunu yazarken kast ettiğim şey bir sonraki güncelleme değildi :grin:
Geçtiğimiz günlerde yayınlanan güncelleme beta da olan e1.6.0 versiyonunu canlı versiyona çevirdi ve artık beta versiyonu e.1.6.1.

Back
Top Bottom