Need More Info Yeni Sefer oluştururken Crash yiyorum.

Users who are viewing this thread

Oyun Versiyonu {Örn: v1.0.0]
1.5.8
Oyun Sürümü
Ana Sürüm
Mod kullanımı
Hayır, mod kullanmadım.

UgurTRN

Regular
Yetkililer ben oyunda herhangi bir mod kullanmıyorum dosyalarda değişiklik falanda yapmadım. 1.5.8 Sürümü geldiğinde indirdim denemek istedim ama yeni sefere basınca oyun crash yiyor bunu çözemiyorum Eski save dosyalarını sildim belgeleri tamamen sildim fakat hala aynı problem

Yetkililer ben oyunda herhangi bir mod kullanmıyorum dosyalarda değişiklik falanda yapmadım. 1.5.8 Sürümü geldiğinde indirdim denemek istedim ama yeni sefere basınca oyun crash yiyor bunu çözemiyorum Eski save dosyalarını sildim belgeleri tamamen sildim fakat hala aynı problem
Aynı sorun bende de var, sırf o yüzden performans testini de yapamıyorum. @bFaceIII

Merhaba. Olası çökme ve launcher problemleri için buradaki adımları denedikten sonra tekrar aynı problemle karşılaşırsanız, çökme sonrasında oluşturulacak olan Crash ID yi paylaşır mısınız? Crash ID oluşturulduktan sonra otomatik olarak panonuza kopyalanır ve ''2021-01-18_01.42.57_4fad524b502dc5d39f47374f5b22806b'' gibi görünür. Panonuza win+V yardımıyla ulaşabilir ve ID yi buraya yapıştırabilirsiniz.

Back
Top Bottom