Mount & Blade II: Bannerlord - Tartışma Konusu

Users who are viewing this thread

Kim yaptıysa bayağı güzel bir iş çıkarmış, nerdeyse aynen eklemiş Dragon Age/Grey Warden zırhlarını. Armor of Sentinel'i eklese bu moda düşünmeden indiririm açıkcası.

Kim yaptıysa bayağı güzel bir iş çıkarmış, nerdeyse aynı zırhları modellemiş Dragon Age'deki:
Yaptım bir tane kara şövalye yoldaş :grin:
Keşke sadece item olarakta paylaşsaydı modu cidden harika itemler var eridim..

Last edited:
Yaptım bir tane kara şövalye yoldaş :grin:
Keşke sadece item olarakta paylaşaydı modu cidden harika itemler var eridim..

KingOfTheNorth iyi şeyler çıkarıyor. Ara sıra görüyorum yaptıklarını.

Adam akıllı update beklerken hotfix mi geldi? Şaşırmadım... Bakıyorumda eskiden değil hotfix/update steamDB de ki hareketlilik için bile 3 sayfa muhabbet dönüyordu. Şimdi hotfix gelmiş sadece 1-2 mesaj var alakalı :grin:.

oyunda beni en çok rahatsız eden şeylerin başında malasef bu haydutlar geliyor.oyun ilerlediginde,bi süre sonra öyle bi hale geliyor ki oyun adamı delirtiyor.krallık kurmaya,başka krallıklarla savaşmaya filan hiç gerek yok.haydutlar hepsinden daha çok,hepsine bedel...işi gücü bırak,sadece sıgınakları yok etmeye ugraş yine kurtulamıyorsun.önceki mesajların birisindede belirtildigi gibi resmen jiletle alınmış sakal gibiler,kestikce daha çok çıkıyor ve imkanı yok kurtulmanın.

Adam akıllı update beklerken hotfix mi geldi? Şaşırmadım... Bakıyorumda eskiden değil hotfix/update steamDB de ki hareketlilik için bile 3 sayfa muhabbet dönüyordu. Şimdi hotfix gelmiş sadece 1-2 mesaj var alakalı :grin:.
Hocam bu hotfix oyunu oynanabilir kıldı en azından benim açımdan envantere falan girerken 3-4 saniye beklemiyorum artık büyük updatelerin yanında şöyle hotfixlerin gelmesine razıyım

Hocam bu hotfix oyunu oynanabilir kıldı en azından benim açımdan envantere falan girerken 3-4 saniye beklemiyorum artık büyük updatelerin yanında şöyle hotfixlerin gelmesine razıyım
Haklısın donma geçtiyse iyi ama 30 modla oynamama rağmen oyun hala boş donmasa ne olur? Hala yeni savaş haritaları sistemi gelmedi. Diplomacy fixes modunu yapan adam beta ile uğraşmıyor diye eksik diplomacy oynamak zorundayız...

Back
Top Bottom