TR Sword&Board II 3vs3 Turnuva [İptal Edildi]

Users who are viewing this thread

Takımınızın Adı: BSO
Takımınızın Kısaltımış Tagı: BSO_
Takımınızın sancağı: Yok
Oyuncu 1 Guid: Biz 2905311
Oyuncu 2 Guid: Siz 1381350
Oyuncu 3 Guid: Onlar 2217649
Başvurunuz reddedildi. Takım içerisinde ortak bir sancak kullanımı zorunludur. Bu sancağın resim olarak başvuru formuna eklenmesi gerekmektedir.

Takımınızın Adı: Ottomans
Tag : Ottomans_
Flag: Baştan üst taraf 3. bayrak altları siyah ortası beyaz üstünde kartal olan
Oyuncu 1: Guid:Thoe 5012640
Oyuncu 2: Guid:Njord 480929
Oyuncu 3: Guid:Selahaattin_Eyyübi 479559
Yedek: Guid: -
Başvurunuz reddedildi. Sancağın resim olarak eklenmesi gerekmektedir. Not: Ayrı bir başvuru formu atılmasına gerek yok.İlk form üzerinden düzenlemeler yapılabilir.

Takımınızın Adı:CIA
Takımınızın Kısaltımış Tagı: CIA_nick
Takımınızın sancağı:yok
Oyuncu 1:Yermelow
Guid: 1520066
Oyuncu 2:dog_ma
Guid: 4322303
Oyuncu 3:Elessar
Guid: 3178002
Başvurunuz reddedildi. Takım içeriside ortak bir sancak kullanımı zorunludur. Bu sancağın resim olarak forum konusuna eklenmesi gerekmektedir. Not: Ayrı bir başvuru formu atılmasına gerek yok.İlk form üzerinden düzenlemeler yapılabilir.

Başvurunuz reddedildi. Takım içerisinde ortak bir sancak kullanımı zorunludur. Bu sancağın resim olarak başvuru formuna eklenmesi gerekmektedir.
Sancak kullanmak istemiyorsak istemiyoruz demektir? İllaha kurallarınıza karışmamı istiyorsan daha iletişim bilgisi bile eklememişsiniz başvuru yerine gelmiş sancak zorunlu diyorsunuz. Sancak filan eklemiyorum ve hiç bir etkinlikte zorunlu olmadığı gibi burada da olmaması gerekiyor.

Sancak kullanmak istemiyorsak istemiyoruz demektir? İllaha kurallarınıza karışmamı istiyorsan daha iletişim bilgisi bile eklememişsiniz başvuru yerine gelmiş sancak zorunlu diyorsunuz. Sancak filan eklemiyorum ve hiç bir etkinlikte zorunlu olmadığı gibi burada da olmaması gerekiyor.
Turnuva işinde yeniyiz bunu biliyoruz, eksiklerimiz var. Fakat tek tip sancak kullanımı zorunludur.

Turnuva işinde yeniyiz bunu biliyoruz, eksiklerimiz var. Fakat tek tip sancak kullanımı zorunludur.
Yeni olduğunuzu görüyorum ve nazik şekilde söylüyorum. İnsanlar hiç bir organizasyonda sancak olayına bu denli takılmadı. Sancak kısmını zorunlu halden çıkarmanızı öneriyorum, yani sancak olmadan da başvurulsun, başvuru formuna da ''İletişim'' gibi bir seçenek eklerseniz insanlar rakiplerine nereden ulaşacağını bilsin. İnsanlar eğlensin diye bir etkinlik düzenliyorsunuz ve buna saygı duyuyorum ama insanları böyle küçük sebeplerden dolayı yormayın.

Yeni olduğunuzu görüyorum ve nazik şekilde söylüyorum. İnsanlar hiç bir organizasyonda sancak olayına bu denli takılmadı. Sancak kısmını zorunlu halden çıkarmanızı öneriyorum, yani sancak olmadan da başvurulsun, başvuru formuna da ''İletişim'' gibi bir seçenek eklerseniz insanlar rakiplerine nereden ulaşacağını bilsin. İnsanlar eğlensin diye bir etkinlik düzenliyorsunuz ve buna saygı duyuyorum ama insanları böyle küçük sebeplerden dolayı yormayın.
Haklısınız, tavsiyenizi dikkate alaraktan akşama doğru sancak kuralıyla alakalı açıklama yapacağız. İletişimle alakalı konuşacak olursak Turnuva Discord'unda takım kaptanları için özel bir perm ve kanal ayarladık. Takımlar özel kanalda birbirleriyle iletişim halinde olabileceklerdir.

