Warband "Grup Savaşları" / Sezon # 1 (Başvurular açık.)

Organizasyonun başlangıç zamanı sizce ne zaman olmalı? ve 1 sezon ne kadar sürmeli?

• Total voters
    55
  • Poll closed .

Users who are viewing this thread

• Oyuncu Adı: ryotaink
• Oyuncu ID: 3179778
• Oynadığı Class: cav inf
• Kişisel Başarıları: wt6t best cav eu div b a full ilk 5 ez
• Takım ile başarıları: div b 1. div b sayısız 2. bi tane de div a 4.
• Steam profili: https://steamcommunity.com/id/ryotaink/
• Tahmini açık arttırma fiyat beklentin nedir? (Kendin için, 100.000 ilâ 5.000.000 arası.) 4.999.999
Kabul edildi! Şimdilik fiyatını 300.000 olarak güncelliyorum. Daha sonrasında kontroller yapıldığı zaman fiyatın değişebilir.

• Oyuncu Adı: Hosu
• Oyuncu ID: 1578828
• Oynadığı Class: Atlı
• Kişisel Başarıları:
• Takım ile başarıları:
• Steam profili: https://steamcommunity.com/id/Hosu123/
• Tahmini açık arttırma fiyat beklentin nedir? (Kendin için, 100.000 ilâ 5.000.000 arası.) 1.234.567
Kabul edildi! Şimdilik fiyatını 200.000 olarak güncelliyorum. Daha sonrasında kontroller yapıldığı zaman fiyatın değişebilir.

• Oyuncu Adı:Wonders
• Oyuncu ID:2217649
• Oynadığı Class:Okçu
• Kişisel Başarıları:-
• Takım ile başarıları:div a 4. div b sayısız 2. 1 tane de div b 1.
• Steam profili:https://steamcommunity.com/profiles/76561198313287215/
• Tahmini açık arttırma fiyat beklentin nedir? (Kendin için, 100.000 ilâ 5.000.000 arası.) farketmez

Kabul edildi! Şimdilik fiyatını 300.000 olarak güncelliyorum. Daha sonrasında kontroller yapıldığı zaman fiyatın değişebilir.

Minimum gerekli oyuncu sayısına ulaştık! Eğer ki 1 kaptan daha başvuru yapar ise organizasyonumuzu başlatabiliriz.

• Oyuncu Adı: nemesistronkest
• Oyuncu ID: 1381350
• Oynadığı Class: Mainim atlı ama ihtiyaca göre piyade de oynayabilirim
• Kişisel Başarıları: instagramda bi sayfanın gönderisine attığım yorum 600 beğeni aldı
• Takım ile başarıları:

-ECL1 1. liği
-ECL2 2. liği
-WT8T 2. liği
-WRC Challengers 2. liği
-W5D Div A 4. lüğü
-ECS4 Div A 5. liği
-WRL Div A 3. lüğü
-W6C Div B 1. liği
-WWC Season 3 1. liği
-WNL8 9. luğu

• Steam profili: https://steamcommunity.com/id/nemesistronkest
• Tahmini açık arttırma fiyat beklentin nedir? (Kendin için, 100.000 ilâ 5.000.000 arası.)

• Kişisel Başarıları: instagramda bi sayfanın gönderisine attığım yorum 600 beğeni aldı
• Takım ile başarıları:

-ECL1 1. liği
-ECL2 2. liği
-WT8T 2. liği
-WRC Challengers 2. liği
-W5D Div A 4. lüğü
-ECS4 Div A 5. liği
-WRL Div A 3. lüğü
-W6C Div B 1. liği
-WWC Season 3 1. liği
-WNL8 9. luğu

• Tahmini açık arttırma fiyat beklentin nedir? (Kendin için, 100.000 ilâ 5.000.000 arası.)
Kabul edilldi! Fiyatını şimdilik 900.000 olarak güncelliyorum daha sonrasında bu fiyat değişebilir.
(not: Linki atta ben de beğeneyim)

