Mount & Blade II: Bannerlord - Tartışma Konusu

Users who are viewing this thread

Fil dlc'si yazınca bir kelime oyunudur sandım devasa bir dlc dir belki diyerek bir ufak umutlandım ama harbiden de filmiş. Zamanında forumdan birhaberken TW'ye mail çekmiş, eklenebilecek bissürü feature yazmıştım. Savaş fili de bunlardan biriydi. Tabii ki sadece benim mailim ile harekete geçtiklerini düşünmüyorum ve kesinlikle DLC ummuyordum. İlginç bir rastlantı

Yanlız fil harbiden küçük bu arada.
aslında ortalama bir insanın boyu ortalama bir filin dişlerinin kökünde biter. Yukarıda atılan görsellere bakınca bunu tutturmuşlar gibi bence. Ama biraz daha iri olabilirdi fil belki. Tabi ben bunun bir seçim olduğunu düşünüyorum. Asıl önemli olan filin animasyonları olacak görünüşünden ziyade. Hortumuyla dişleriyle saldırabileceksek ne âla

aslında ortalama bir insanın boyu ortalama bir filin dişlerinin kökünde biter. Yukarıda atılan görsellere bakınca bunu tutturmuşlar gibi bence. Ama biraz daha iri olabilirdi fil belki. Tabi ben bunun bir seçim olduğunu düşünüyorum. Asıl önemli olan filin animasyonları olacak görünüşünden ziyade. Hortumuyla dişleriyle saldırabileceksek ne âla
Fil falan görüyoruz hocam. Öyle söyleniyoruz sadece. Bunları görmekte varmış yani bir yerde. O'na bakarsan atların boylarıda kısa. xD

Fil falan görüyoruz hocam. Öyle söyleniyoruz sadece. Bunları görmekte varmış yani bir yerde. O'na bakarsan atların boylarıda kısa. xD
haklısınız hocam. Yanlış anlaşılmasın polyannacılık yapmak istemem. Bende mevcut durumdan memnun değilim şu anda. Benim "önceliğim" Taleworlds'ten bir roadmap görmek güncelleme görmekten ziyade :smile:

image.png

:smile:

Back
Top Bottom