Herkese günaydın. Sancak kuralıyla alakalı akşama doğru açıklama yapacağımızı söylemiştik ancak bazı nedenlerden dolayı sabaha aksamak zorunda kaldı. Bunun için kusura bakmayın.
Sancak Kuralı Hakkında Bilgilendirme!
Sancak kuralı tamamiyle kaldırılmıştır. Tek tip sancak kullanımı zorunlu değildir, takımlar diledikleri farklı sancaklarla oynayabilirler.

Haklısınız, tavsiyenizi dikkate alaraktan akşama doğru sancak kuralıyla alakalı açıklama yapacağız. İletişimle alakalı konuşacak olursak Turnuva Discord'unda takım kaptanları için özel bir perm ve kanal ayarladık. Takımlar özel kanalda birbirleriyle iletişim halinde olabileceklerdir.
Şunun hakkında bir şey söylemek isterim.

Bazı arkadaşlarımız discord kullanmıyor ya da kullanmak istemiyor. Size tavsiyem herkesin steam adreslerini forum konusuna eklemeniz. Bu şekilde daha sağlıklı ve daha doğru bir iletişim yolu kullanmış olursunuz. Genelde turnuvalarda iletişim yeri olarak tek bir yer kullanılmaz. Siz maç tarihi ve rakipleri belirlersiniz geri kalan bütün işleri kaptanlar kendi aralarında halleder.

Ek olarak turnuvanın ana başlığına başvuran takımların listesini yaparsanız çok daha iyi olur. Bu şekilde hem diğer forum kullanıcıları takip etmek isterse forum konusunu takip edebilir, hem de başvuracak kişiler tek tek takımlara bakmak zorunda kalmaz.

Uzun lafın kısası boşverin discordu forumu daha aktif kullanın :grin:

Şunun hakkında bir şey söylemek isterim.

Bazı arkadaşlarımız discord kullanmıyor ya da kullanmak istemiyor. Size tavsiyem herkesin steam adreslerini forum konusuna eklemeniz. Bu şekilde daha sağlıklı ve daha doğru bir iletişim yolu kullanmış olursunuz. Genelde turnuvalarda iletişim yeri olarak tek bir yer kullanılmaz. Siz maç tarihi ve rakipleri belirlersiniz geri kalan bütün işleri kaptanlar kendi aralarında halleder.

Ek olarak turnuvanın ana başlığına başvuran takımların listesini yaparsanız çok daha iyi olur. Bu şekilde hem diğer forum kullanıcıları takip etmek isterse forum konusunu takip edebilir, hem de başvuracak kişiler tek tek takımlara bakmak zorunda kalmaz.

Uzun lafın kısası boşverin discordu forumu daha aktif kullanın :grin:
Bu konuda kesinlikle size hak veriyorum fakat gördüğünüz gibi ekip olarak oldukça acemi olmamızın yanı sıra forum konumuzla ilgilenen Woon bir süreliğine pasif. Bu sebepten ötürü forum konusunda yapabileceklerimiz kısıtlı ama biz yine de gerek metin gerekse görsel olarak bu forum altında gerekli bilgilendirmeleri yapacağız. Discord kullanan oyuncular elbette var, onlar içinde aslında bir bilgilendirme yapmış oluyoruz. İlginiz ve tavsiyeniz için teşekkür ederim.

Takımınızın Adı:BIG BLACK COOKS
Takımınızın Kısaltımış Tagı: BBC_Nick
Takımınızın sancağı:

Oyuncu 1:Yermelow
Guid: 1520066
Oyuncu 2:dog_ma
Guid: 4322303
Oyuncu 3:Elessar
Guid: 3178002
bayrak ekledik artik kabul etseniz diorum
Takımınızın Adı:BIG BLACK COOKS
Takımınızın Kısaltımış Tagı: BBC_Nick