Askerlerimin sancak taşımasını istiyorum

Users who are viewing this thread

geliştiriciler neyi ne zaman eklerler belli değil. zaten belli olsa bile illa bir aksilik çıkıyor, verilen tarih tutmuyor. ama bunun modu olması lazım, ona bir bakabilirsin.

Bu olay oyunun tanıtımında falan vardı, TW niye kaldırmış bunu o sıra bir görsel zenginliği oluşturmak mı yoksa aman modcular uğraşsın diye mi acaba
Önceden olup şuan olmayan o kadar çok şey var ki, modculara bırakmak söz konusu olamaz zaten

Ben şahsen bu şekilde düşünüyorum artık, en saçması da Warband'da da dahil Bannerlord'da ki hiç bir kralın kral gibi görünmemesi. O kadar zırh, kıyafet, giysi modelliyorsun sonuçta oyununu küçük bir kitle oynamıyor ki yapsa ya şu modellemeci ekip krallara doğru düzgün kraliyet tacı, giysisi, zırhı bilmem nesi. Böyle ufak tefek detaylar bile şu sancak olayı olsun, oyuncuyu teşvik eder oynamaya. Her şeyi de modculardan beklemek de ne bileyim yani.

Ben şahsen bu şekilde düşünüyorum artık, en saçması da Warband'da da dahil Bannerlord'da ki hiç bir kralın kral gibi görünmemesi. O kadar zırh, kıyafet, giysi modelliyorsun sonuçta oyununu küçük bir kitle oynamıyor ki yapsa ya şu modellemeci ekip krallara doğru düzgün kraliyet tacı, giysisi, zırhı bilmem nesi. Böyle ufak tefek detaylar bile şu sancak olayı olsun, oyuncuyu teşvik eder oynamaya. Her şeyi de modculardan beklemek de ne bileyim yani.
Warband'de en azından onlara özel kıyafetler vardı burada o da yok

Demi demi; asil kıyafeti, zengin giysisi, soylu kıyafeti. Ne bileyim yani beni o evrende, o çağda bir maceracı olarak başlatıyorsun ama etraftaki kimseye konumuna göre bakamıyorum. Herif kalede çapulcu, dışarda asker gibi.

Back
Top Bottom