Warband mapta hızlı giderken oluşan kasma

Users who are viewing this thread

Merhaba Steamdan Warband satın aldım ama oyun içinde hızlı giderken (ctrl + boşluk) yaptığımda oyunda kasma stuttering gibi bişey oluşuyor heralde nerdeyse herşeyi denedim bi faydası olmadı yardımcı olabilirmisiniz ?

Sistemim
Ryzen 3 3100
8 Gb ram
Asus Rx5500xt
250 gb ssd

kardeş oluşan kasma çokmu yoksa azmı az ise çok normal ve olağan birşey az mı çokmu derken çok ise her saniye kasa kasa takıla takıla az ise ara da bir 5 saniyede bir falan

Ö zaman ayar düşür valla olmassa steamde onarma diye birşey var doğrulama steame gir kütüphaneye gir oyuna sağ tık at özelliklere tıkla sonra yerel dosyalara tıkla sonra oyun dosyalarının bütünlüğünü sağla var ona tıkla kendisini doğrulasın işlem bitince gir inşallah olur valla bende köy yağmalayınca sol alttaki chet gdiyor bende sıkıntı yaşıyom ama benimki öle düzelmedi yine de sen dene belki olur

Merhaba, yaşanan aksaklık için üzgünüm. Bu sorun QA ekibimize iletildi ve şuan üzerinde çalışılıyor. Onlardan geri dönüş aldığımda bu başlığı güncelleyeceğim.

Merhaba, yaşanan aksaklık için üzgünüm. Bu sorun QA ekibimize iletildi ve şuan üzerinde çalışılıyor. Onlardan geri dönüş aldığımda bu başlığı güncelleyeceğim.
Hocam güncelleme verilcekmi çok sıkıldım bu sorundan oyun keyfimi mahvediyor

Tekrar merhaba. Bahsettiğiniz konu QA ekibimiz tarafından sık aralıklarla test ediliyor ancak testlerde böyle bir sorunla karşılaşmadık. Sisteminizden kaynaklı bir sorun olduğunu düşünüyoruz ve araştırmaya devam ediyoruz

Tekrar merhaba. Bahsettiğiniz konu QA ekibimiz tarafından sık aralıklarla test ediliyor ancak testlerde böyle bir sorunla karşılaşmadık. Sisteminizden kaynaklı bir sorun olduğunu düşünüyoruz ve araştırmaya devam ediyoruz
Yani bi tek bende değil bi çok kişidede oluyor 3 tane ekran kartı değiştirmeme rağmen sorun devam ediyodu hepsindede sorun oyunda benim gibi birçok arkadaşımdada aynı sıkıntı var
İsterseniz size video bile gönderebilirim
Sorunu Geforce Now üzerinden test ettiğimdede aynı sorun devam ediyor.Bundan dolayı sorunun sistemimden kaynaklanmandığını belirtmek isterim.Şundan eminim sorun çok büyük ihtimalle oyunda savaş alanında hiçbir kasma olmamasına rağmen mapte kasmalar (stuttering) denilen olay meydana geliyor.Oyunu detaylı incelerseniz sevinirim

Last edited:
Elbette, daha önce de bahsettiğim gibi üzerinde çalışmaya devam ediyoruz. Burada bahsetmiş olduğunuz noktaları da ekibimizle paylaştım.
Yani bi tek bende değil bi çok kişidede oluyor 3 tane ekran kartı değiştirmeme rağmen sorun devam ediyodu hepsindede sorun oyunda benim gibi birçok arkadaşımdada aynı sıkıntı var
İsterseniz size video bile gönderebilirim
Sorunu Geforce Now üzerinden test ettiğimdede aynı sorun devam ediyor.Bundan dolayı sorunun sistemimden kaynaklanmandığını belirtmek isterim.Şundan eminim sorun çok büyük ihtimalle oyunda savaş alanında hiçbir kasma olmamasına rağmen mapte kasmalar (stuttering) denilen olay meydana geliyor.Oyunu detaylı incelerseniz sevinirim

Elbette, daha önce de bahsettiğim gibi üzerinde çalışmaya devam ediyoruz. Burada bahsetmiş olduğunuz noktaları da ekibimizle paylaştım.
ne zaman çözülecek bu sorun 2 aydır bekliyorum güncellem haritada deliler gibi drop yiyorum lütfen şu güncellemeyi en kısa sürede yayınlayın

ne zaman çözülecek bu sorun 2 aydır bekliyorum güncellem haritada deliler gibi drop yiyorum sorun devam ediyor bir cevap alamadım hala

Back
Top Bottom