Klan Çekme Problemi

Users who are viewing this thread

paralı asker klanı çekeceksin ilk başlarda 3-4 tane onlarla biraz güçlenince normal npc klanları daha kolay geliyo yani ben savemde öyle yapmış idim.

Sorun aslında biraz ekonomiden kaynaklanıyor.Hergün -4k giderse para mı dayanır ? Birde buna paralı askerler eklendiğini düşünün.Bana göre şehirler hiçbir şekilde bütçeye yardımcı olmuyor.Savaş ganimetleri dışında para kazanmak çok zor.

5W3g7.png

Hocam Krallığım o kadar büyük olmamasına rağmen böyle bir durum söz konusu, sizin gibi benden de absürt paralar isteyenler oluyor ama onların ya kendi krallarıyla ilişkileri çok yüksek ya da mal-mülkleri çok fazla. Özetle olay doğru kişiler ile doğru zamanda konuşmak

5W3g7.png

Hocam Krallığım o kadar büyük olmamasına rağmen böyle bir durum söz konusu, sizin gibi benden de absürt paralar isteyenler oluyor ama onların ya kendi krallarıyla ilişkileri çok yüksek ya da mal-mülkleri çok fazla. Özetle olay doğru kişiler ile doğru zamanda konuşmak
Bundan sonrası da önemli ben bir çok adam çektim tek tek ayrılıyorlar ilişki kassam bile. ( tabi ki hile ile kastım ilişki başka türlü mümkün değil ilişki kasmak )

Bundan sonrası da önemli ben bir çok adam çektim tek tek ayrılıyorlar ilişki kassam bile. ( tabi ki hile ile kastım ilişki başka türlü mümkün değil ilişki kasmak )
Tabiki dediğiniz nokta önemli. Ben henüz ayrılan görmedim ilişkilerimde (hile kullanmadan) çoğu ile 40 üstü

Tabiki dediğiniz nokta önemli. Ben henüz ayrılan görmedim ilişkilerimde (hile kullanmadan) çoğu ile 40 üstü
İlişkiyi gitmesin diye kastığı mı anlatmak istedim biraz anlaşılmamış olabilir, yani gitmesini engellemek için. Oyunda çok fazla eksik var umarım bir gün hepsi tamamlanır ,istediğimiz ve fazlası ile ayrıntılar gelmiş olur.

Bütun vassallarım ile ilişkim 100 du hiç hile yapmadan. Nedense bana katılınca ilişkim 60lara 70lere çikiyordu klanlarla. Bende nüfuz kullanarak 100 lüyordum ya da mülk vererek vs.

Back
Top Bottom