Mount & Blade II: Bannerlord - Tartışma Konusu

Users who are viewing this thread

Not alıyorum, teşekkür ederim.

Küçük bir hata daha keşfettim. Arenada foto modunda iken taba basıp iptal dedikten sonra npcler ve karakter hareket etmeye başlıyor. Arena bitince de ekrana arena npcsinin boş ekranda text balonu geliyor.

Sürüm: 1.5.8 mod yok.

Bu konudaki hata çözülmüş. Ancak henüz oyuna gitmemiş.
Bu güzel gelişme hakkında bilgilendirdiğin için teşekkür ederim.

Edit: Umarım sefer ve savaş durumları için de köklü değişimler gelir. Krallıklar arasında diplomasi olmadığı için sağa sola anlamsızca savaş açıp sürekli patrol halinde olan lord ve krallar görmek can sıkıcı. Koca orduyu sürekli şehre sokup çıkarmak anlamsız. Bu masraflı ve uğraştırıcı bir süreç olmalı bir krallık için.

Last edited:
o değil de artık işin tadı kaçtı bence. warband'den beri sp oyuncusuyum, artık can sıkıntısından mp ye girmeye başladım. bu ay sonu ortaya gerçek anlamda bir güncelleme koymaları şart, yoksa oyun tam sürüme gelmeden mefta olacak.

o değil de artık işin tadı kaçtı bence. warband'den beri sp oyuncusuyum, artık can sıkıntısından mp ye girmeye başladım. bu ay sonu ortaya gerçek anlamda bir güncelleme koymaları şart, yoksa oyun tam sürüme gelmeden mefta olacak.
Asimile olduk asimile! Bende MP oyuncusuyum artık!

o değil de artık işin tadı kaçtı bence. warband'den beri sp oyuncusuyum
Oyunda ileri gidemeyip tekrardan baştan başlamaktan bende de kabak tadı veriyor artık. Eskiden hiç olmazsa gelişme aşaması sarıyordu, şimdiki oyunumda o da sarmıyor. Aklıma gelen tüm farklı oynayışları denedim artık fikirlerim tükendi.. ?

Oyunda ileri gidemeyip tekrardan baştan başlamaktan bende de kabak tadı veriyor artık. Eskiden hiç olmazsa gelişme aşaması sarıyordu, şimdiki oyunumda o da sarmıyor. Aklıma gelen tüm farklı oynayışları denedim artık fikirlerim tükendi.. ?
farklı hissettirsin diye her kültür ile ayrı save açtım, ama yok bana mısın demiyor. dönüp dolaşıp aynı yere varıyorsun. zaten kale şehir tasarımları olmasa kültürlerin birbirinden farklı olduğu hissedilmeyecek ama, o da ayrı bir tartışma konusu.

Bugün kendi krallığımı kurdum. Klan çekmek inanılmaz zor. Topraksız adam bile 400-500k istiyor. Fiefs takası olmadan yürümez bu iş. Oyun zorla demircilik "hilesine" yönlendiriyor.

Edit:
Hala şu merdivenler reva görülüyor ya sinirlerim tepeme çıkıyor

Last edited:
Back
Top Bottom