• Takım ile başarıları:

-ECL1 1. liği
-ECL2 2. liği
-WT8T 2. liği
-WRC Challengers 2. liği
-W5D Div A 4. lüğü
-ECS4 Div A 5. liği
-WRL Div A 3. lüğü
-W6C Div B 1. liği
-WWC Season 3 1. liği
-WNL8 9. luğu

Bir kaç şeye değinmek istiyorum. ''Takım kaptanları maçın yapılacağı sunucudan kendileri sorumludur'' Bu ibareden anlamamız gereken etkinliğin kendi sunucuları olmadığı mı? Eğer böyle bir durum varsa gerekli desteği sağlayabilirim ama adminlik whitelist üzerine olacaktır yani kaptanlar ve yetkililerin ID'si gerekir. Bunlar dışında ayriyeten admin pass de yapılabilir bu senin insiyatifine kalmış.

Forum hesabın üzerinde Anti Cheat permi görüyorum ve bununla ilgili yaptığın videoyu hatırlıyorum. Farkındalık Videosu tarzında bir ismi vardı ve bu video da büyük bir cesaret göstererek insanlara hilenin nasıl çalıştığını anlattın. O gün de tebrik ettim cesaretini hala daha ediyorum ama videon için belirttiğin bir kısmı söylemem gerekiyor. Bundan sonra etkinliklere katılmayacağını eğer katılırsan da video çekerek oynayacağın tarzında bir açıklamanı hatırlıyorum. Şuanda bu etkinlik için kendi başvurun yok fakat eğer başvuru yaparsan ve katılmak istersen nasıl bir durum olacağını merak ediyorum. Amacım etkinlik öncesi drama yaratmak değil ama publice sunulan bir videonun sonucunu bilmek herkesin hakkı diye düşünüyorum.

Bir kaç şeye değinmek istiyorum. ''Takım kaptanları maçın yapılacağı sunucudan kendileri sorumludur'' Bu ibareden anlamamız gereken etkinliğin kendi sunucuları olmadığı mı? Eğer böyle bir durum varsa gerekli desteği sağlayabilirim ama adminlik whitelist üzerine olacaktır yani kaptanlar ve yetkililerin ID'si gerekir. Bunlar dışında ayriyeten admin pass de yapılabilir bu senin insiyatifine kalmış.

Forum hesabın üzerinde Anti Cheat permi görüyorum ve bununla ilgili yaptığın videoyu hatırlıyorum. Farkındalık Videosu tarzında bir ismi vardı ve bu video da büyük bir cesaret göstererek insanlara hilenin nasıl çalıştığını anlattın. O gün de tebrik ettim cesaretini hala daha ediyorum ama videon için belirttiğin bir kısmı söylemem gerekiyor. Bundan sonra etkinliklere katılmayacağını eğer katılırsan da video çekerek oynayacağın tarzında bir açıklamanı hatırlıyorum. Şuanda bu etkinlik için kendi başvurun yok fakat eğer başvuru yaparsan ve katılmak istersen nasıl bir durum olacağını merak ediyorum. Amacım etkinlik öncesi drama yaratmak değil ama publice sunulan bir videonun sonucunu bilmek herkesin hakkı diye düşünüyorum.
Sunucu konusundan başlamak istiyorum. İnsanlara illâ şu sunucuda oynayın demeyi pek hoş bulmuyorum. Bunun nedeni ise sunucular ile ilgili sıkıntı olabiliyor, hosting ile ilgili sıkıntı olabiliyor bundan dolayı sunucu seçimini tamami ile kaptanlara bıraktım. Ha tabii ki talep doğrultusunda özel sunucu açabiliriz orası ayrı ama kesinlikle bir zorlama yapmak istemiyorum.

