Online'da Dengeler

Users who are viewing this thread

Unique

Grandmaster Knight
Merhaba, biraz bakındım fakat güncel olarak şuan dengeler hakkında konuşan kimse göremedim. Eğer oynayan kaldıysa oyundaki sınıfların dengeli olup olmadığı, harita tasarımlarının yine belirli sınıfı op yapıp yapmadığı hakkında bilgi verebilecek var mı?

Evet katılıyorum fakat konu hiç tahmin etmediğim şekilde kimsenin umrunda olmadı :grin:. Online oyuncu sayısı az gibi sanki, çok üzücü.

Merhaba, biraz bakındım fakat güncel olarak şuan dengeler hakkında konuşan kimse göremedim. Eğer oynayan kaldıysa oyundaki sınıfların dengeli olup olmadığı, harita tasarımlarının yine belirli sınıfı op yapıp yapmadığı hakkında bilgi verebilecek var mı?
Dengeli değil. Trade Post, ve nispeten Port at Omor gibi daha açık alanlı haritalarda atlılar güçlüyken; Xauna, Echerion gibi dar alanlara sahip haritalarda atlılar daha güçsüz kalırken (Biraz) piyade ve okçular daha güçlü kalıyor (Dengeli değil dememin sebebi haritalar değil mekanikler, haritalarda bir sınıfın diğerine üstünlük sağlamasını mantıklı buluyorum) . Ama map dışında bakacak olursak sınıfların pek dengeli olmadığını düşünüyorum bunun sebebini ise daha çok mekaniklere ve okçuya getirilen nerf'e bağlıyorum. Piyade açısından ise girdiğimde sanki bütün mızraklar aynı Warband'deki Swadia'nın Heavy Lance'i gibi olmuş; aşırı yavaş geldiler bana. (Yaklaşık tahmini 2-3 hafta önce girmiştim en son ona göre değerlendiriyorum) .

p0EyYk.png

herhangi birileriyle saçma sapan tartışmaya girmeden bunu buraya atıp sessizce uzaklaşayım ben

şu mesajda da görebileceğiniz üzere oyun içerisinde atlılar cidden güçlü piyadeler ise biraz daha zayıf kalıyor

Genellikle EU Deatmatch serverında oynuyorum.
Nickim MVP.
Irk sınıflarının dengesi olmadığını düşünüyorum. Özellikle courser askeri sınıfı sanki o ırkı üstün tutmak için koyulmuş gibi bu neden yapıldı bilmiyorum.
Atlıların ya gücü azaltılmalı yerdeki piyadeye daha az vurmalı ya da onlar için başka bir server yapılmalı.
Oyunun kanser kitlesi bu çoğu atlı olanlar cidden yerde kapıştırmıyorlar oyundan soğutuyorlar artık yeter ! .

Genellikle EU Deatmatch serverında oynuyorum.
Nickim MVP.
Irk sınıflarının dengesi olmadığını düşünüyorum. Özellikle courser askeri sınıfı sanki o ırkı üstün tutmak için koyulmuş gibi bu neden yapıldı bilmiyorum.
Atlıların ya gücü azaltılmalı yerdeki piyadeye daha az vurmalı ya da onlar için başka bir server yapılmalı.
Oyunun kanser kitlesi bu çoğu atlı olanlar cidden yerde kapıştırmıyorlar oyundan soğutuyorlar artık yeter ! .
Custom serverları beklemekten ciğerimiz soldu. Custom serverlar kısmen de olsa etrafta haldır huldur dolaşan süvarilerin sayısını azaltırdı. Süvari sınırı falan getirilmeli veya süvari olmak için gereken cost arttırılmalı.

Custom serverları beklemekten ciğerimiz soldu. Custom serverlar kısmen de olsa etrafta haldır huldur dolaşan süvarilerin sayısını azaltırdı. Süvari sınırı falan getirilmeli veya süvari olmak için gereken cost arttırılmalı.
Sana funny kid desem bilir misin kim olduğumu :grin:

atlı sayısının sınırlandırılması lazım custom serverlar geldiği zaman bunu akıl ederler zaten muhtemelen class seçme muhabbetine de hiç ısınamadım açıkçası

Kuzaitler çok kanser ediyor, sürekli yay kullanıyorlar ve harita tasarımı güya üç sınıfında birbirine eşit şekilde tasarlandı(!) Kuzait varsa direkt çıkıyorum artık.

Sadece single oynayıp positive review bıraktıydım. Bugün arkadaşlarla birkaç el attık. Ne kadar kötü bu multiplayer modu. İnsan cidden şaşıyor. For Honor unbalanceken bu kadar tilt etmiyordu. İnanılmaz cidden. Silesim geldi oyunu resmen. Yani 1 seneyi aşmış bir EA süreci. Hep bu kadar kötü müydü? Bu oyun çabuk ölür multi konusunda. Şaşmam yani. Yapıcı eleştiri yapmalık bile bir şey yok. Developer girip oynadığında bu olmuş diyosa (ki oyun şuan bize sunulduğuna göre denmiş) zaten iş işten geçmiş. Warband bundan cidden 1000 kat daha iyi multi konusunda. Hiç balance yok oyunda. Silahlar, statlar, armor, classlar, ırklar say say bitmez. Hepsi unbalance. İnanılmaz cidden. Negative yaptım reviewı.

Sadece single oynayıp positive review bıraktıydım. Bugün arkadaşlarla birkaç el attık. Ne kadar kötü bu multiplayer modu. İnsan cidden şaşıyor. For Honor unbalanceken bu kadar tilt etmiyordu. İnanılmaz cidden. Silesim geldi oyunu resmen. Yani 1 seneyi aşmış bir EA süreci. Hep bu kadar kötü müydü? Bu oyun çabuk ölür multi konusunda. Şaşmam yani. Yapıcı eleştiri yapmalık bile bir şey yok. Developer girip oynadığında bu olmuş diyosa (ki oyun şuan bize sunulduğuna göre denmiş) zaten iş işten geçmiş. Warband bundan cidden 1000 kat daha iyi multi konusunda. Hiç balance yok oyunda. Silahlar, statlar, armor, classlar, ırklar say say bitmez. Hepsi unbalance. İnanılmaz cidden. Negative yaptım reviewı.
Gerçekten leş gibi sistem. 1 Nisanda sormuşum soruyu 80 saat kadar oynadım ve daha da zor oynarım multisini. Bu arada For Honor eskiden iyiydi 2k saati geçtim şuan işler daha da kötü :grin:

Benimle aynı fikirde olan yoktur muhtemelen, multiplayer özellikle skirmish kapalı betada iken daha zevkliydi. Şimdi giriyorum multiplayer'a combat sistemi hala kötü oku yarım saatte reloadlıyor maplerde sıkntılar var laglar var hala, evet hala çözülmmüş değil. Kapalı bata da dahil toplam 200 saat multi gömmüşümdür daha da oynayamıyorum

Back
Top Bottom