oyunu guzelleştirecek level atlatıcak guncelleme fikri

Users who are viewing this thread

gecen gece game of thrones izlıyordum ve birden aklıma mount and blade geldi dizi de orduların savasta sancak tutan atlı birlikleri var dedim neden bizim oyunumuzda olmasın . Buyuk şehirlerden ordu toplarken clan seviyemız belli bir seviye yı geçtıkten sonra satın almamız cok güzel bi ayrınti olur bence . Ayrıca aynı şey savaş davullarında da olması cok güzel olur kalabalık bir orduyla giderken ordu senkronize bir biçimde ayaklarını yere vurarak ses cikarması savaş davullarıyla birlikte bizi atmosfere sokar .Oyunda donanmamız da olsa denize komşu olan kaleleri şehirleri gemilerde kuşatmak dilersek korsan olup kaçakçılık yapma bunlar oyunumuzu zenginleştirecek güzel detaylar geri dönüşünüzü dört gozle bekliyorum iyi çalısmalar

Google's translation:

I was watching game of thrones last night and suddenly I thought of mount and blade series and armies have cavalry troops holding banners in war and I said why not in our game. I think it would be a very nice detail to buy after our clan level exceeds a certain level while collecting armies from big cities. It would also be nice to have the same thing in the war drums, when going with a crowded army, the army hits the ground in a synchronized way and the sound of the war drums puts us in the atmosphere. details I look forward to your return, good work.

Good suggestion. +1.

Google's translation:

I was watching game of thrones last night and suddenly I thought of mount and blade series and armies have cavalry troops holding banners in war and I said why not in our game. I think it would be a very nice detail to buy after our clan level exceeds a certain level while collecting armies from big cities. It would also be nice to have the same thing in the war drums, when going with a crowded army, the army hits the ground in a synchronized way and the sound of the war drums puts us in the atmosphere. details I look forward to your return, good work.

Good suggestion. +1.
thanks for supporting :grin:

gecen gece game of thrones izlıyordum ve birden aklıma mount and blade geldi dizi de orduların savasta sancak tutan atlı birlikleri var dedim neden bizim oyunumuzda olmasın . Buyuk şehirlerden ordu toplarken clan seviyemız belli bir seviye yı geçtıkten sonra satın almamız cok güzel bi ayrınti olur bence . Ayrıca aynı şey savaş davullarında da olması cok güzel olur kalabalık bir orduyla giderken ordu senkronize bir biçimde ayaklarını yere vurarak ses cikarması savaş davullarıyla birlikte bizi atmosfere sokar .Oyunda donanmamız da olsa denize komşu olan kaleleri şehirleri gemilerde kuşatmak dilersek korsan olup kaçakçılık yapma bunlar oyunumuzu zenginleştirecek güzel detaylar geri dönüşünüzü dört gozle bekliyorum iyi çalısmalar
Cok güzel bir şey bu ama sanmıyorum tw nin bunu yapacağını

Öncelikler arasında yer almıyor arkadaşım, bu konuda senin haykırışların modderların kulaklarında yankılanıyor dostum endişe etme:

Bear My Banner - askerler savaşta sancak taşıyor

Ayriyeten, davulcular, korsanlık ve gemi savaşları da modderlar tarafından kesinlikle eklenecektir. İyi bir oynanış için modderları beklemeye devam.

Last edited:
Öncelikle arasında yer almıyor arkadaşım, bu konuda senin haykırışların modderların kulaklarında yankılanıyor dostum endişe etme:

Bear My Banner - askerler savaşta sancak taşıyor

Ayriyeten, davulcular, korsanlık ve gemi savaşları da modderlar tarafından kesinlikle eklenecektir. İyi bir oynanış için modderları beklemeye devam.
Bear my banner 1.5.10'da çalışmıyor :sad: Hem sancak ekleseler ne olur sanki oyun mu çöker?

ecen gece game of thrones izlıyordum ve birden aklıma mount and blade geldi dizi de orduların savasta sancak tutan atlı birlikleri var dedim neden bizim oyunumuzda olmasın . Buyuk şehirlerden ordu toplarken clan seviyemız belli bir seviye yı geçtıkten sonra satın almamız cok güzel bi ayrınti olur bence . Ayrıca aynı şey savaş davullarında da olması cok güzel olur kalabalık bir orduyla giderken ordu senkronize bir biçimde ayaklarını yere vurarak ses cikarması savaş davullarıyla birlikte bizi atmosfere sokar .Oyunda donanmamız da olsa denize komşu olan kaleleri şehirleri gemilerde kuşatmak dilersek korsan olup kaçakçılık yapma bunlar oyunumuzu zenginleştirecek güzel detaylar geri dönüşünüzü dört gozle bekliyorum iyi çalısmalar
Savaş arada sırada değilki hep savaş içindeyiz ilkte tamam güzel sonra oyunu kapatacak dereceye getirir :grin: Sancak gelecektir herhalde BANNERlordumuza..

Back
Top Bottom