Anti Cheat "Special Title"ı uzun zaman önce (hatırlarsın ki zaten de konudan bahsetmiştin) hile kullanan oyuncuları açığa çıkartmam, hilenin nasıl bir şekilde çalıştığını göstermem, hile kullananlara karşı bir savaş başlatıp yeri geldi cebimden para harcadığım, yeri geldi uykusuz kaldığım için verildi.

Etkinliğe katılmam ve video şeysi için yorum yapayım; Etkinliğe katılmak çok istiyorum fakat müsait olamayacağımı da bildiğim için şuan organize etme üzerine odaklandım. Aslında video çekip oynayacağım diye bir açıklama hiç yapmamıştım, yaptıysam da hatırlamıyorum ama şöyle bir şey demiştim video içerisinde (Youtube videomu kaldırmış. Alıntı yapacaktım ama neden kaldırıldı bilmiyorum garip.) Hile aşırı kolay bir şekilde legalize edilebiliyor bundan dolayı daha önceden hile ile yargılanmış kişilerin video çekmesi az kalır. Oyunun en başından yani açılışından itibaren video çekmeleri gerekiyor demiştim.

Son olarakta benim video çekmem ile ilgili konuşayım. İstenir ise tabii ki çekebilirim (eğer oynarsam) fakat şahsen bunun gerek olmadığını düşünüyorum çünkü ben hiç bir zaman Top Tier bir oyuncu olmadım, olamadım (yeteneğim yetmedi.) bir çok eski oyuncu da oynayışımı az çok bilir. Ha tabii ki "Sen zamanında hileleri inceledin illâ ki kullanıyorsundur!" diyen olabilir. O zaman ben de memnuniyet ile gerekli kanıtları (video, dosyalar vb.) paylaşabilirim.

Peki o halde şöyle bir şey yapabilirim. Bir kaç sunucu ayarlamaya çalışırım. Dileyen takım liderleri bana ulaşıp bu sunucularda adminlik alabilirler. Güvenimin olduğu insanlara da whitelist admin verebilirim. Admin pass olmamasına dikkat etmeye çalışırım çünkü bu dağılabiliyor ve fake key üzerinden girip trolleyen insanlar olabiliyor. Hiç riske girmeden bana ulaşan insanları whiteliste ekleyebilirim.

Benim veya bir başka oyuncunun buraya gelip ''Bu adamın harbiden yeteneği yok ki hile kurtarsın'' gibi açıklamalar yapıp bir oyuncuyu temize çıkartabileceğini düşünmüyorum. Ben hile mevzusuna iyi niyet kötü niyet bakmaksızın bulaşan herkesin video çekmesi taraftarıyım. Bu videoların çekilmesi fakat rakiplerin şüphesi durumunda yüklenmesi daha cazip geliyor ki son sefer bizim sistemimizde olan buydu. Hem insanlar vakitlerini harcamak zorunda olmaz hem de kolaylık sağlanmış olur. Bu durumun gerekliliğini tartışmaya açığım çünkü daha önce bir hata yapmış olsa da turnuva düzenlerken hile kullandığına şahit olduğumuz birisi oldu. Etkinlik düzenleme konusunda benim bir yetkim yok bir şey söyleyemem fakat oynayan insanların da tedbir amaçlı video çekmesini doğru buluyorum. Rakipleri şüphelerini ve isteklerini belirttiği taktir de upload edilecek videolar yerinde olur.

• Oyuncu Adı: Gimli
• Oyuncu ID: 2456090
• Oynadığı Class: Atlı/Piyade
• Kişisel Başarıları: 5 yıldır KingsGuard'lık, Kingdom of England vs House Baratheon savaşında 9 kill, Kingdom of England World Domination eventinde 20 kill
• Takım ile başarıları: WT8T 3.lük (Team Aurora)
• Steam profili: Gimli
• Tahmini açık arttırma fiyat beklentin nedir? Çok isteyen değil, bedelini ödeyen alır!

Back
Top Bottom