Users who are viewing this thread

▂ ▃ ▄ ▅ ▆ ▇ █ ???????? █ ▇ ▆ ▅ ▄ ▃ ▂ ▁
Amacımız birbirini seven ve sayan insanların içinde bulunduğu, bir dostluk ortamında kaliteli vakit geçirebilmektir.

???????: 12/11/2018
??????: Draka Zwarte
?????? ??????????: Toulgordion, Dianles, Whalter, Vieto Zwarte

????ı???:
Klanımız ilk olarak 12/11/2018 tarihinde ufak bir arkadaş grubu ile eğlenmek amacıyla kuruldu. Açılışından 4 ay sonra Turnuvalarda, ve çeşitli Maçlarda yer aldı. En bilindik adı olan Zwarte Koninkrijk olarak anılır.
-Zwarte Koninkrijk
-Skandia Empire
-Great Nogai Horde
-Österreich
-Kingdom of Gorlan
-Duchy of Lithuania
-Gorlan Empire
-Skandia Empire
-House Clonmel
-Koninkrijk der Clonmel
-Kingom of Araluen
-House Reed

547NzQ.png
Zwarte 12 - 6 House Tully
Zwarte 9 - 3 House Tully
Zwarte
8 - 12 Legoria
Warriors of Araluen
10- 6 House Greyjoy
Warriors of Araluen 12- 4 RS
Warriors of Araluen
8 - 15 Azeroth
Skandia
20- 2 Revolt
Skandia 10- 3 Valencia
Skandia 20 - 12 Valencia
Skandia 12 - 2 Revolt
Skandia 20 - 2 Aragorn
Skandia 9 - 6 Handreir
Skandia
6 - 12 Handreir
Aralan 12 - 0 Pomerania (Hükmen)
Warriors of Araluen 20 - 0 Lombardy (Hükmen)

Warriors of Araluen 10 - 7 Greyjoy
Yönetici:
Draka Zwarte
Dianles
Vieto

Whalter *Pasif*

Moderatör:
KewP
Kırım Asileri
Crassa

Kıdemli:
Firex
Norrington

Mako
Abreteus
Chaos
Dwalin

Skandial:
Wish You
Yanyalı
S2mle100lesh
Mücahid
Üstat
Kırım Asileri
Ali
Ardaus
Carlos
Dezmond
ElitKargıcı
KöniglicherKönig
Mehmetaytekh
Mesi
Mücahid
Narkoz
SlhOz
Teutonic Knight
Thor
TunaCux
Zeus
AimTerror
Kayn
Vcxiom
YavuzYNK
Leodor
Ozan
Hyena
Cuffy
Mephis
Gaffar
Mckiall
Matrix
Selim
Quanteh
August Heißmeyer
Efe Demir
Furia
JokZilla
King in the North
TheDely
The Betrayal
Komutan logar
Phyphenox
kayraarslan
Fresay
Emre Aysen
Favian
Görkem
Kanunsuz
Mol Tekinoğlu
Osfk
B4YR3D
Paylaço Yunus
Drakula
Adalet
Bortepou
karTilkisi

Cugara
Favian
Shoey
Bayramlık Keçi
desturr
Koray
NumaN
Ayı boğan
Wasader
Serhan
Bazukaaaa
Adalet

Falcon
HergonNN
Bata
RanKer
KüpŞeker

İ????ş?? ?????????:
????? ??????
??????? ??????

Last edited:
Dostum nedense geçmiş isimlerinizin çoğu bizim önceden kurduğumuz ve liderlik yaptığım klanlarla aynı. Bu bir tesadüf müdür yoksa? Konuyu düzeltmeni rica ediyorum.

-Great Nogai Horde
-Österreich
-Kingdom of Gorlan
-Duchy of Lithuania
-Gorlan Empire
-Barony of Gorlan
-Duchy of Brabant

Dostum nedense geçmiş isimlerinizin çoğu bizim önceden kurduğumuz ve liderlik yaptığım klanlarla aynı. Bu bir tesadüf müdür yoksa? Konuyu düzeltmeni rica ediyorum.

-Great Nogai Horde
-Österreich
-Kingdom of Gorlan
-Duchy of Lithuania
-Gorlan Empire
-Barony of Gorlan
-Duchy of Brabant
Geçmiş isimlerde benimde yöneticilik yaptığım dönemlerin bulunduğu isimlerini yazdım hatırlatırım ki gorlanda sayısı az olan bir klana göre çoğunluğu ben getirmiştim ve klan ismide zaten bana ait

Geçmiş isimlerde benimde yöneticilik yaptığım dönemlerin bulunduğu isimlerini yazdım hatırlatırım ki gorlanda sayısı az olan bir klana göre çoğunluğu ben getirmiştim ve klan ismide zaten bana ait

Neyse çokta umrumda olan bi konu değil. Sadece arkadaşlarım rahatsız olmuş. Düzeltmek sana kalmış, iyi oyunlar.

Knk artık eski konuları hortlatma amacın ne anlamıyom, valla tuhaf bir insansın
Amacım yok burası klan konusu olduğu için yazdım forumu gezip eski konulara baktığım doğru kilitlenmemiş konulara yani kilitlenmediyse ve yazmaya açıksa pek hortlama olmuyor bence :smile: Ama haklısın eski konulara yazı yazmamalıyım sanırım biraz değişik olduğumda doğrudur.

Last edited:
Yaptığınız maçları eksiksiz girmişsiniz fakat nedense Kingdom of Vizara ile yapılan yenildiğiniz maçın skorlarını yazmamışsınız, unuttuğunuzu varsayıyorum. Buyrun şu şekilde; Kingdom of Vizara 20 | 7 Warriors Of Araluen

Yaptığınız maçları eksiksiz girmişsiniz fakat nedense Kingdom of Vizara ile yapılan yenildiğiniz maçın skorlarını yazmamışsınız, unuttuğunuzu varsayıyorum. Buyrun şu şekilde; Kingdom of Vizara 20 | 7 Warriors Of Araluen
O maçta oynayan iki kişi aimbot kanıtı ile banlandığı için olabilir mi? TR sunucularından... :smile:

O maçta oynayan iki kişi aimbot kanıtı ile banlandığı için olabilir mi? TR sunucularından... :smile:
Piyade maçında neyin aimbotundan bahsediyorsun anlamadım. Karalama yapmakta üstünüze yok diyebilirim. Ayrıca klanda aimbot olan üyelerde yoktu. Eğer skorlara yazmıyorsanız bu sizin çekememezliğinizden dolayı olacaktır. Ben bu konuyu ilerletmeyeceğim, söyleyeceklerimi söyledim. İyi günler.

Last edited:
Piyade maçında neyin aimbotundan bahsediyorsun anlamadım. Karalama yapmakta üstünüze yok diyebilirim. Ayrıca klanda aimbot olan üyelerde yoktu. Eğer skorlara yazmıyorsanız bu sizin çekememezliğinizden dolayı olacaktır. Ben bu konuyu ilerletmeyeceğim, söyleyeceklerimi söyledim. İyi günler.
Piyade maçı mı? .d dostum kanıtın varsa atabilirsin, karalamakta üstünüze yok diyorsun seni tanımıyorum bile ve umrumda değil sen kimsin?

Back
Top Bottom