Mount & Blade II: Bannerlord - Tartışma Konusu

Users who are viewing this thread

Kimse bizi sefere çağırmıyor abi ne kadar kötü bir şey benim için yok muamelesi görüyoruz resmen. Bu yeni ordu toplama sistemi hiç hoşuma gitmiyor. Ayrıca eskiden lordların ismi vs akılda kalıyordu birlikte iyi bir savaş çıkarınca hatıra olarak kalıyordu bu oyunda liderlerden başka kimseyi tanımıyorum resmen.

Kimse bizi sefere çağırmıyor abi ne kadar kötü bir şey benim için yok muamelesi görüyoruz resmen. Bu yeni ordu toplama sistemi hiç hoşuma gitmiyor. Ayrıca eskiden lordların ismi vs akılda kalıyordu birlikte iyi bir savaş çıkarınca hatıra olarak kalıyordu bu oyunda liderlerden başka kimseyi tanımıyorum resmen.
+1000 :roll:

Biraz gireyim dedim yine öfkeyle alt f4 ü yapıştırdım. Şu merdivene öküz gibi bakan askerleri görünce utanmıyor musunuz ya ? Bu danustica yeni değil mi yenilerde de aynı problem var hani sahne problemiydi

Tek sebebi FPS olmayabilir. Multiplayer genel olarak yerlerde sürünüyor aylardır server performansı olarak. Ama FPS ile alakası da vardır elbette. Zaten oyunun Mount and Mount: Mountlord'a dönmesi için 5 dakika geçmesi yetiyor. Cesetler atlar vs derken zaten sıkıntılı dizayn göze batıyor.
_z8Ad.jpg
Bunu düzelttik ancak henüz oyuna gitmedi güncelleme.

Hangisi düzeltildi? Orada iki sorun var aslında. Mount and Mount: Mountlord mu düzeltildi yoksa MP serverlarna güç veren hamster'a yem mi verildi?
Atların kaybolmaması olayının çözüldüğünü düşünüyoruz server olayı konusunda bi bilgim yok, pm ile detay verebilirsen sevinirim

7 aydır oyuna girmiyorum indirip bakayım dedim insanüstü yapay zeka ve diyaloglardaki muhteşem derinlik ile karşılaşınca hayran oldum. Erken erişim olağanüstü ilerliyor sanırım bütün eksik özellikler tamamlanmış. 13 ay boyunca yaptığınız tek şey olan hata fixlemeye devam ederseniz 2023 de Türkiye'nin süpergüç olmasına katkı sağlayabilirsiniz. Teşekkürler TaleWorlds.
:grin:

Bu arada

Önceden tabletten oynama teknolojilerini vs eleştirdim ama bu oyunu uzaktan oynatıp pcdeki yükü almaya yonelik teknoloji pek kıymetli bir şeymiş. Mod ve dlcleri kapsayacak şekilde bu teknolojinin başarıyla kullanıma açılmasını da umuyorum. Hem warbandi oynayanların rahatça bannerlord u da oynayabilmesi için, hem de gittikçe pahallanan elektronik parçalara bağımlılığı azaltması açısından.

Geliştiricilerden Gökçen arkadaşa seslenmek istiyorum. =)

Sevgili Gökçen arkadaş,

Oyunun kodlarında Atölyeler kısmında "To Do Gokcen" diye bir not var. Hara ve Gümüşçü dükkanının tamamlanmasıyla alakalı bir not. Muhtemelen notu görmüşsündür ama sana zahmet bir el atsan da bu iki güzide dükkanımıza da kavuşsak.

Bir de kodlarda bir "Temple/Tapınak" mevzusu var. O konu hakkındaki gelişmeleri de merak ile bekliyoruz.

Kolaylıklar dilerim. =)

7 aydır oyuna girmiyorum indirip bakayım dedim insanüstü yapay zeka ve diyaloglardaki muhteşem derinlik ile karşılaşınca hayran oldum. Erken erişim olağanüstü ilerliyor sanırım bütün eksik özellikler tamamlanmış. 13 ay boyunca yaptığınız tek şey olan hata fixlemeye devam ederseniz 2023 de Türkiye'nin süpergüç olmasına katkı sağlayabilirsiniz. Teşekkürler TaleWorlds.
İlk yarisinda beni hakladin yiğidim az daha indirmeye gidiyordum oyunu

Oyunun kodlarında Atölyeler kısmında "To Do Gokcen" diye bir not var. Hara ve Gümüşçü dükkanının tamamlanmasıyla alakalı bir not. Muhtemelen notu görmüşsündür ama sana zahmet bir el atsan da bu iki güzide dükkanımıza da kavuşsak.

Bir de kodlarda bir "Temple/Tapınak" mevzusu var. O konu hakkındaki gelişmeleri de merak ile bekliyoruz.
Ortaya bombayı bıraktın resmen beyim.
+1000

Back
Top Bottom