Lordların Terk Etme Durumu Devam Ediyor mu?

Users who are viewing this thread

Oyuna yeniden başlamak istiyorum ama sırf şu olay yüzünden oynayasım gelmiyor. Aylar öncesinde oynamıştım . Bu durum hala var mı? Ya da mantıklı bir çözümü var mıdır?

Klanlar artık gömlek değiştirir gibi krallık değiştirmiyor ama bu iyi haber demek değil tabi. Ozan hocam her ne kadar her konusu açıldığında dengelendiğini belirtse de bence tüm toprakları ele geçirmişken haydut gibi ortalıkta dolaşan lordlara 1 milyon ödemek bana mantıklı gelmiyor.

elim kendime para eklemek için konsola gidiyor ister istemez...

Klanlar artık gömlek değiştirir gibi krallık değiştirmiyor ama bu iyi haber demek değil tabi. Ozan hocam her ne kadar her konusu açıldığında dengelendiğini belirtse de bence tüm toprakları ele geçirmişken haydut gibi ortalıkta dolaşan lordlara 1 milyon ödemek bana mantıklı gelmiyor.

elim kendime para eklemek için konsola gidiyor ister istemez...
TaleWolrds'ün şimdiye kadar yaptığı EN BÜYÜK HATA ekonomiyi dengelemek için paranız ne kadar fazlaysa gelirlerinizi o oranda azaltması/ giderlerinizi o oranda arttırması. Milyonlara ulaşamamanız için sebepsiz para kayıplarını uygun gördüler. Oyun ilk çıktığında taktiklerle milyoner olabiliyordunuz. Artık 500k üzerine demircilik/hile kullanmadan gelenin önünde eğilirim. Ne lordlarda yeterince para var, ne bizde, ne de şehirlerde. Oyunda herkes beş parasız. Ayrıca savaş ganimetlerinden edinilen dinar kat kat artırılmalı ki üşenmeden savaşmak için bir sebep olsun.

Ayrıca artık şu kişilerle ilişkilerin oyuna katkısı da artsın yahu. Adamla aran 100 ise sana tapması gerekiyor bence. Tabii ki ona göre ilişki kazanımları tekrar gözden geçirilip düşürülebilir.

Back
Top Bottom