[SP] - Salgınlar ve Hastalıklar Modu

Users who are viewing this thread

Sorun şu ki hastalıklar biraz insanların umursamadığı nokta da kalıyor bunun yerine NPC lerin saygı gösterdiği diyaloglar ekleseydin belki daha çok indirilirdi
Modları insanlar umursasın diye yapmıyorum, o yüzden sıkıntı değil benim açımdan. Kendim başka yerde görsem indireceğim ve kendi kullanacağım modları yapıyorum. :smile:
Diyalog olayını TW ilerleyen güncellemelerde düzeltecek bildiğim kadarıyla. Elbette ne kadar önemlidir, önem sırasında hangi sıradadır bilmiyorum tabi.

Modları insanlar umursasın diye yapmıyorum, o yüzden sıkıntı değil benim açımdan. Kendim başka yerde görsem indireceğim ve kendi kullanacağım modları yapıyorum. :smile:
Diyalog olayını TW ilerleyen güncellemelerde düzeltecek bildiğim kadarıyla. Elbette ne kadar önemlidir, önem sırasında hangi sıradadır bilmiyorum tabi.
Anladım , biraz da benimle aynı şeyleri istesen keşke :grin: Fazla indirilmiyor falan deyince fikri mi söylemek istedim.

Sorun şu ki hastalıklar biraz insanların umursamadığı nokta da kalıyor bunun yerine NPC lerin saygı gösterdiği diyaloglar ekleseydin belki daha çok indirilirdi :grin:
Diyalog kısmı bence ayrı dostum ki ben salgın hastalık olayını çok beğendim çünkü müdahale edilemiyen beklenmedik anda böyle bir olay yaşamakta harika ve realistlik katıyor cidden.Oyun çok boş kalıyor bu konularda ve bu tür modlarda çok güzel gideriyor. :smile:

Diyalog kısmı bence ayrı dostum ki ben salgın hastalık olayını çok beğendim çünkü müdahale edilemiyen beklenmedik anda böyle bir olay yaşamakta harika ve realistlik katıyor cidden.Oyun çok boş kalıyor bu konularda ve bu tür modlarda çok güzel gideriyor. :smile:
Dostum bende aynı fikir deyim sadece fazla kişinin ilgisini çekmemesinin kendimce sebebini söyledim :grin:

Somut olarak yapılabilir bir etkileşim yok. Elbette salgından korunmak için önlem alman, ona göre plan yapman gerek ama salgın vergisi diyerek milleti sömürme, şehirdeyken yanıba zorla gelen ve sık sık öksüren biri, mancınıkla şehirlere inek cesedi fırlatmak veya bir yoldaş hastalığa yakalandığı için öldürüp öldürmemek arasında seçim yapmak durumunda olmak gibi modun somut etkileşimini arttıracak unsurlar modu çok daha oynanılabilir kılar. Bloc'un yaptığı çoğu modu severek oynuyorum ama bunu pek beğenemedim, yine de tercih meselesi tabii.

Back
Top Bottom